Stuffa

Nevím, jestli mám film vyzdvihnout do nebe nebo ho zahrabat mezi odpad. Nechám ho někde mezi, když je člověk připraven, že jde na sci-fi, tak má romantické drama duši a člověk musí občas zamáčknout i nějakou tu slzu. Ale kdo nezkousne cestování v čase a době, mizení hlavního hrdiny jako x-mena je ztracen. A to doslova, některé pasáže postrádají souvislost. Na mě je to moc velká pohádka, která se tváří jako skutečnost. ()

sirrgulo

Jeden z mála filmů, u kterého se mi více líbí český název, než anglický. Henry je opravdu zakletý a i když je taky Claire žena cestujícího v čase, tak si prostě nemůžu pomoc a aspoň jednou musím pochválit český název, který mnohdy, u spousty filmů vůbec nechápu. Na samotný snímek jsem se těšil několik měsíců, konečně jsem se ho dočkal, Henry mě navštívil a rozhodně sebou nepřinesl nudu, naopak. Velice příjemný, smutný snímek, který jasně říká, že láska přečká vše zlé, co může hlavní hrdiny potkat. K hereckým výkonům ústřední dvojice nemám výhrady. ()

Fracek Rotoped

Mé hodnocení je vcelku zporné jelikož jsem se v tom naprosto topil, logicky mi to povětšinou nedávalo smysl ani na po druhé shlédnutí. Na druhou stránku mě romantičností celkem emocionálně zasáhl, ale to nestačí, bohužel. Problém hlavního hrdiny mě absolutně nezajímal, což u takovýchto filmů je základem. Byl mi naprosto lhostnejný, stejně jako mi bylo jedno jako to s ním dopadne. Soucit tak patřil akorát jeho manželce, kterou však hrála špatná nesympatická herečka, připominající věšák. Nudil jsem se po celou dobu filmu a tak nezbývalo nic jiného než si vychutnávat kameru a hodně kvalitní přechody. ()

MaxPower

No asi je tam pár logických nesmyslů ohledně cestování časem, ale brečel sem. Film se mi zdá podhodnocený, takže nemůžu jinak než 5* :D ()

Idealista

Nevím proč ale jsem zcela očarovaný . Film jsem pořizoval své mamce které se nelíbil ( a přitom zbožňuje Rodinná pouta ) . Za to mně si plně získal . To bude nejspíš tím že romantika spojená s cestováním v čase obsahující potraty , vazektomii , často bruslící na tenkém ledě - no řekněte sami malá holka miluje dospěláka a ten miluje ji i když jako dospělou to mě trochu zavání . To se prostě často nevidí . Za technické provedení 3* za originalitu a zvláštní atmosféru 5* = 4* . ()

Gladi

Celý čas som mal pocit, že tento film parazituje na úspechu Osudového dotyku a vykráda ho, bolo to miestami dosť dojímavé, ale na koniec z Osudového dotyku sa to nechytalo. ()

George.Camel

Zajímavý a doposud nevídaný námět tohoto filmu vás donutí přemýšlet a dávat si do souvislostí útržky ze života cestovatele v čase. Láska a jiskření mezi Clare a Henrym je okouzlující a velmi přesvědčivé a to je na tomto filmu to nejkrásnější. Výborné herecké výkony obou hlavních představitelů. ()

Beskydka

Takže..bylo to příjemné, ale víc než tři hvězdy nedám. Tento svět podléhá jistým zákonům. A ty jsou logické. Celý svět řídí rozumové logické operace. Vezmu v potaz, že ve světě stvořeném, tak jak byl kdysi stvořen funguje cestování v čase, proč ne. Ale určitě by nefungovalo nelogicky, nebo tak, jak to představil tento film. Nebýt určitých nejasností, které mě průběžně štvaly, byla by to pecka, u které bych se lépe pobavila. Možná to ale nebyl záměr, možná se do mě film zkrátka netrefil. A co se týče herců, hlavní hrdina sen mnoha žen, nechám si zdát, nebo počkat, třeba za mnou přicestuje nějaký ten charizmatický "time traveler"...a oblečení může taky nechat být :D ()

kenny79

Film se točí okolo muže u kterého kolem šestého roku se objevila anomálie a to možnost cestovat v čase. Každy by to asi uvítal s otevřenou náručí, ale ejhle. cestování nelze předvídat a ovlivnit. Takže Clare (Rachel McAdams), která je za něj provdaná, se začíná smiřovat s tím že i během imtimních chvil Hanry zmizí . PS:Ze všech tří filmů, které Rachel natočila tento rok se mi zakletý v čase líbil asi nejméně. ()

Alice Ashley

Emotivně velmi silný film. Přistihla jsem se, jak se u některých scén připitomněle usmívám nebo brečím. Opravdu jsem si tenhle film zamilovala. Skvělé herecký výkon jak od krásné Rachel McAdams, tak od Erica Bany. ()

x_ander

Vůbec ne špatný romantický film, v rámci svého žánru se může chlubit i originální zápletkou. Celé je to ale k uzoufání utahané a chvílemi se dostavuje nuda. ()

iheartmovies

Někomu možná tento film může připadat až zmatený, mně však přišel geniální! Perfektní nápad a originalita, skvělé záběry a úžasný příběh. Tento film jistě stojí za zhlédnutí! :) ()

Dextwer

Velmi dobrá myšlenka na film. Já osobně jsem si sledování filmu Cestování v čase užil a dokonce při závěrečných titulcích jsem se načapal, jak sedím zamyšleně a přemýšlím o všech možných alternativách. Zajímavosti: * Filmové zpracování celosvětově úspěšného stejnojmenného románu od Audrey Niffenegger * Film se natáčel v Kanadě, konkrétně v Torontu a v Hamiltonu (provincie Ontario). Moje hodnocení: 80 % ()

simoneo

Sympatickí herci a netradičná prekážka v láske. Film príjemný a romantický. Stojí za pozretie, no stačí si ho pozrieť raz. ()

Trishka

Tak tady jedno velké zklamání. Cestování v čase vážně můžu a vždycky se ráda podívám na to, jakým způsobem se režisérská sesle a scénárista vypořádají se zákonitostmi a logičnostmi tohohle ošemetného tématu. Z vlastní zkušenosti musím říct, že jinak klasická - lehce unylá - romance v knižní podobě si s tímhle poradila dobře a dost obšírně do něj zasvětila i čtenáře. To logicky ve 103 minutách zvládnete leda se schopností odskočit si o stopáž včera, ale pár dobře zvolených scén a několik oslích můstků by mohlo posloužit podobně. A to je právě kámen úrazu. Jednotlivé scény u sebe drží leda na dobrý slovo, několik dějových linek se krátí a zase slepuje tak nějak povrchně a prázdně, takže nakonec je Žena cestovatele v čase jednoduše karikaturou. Co se týče hereckého zastoupení, tak věčně podrážděný Eric Bana lezoucí z křoví jako pedofil mi moc nesedl, ale Rachel Adams byla úžasná. Toť aspoň nějaký plus. Dvě a půl. ()

MIchael90

První půl hodina jako by postrádala hloubku a člověk si říká, že je to bezduché a laciné. S postupujícím časem se však film nadechne a laťku udrží vysoko až do úplného konce, který je poměrně smutný. I tak je to ovšem film, který splňuje veškeré aspekty romantického snímku, takže kdo tohle nemusí, filmu by se měl oklikou vyhnout.. ()

Honzulik

Zakletý v čase (Time Traveler's Wife, The) - Taková jednoduchá Sci-fi romantika, vložená do vyprávěného příběhu života člověka, který se narodil s podivnou genetickou poruchou...uměním cestovat časem. Bohužel to na Hennryho někdy přijde nečekaně a netuší kde se zrovna ocitne. Celkem solidní a pohodový film. Dávám 3*. ()