Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

Garch

Tele Tele atd. jsem nemusel vůbec, takže, talk show Mr. GS jsem na Youtube zaznamenal náhodou až téměř po deseti letech. Richard Genzer a Michal Suchánek si spolu opravdu sednou a Václav Kopta jistí zpovzdálí. Jsou většinou pohotoví a často ostře trefní ( Ne každý to pobere. G+S jsou k hostům občas krutí, ale základem je sebeironie. Trapnost se prostě musí umět. Jasně, někdy (Urbanová) jsou jen blbě trapní a pozdější díly jsou postupně stále slabší, s výjimkami. dvě a půl ()

tom.cube

Snaha o imitaci "Uvolněte se, prosím" dopadla přesně tak, jak se od Novy dalo čekat. Suchánek a Genzer již dávno nejsou vtipní a jedna kvalitní hlaška za pořad to bohužel nespraví. ()

Vlkys odpad!

Můj Bože! To je tak nevtipná snaha napodobit Uvolněte se, prosím, že se z toho chce člověku skoro až plakat. ()

Emzet odpad!

Kvalita počinů pánů G a S od Tele Tele ještě víc klesla. Dobrá zpráva? Níž už to asi nepůjde. Je něco horšího než vykrádání zámořských talk-show? Ano, jejich špatné vykrádání. ()

D@ve odpad!

Viděl jsem 2 díly a ani u jednoho jsem se nezasmál. A to jsem od Genzera se Suchánkem nečekal.... no dobře viděl jsem ještě pár dalších dílů a dalo se to přežít, na mém hodnocení to nic nemění. ()

laFei

Poprvé a naposled :D...Je fakt, ze jsem narazil zrovna na blby dil s Barou Stepanovou, ale pochybuji, ze i tak si celkove porad zaslouzi lepsi hodnoceni. ()

Rekpet

Jediná talkshow, která mě opravdu dokáže rozesmát. Pravdou je, že to není zrovna "inteligentní" zábava jako u Krause, ale Kraus mě pobaví jen málokdy. ()

Blue.Shark odpad!

Desetinásobný odpad. Genzer se Suchánkem jsou neuvěřitelně trapní a vtip, který by byl alespoň trochu inteligentní se jim povede asi tak jednou do deseti let. Hosté, kteří přijdou, a mohli by být velice zajímaví, jsou pravidelně zesměšňováni moderátory a když už se blíží něco zajímavého z úst hosta, Genzer nebo Suchánek do toho skočí a udělají nějakou kravinu. Host pak kolikrát ani nic neřekne a pořad prostě postrádá význam. Kopta, ze kterého byl v tomto pořadu udělán naprostý vůl je však velmi dobrým hudebníkem a pro tento exkrement je ho velká škoda. ()

wollo

Nevim co je vtipného na tom, když se dva blbečci tleměj sobě navzájem a ještě k tomu to není ani k smíchu. Chabá odezva na "Uvolněte se prosím". ()

AnnaClark

Jednu * za uchechtnutí nejspíše při nějakém pitomém vtipu. Bohužel zde je důkaz, že jedna dvojice na stejném principu nemůže fungovat věčně, stejně tak jako ani nejlepší komik nemůže vymýšlet stále nové a hlavně stále dobré vtipy ve stejných situacích a stejně jako vtip také nemůže žít věčně, a tak se po desátém a stém opakování toho samého dostáváme k ohlodanému, vykoštěnému a vykleštěnému zbytku toho, co dříve fungovalo a bylo vtipné. P. S. pro Suchánka s Genzerem: "Rozejděte se prosím". ()