mirika39

Aký rozkošný romantický nezmysel. Rozmýšľam, či ma to tak bavilo kvôli deju, ktorý som jaksi na prvý krát nepochopila, alebo kvôli fascinujúcemu zjavu, ktorým od hlavy až po päty disponuje Eric Bana a ktorý ma, musím sa priznať, úplne paralizoval a doslova prikoval k obrazovke. Po opätovnom zhliadnutí filmu ma napadlo, že chyba asi nebude vo mne, ale tak nejak v scenári. Ale nuž, kde je napísané, že všetky filmy musia byť postavené na logike? Hlavne že sa na hlavných hrdinov dá pozerať a že aspoň vedia hrať. Pridávam o dve hviezdičky viac, než si film zaslúži, za Ericovu nádhernú zadnicu, za každú polku jedna hviezda. ()

Onanista

Film mě tak strašně nudil, že sem vydržel jen do svatby. Vizuál je hroznej a příběh to samý. Podle mě ale dobrej nápad, i když s opravdu špatným zpracováním. Nedokoukal jsem takže nehodnotím. Nevěřím ale, že by se to po svatbě mělo ztrhnout k nějakýmu megazvratu na superbiják. Zdejší hodnocení pravděpodobně vybičovaly matky na mateřské, co už neví kudy z nudy. ()

Kat_u_lik

Žádný typický romantický slaďák, kde jenom brečíte a smrkáte. Mě filmy dokáží dojmout. Zde jsem nebrečela, ale přesto mě to dojalo. Sice půlku filmu nebudete ze začátku chápat, ale na konci kdy vám začne vše vlastně dávat smysl, si řeknete, že to vlastně nebyla ztráta času a že se na něj ještě někdy podíváte znovu a rádi.... ()

macherano

Tak toto je utrpenie mladého wertera pre mňa tak nezávislý film už vôbec nie nejaké scifi romantika slabá A je celý divný jediná kvôli ktorej som to odtrpel bola krásna Rachel ktorá išla nedorazila ináč sloboda jak pigi čaj. ()

rass

Na to, že tenhle žánr není zrovna můj oblíbený a pominu-li, že je to celé vlastně pitomost, musím přiznat, že to je poměrně dobře natočený film. Vše stojí a padá s ústřední dvojicí, a tady se tvůrci trefili do černého. Roztomilá Rachel McAdams se pro tento typ rolí hodí naprosto dokonale a vystřihla to s bravurou. A Eric Bana za ní o mnoho nezaostává. Důraz je kladen spíš na tu romantickou stránku filmu, naštěstí s mírou, takže se to dá vydržet až do konce. Toho jsem se bál, ale obvyklý přehnaný happyend se kupodivu nekoná. Sci-fi prvek je takový nedotažený, s tím se dalo naložit o dost lépe. Celkově vzato - mírný nadprůměr. ()

Kristyna.Mic

Hezký provedena romantarna se sci-fi motivem..Rachel je moc hezká a dobrá herečka.Ji role tohoto typu zkrátka sedi.Konec byl bohužel predvidatelnej ale přesto film splnil moje ocekavani. ()

Jirkacek

Snímek Zakletý v čase nemohl uniknout mé pozornosti, jelikož cestování časem je mým nejoblíbenějším filmovým tématem. Měl jsem trochu obavy z toho, že mi jména herců nic neříkala, ale na druhé straně jsem byl zvědavý, jakou zábavu tento film nabídne. A rozhodně mne nezklamal, i když to tedy byla pořádná romantika na entou a při závěrečných titulcích jsem dokonce musel zadržovat slzy v očích. Pravda, průběh děje mi připomínal puzzle, které zlomyslný vítr zvedl poskládané ze země, dílky vynesl do vzduchu, totálně je rozházel a poté je nechal pomaličku za 103 minut zase spadnout zpátky na podlahu, přičemž je důkladně složil zase do původního obrázku. Vůbec totiž nebylo snadné orientovat se, kde se hlavní hrdina zrovna pohyboval - jestli v současnosti, minulosti či budoucnosti. Musel jsem dávat pořádný pozor jako ve škole, abych vše dobře pochopil a neuniklo mi něco důležitého. Možná proto někteří film hodnotí nižší známkou, než by si asi správně zasloužil. Doma jsme se na začátku seznámili s mladíkem jménem Henry jehož si zahrál Alex Ferris, který v knihovně kde pracoval potkal dívku Clare v podání rozkošné Rachel McAdams. Ta mu k jeho údivu řekla, že se znají už od jejího dětství, protože on sám za ní vykonal bezpočet cest časem až do jejích osmnácti let. Začali spolu chodit a později se dokonce vzali, což jí jako dítěti dávno prozradil. Postupem času se však začali hádat, protože Henry často najednou zmizel do jiného času, aniž by to sám mohl nějak ovlivnit a tato genetická anomálie manželství rozhodně neprospívala. Henry se ocital v různých časových obdobích naprosto nahodile, třeba se kromě mladičké Clare setkal se svou mrtvou matkou, která na začátku filmu zemřela při autonehodě a později potkal dokonce i vlastní dceru. Celý snímek tak byl trochu zmatený, ale na konci se vše složilo dohromady a to docela do logického obrázku. Přestože se nejednalo o žádnou akční podívanou, spíše o romantický až komorní příběh dvou lidí a jejich přátel, byl děj docela napínavý ve smyslu - co se teď vlastně stane a proč se v jejich novém domě najednou objevil Henry z budoucnosti s krvácející střelnou ránou a kdy k tomu dojde. Těch otázek bylo docela dost, ale ujišťuji vás, že na všechny se dostalo patřičných odpovědí. Hodně se mi film Zakletý v čase líbil a protože mne i dojal a jeho příběh zaujal od začátku do konce, přičemž nebyl vůbec předvídatelný, rozhodl jsem se mu přidělit čtyři zakleté hvězdičky ****. ()

Oxytocin

Kniha bývá v seznamu 100 knih k přečtení než umřete. Emoce a nálady jsou jako na houpačce. Střídá se úsměv, vážnost a pak i smutek. Dojemný film. ()