Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

BoPo

Bral som to ako kópiu Uvolněte se prosím, no dal som tomu po čase šancu a musím uznať, že zábavné to miestami je. Zatiaľ top dielom je pre mňa Sábliková a jej tréner. ()

Marek1991

Robiť humoristickú reláciu nie je podľa mňa jednoduché a Genzer so Suchánkom mi to celkom potvrdzujú. Ich humor občas pobaví, no inak ma to nebaví a neviem si to užiť. Mohol by som to porovnávať, no je to tak slabé, že to nemá veľmi zmysel. Ono je to formát, ktorý stojí na nich a na hosťovi, na vedení rozhovoru. Možno nie je takáto odnož českého humoru vhodná pre mňa, ale pre mňa to je rozpačité a nudné. ()

themic

Pokud to má být konkurence pro Krause, tak je to hodně špatný. Ani to nekonkuruje. Ale Genzer a Suchánek jsou docela dobrá dvojka, takže tam vždycky vymyslej něco vtipnýho. 35% ()

ivishka

Existují momenty, kdy jsem se skutečně bavila - ale opravdu jen pár momentů. Mrzí mě, že to musím říct, ale Tele Tele bylo jen jedno a i to bylo humorem občas mimo mísu (a není se čemu divit, protože ne na všechny působí všechny vtípky stejně). Přišlo mi to občas jako dost nevkusný pokus napodobit Jana Krause a jeho pořad. Naštěstí pro Genzera a Suchánka přišla jejich skvělá Partička, která je zachránila před naprostou ostudou. ()

gogos

Naprosta sracka, kterou z totalniho hnoje vytahl akorat v jednom dile Lada Smicer... Zlaty TELE TELE!!!! ... update... po díle s Vildou Čokem musím zvýšit hodnocení. Já jsem se řezal smíchy. Bohužel ne díky pánům GS, ale jen čistě díky Vildovi. ()

blackrain odpad!

Duo Genzer a Suchánek se snaží být vtipné za každou cenu, ale už asi nedokážou rozeznat hranice trapnosti. Tenhle pořad může klidně běžet v neděli před obědem. ()

MATADOR

Nechci a nebudu tu nic porovnávat. Mr.GS je zkrátka něco jiného,některé díly jsou sice absolutně marné,ale některé zkrátka stojí za to vidět. Humor této dvojice dostál absolutní nuly při konci "TELE TELE", ale zde mají pánové daleko větší prostor k improvizaci a skutečně dokáží pobavit.Není to nic světoborného, ale na těch pár minut zabaví dostatečně.Snad se to nezvrtne, jako skvělé rozjeté "telátko".Zatím je pěkný průměr. ()

Colonist

Takový pořad o ničem. Genzera a Suchánka mám celkem rád, jejich humor mi většinou nevadí, ale tato "talkshow" vlastně nemá žádný smysl. Přivedou si nějakého hosta, dají mu pár otázek, ale stejně u toho jen dělají různé kraviny a vtípky. Neříkám, že je to trapné (no někdy docela ano), ale smát se tomu taky moc nedá...Záleží na výběru hostů. Čas od času se moderátorům opravdu něco dobrého povede, co mě odbourá. Velmi trapný a zbytečný je Václav Kopta a ten jeho hudební doprovod, asi je tam jen ze známosti...Dvě slabé hvězdičky. Není to seriózní, ale občas je to zábava. ()