Figu

Trošičku mě byl tento filmek vnucen :) No nápad to byl určitě zajímavý. Přelety v čase, věčné pády prázdného oděvu na zem, každičká změna účesu Rachel, no bylo se na co jakoby pořád koukat. Jenže já se dlouho nudil a nějak mě to nebralo. Zlomil to ve mě jeden okamžik a to ten, kdy na scénu vstoupila malá dcerka Henryho a Clare. Najednou to chytlo jiný náboj. Bylo vše pestřejší, veselejší, už se mi líbily i okolnosti příběhu a to jak to vše do sebe zapadávalo. Byl jsem na vážkách, ale ty čtyři hvězdy si filmek zaslouží... 70% ()

peiton

POZOR:SPOILER Čaká na vás výlet do budúcnosti.Muž ktorý cestuje v čase,teda vidí svoju budúcnosť i budúcnosť svojej rodiny a napriek tomu nezabráni svojej vlastnej smrti,ktorá bola i tak len z radov tých nešťastných náhod a práve naopak,tú svoju schopnosť návštevami v budúcnosti dokáže využiť pri žrebovaní šťastných čísel v lotérii.Napriek tomu,že to bolo romantické drama,emocie so mnou nezamávali,ani slzičku som neuronila,čo ma dosť mrzí.Tak ako sa to skončilo nešťastne,kľudne mohli završiť happyendom. ()

Havaj8

První polovina, docela guláš, než se člověk zorientuje v tom cestování tam a zpátky. Jedno bylo jasný, nelze měnit minulost a ovlivnit budoucnost, to není žádný tajemství. Druhá polovina tak byla už jenom dojemná emotivní romantika, kde jsme věděli, co se stane už dopředu a jenom jsme čekali, vlastně i společně s nima, kdy. Nic hlubokomyslnýho v tom podle mě nebylo. Ale na mě to zafungovalo, já to mám rád. ()

vydumnica

Rachel McAdams opäť potvrdzuje, že je na romantické filmy ako stvorená. Dnes som dopozerala aj prvú sériu seriálu The Time Traveler's Wife, schválne som si teda opäť po niekoľkých rokoch pozrela aj film a môžem teda porovnať. Knihu som nečítala, nemám to ani v pláne, tak sa nikdy nedozviem, ktorá dvojica Claire & Henry - táto alebo seriálová, má bližšie k originálu. Pre mňa jednoznačne je toto krajšia, lepšia, romantickejšia, emocionálnejšia verzia príbehu o láske Claire a Henryho. Rachel McAdams je pre mňa tá pravá Claire. Na záver SPOILER: Nechápem, prečo Henry nedaroval čísla z lotérie aj svojmu otcovi a najlepšiemu kamarátovi. 75% ()

shyster

Tato romatika se rozjíždí opravdu ztěžkopádna a dvojku tam hodí až někdy ke konci, kdy už je ale pozdě. Chemii mezi McAdams a Banem téměř celý film nenajdete. A to měli tvůrci v rukou geniální premisi. Chlap díky genetické vadě cestuje v čase. Z toho mohli vytřískat zatraceně dobrej vyděračskej film. Jenže ouha. Vyšla z toho jen tuctova romance, kterou nezachrání ani ten již zmíněný konec. ()

bourec

Romantický filmy sleduju jen zřídka,a tenhle je takovou průměrnou,postupně docela unavující pohádkou.50%. ()

O´Neill

Film měl velký potenciál, ale bohužel se z něj nevytěžilo tolik, kolik mělo. Největší chybou je totiž atmosféra, která je sice dobrá, ale mohla být mnohem, mnohem lepší. Herci hrají naprosto úžasně, a jejich lásku i žal jim prostě věříte. Konec, který se dal čekat, je stejně špatný, protože si člověk celou dobu přeje nějaký nečekaný happy end...který bohužel nepříjde. Lepší tři hvězdičky za skvělé herce, a potenciál, který to mělo. ()

Rocky88

Jako romantický film je to slabota, proto jej autorka okořenila ještě srdeční chorobou Banána, který díky ní může cestovat v čase. Zní to strašně dementně, realita je ještě horší. Dvě hvězdy za Rachel. ()

Crawler-D

Překleneme-li se přes překotný úvod, stávají se tvůrci mnohem jistější ve svých kramflecích a scénář dokáže už mnohem účelněji využívat jednotlivé cesty v čase tak, aby v souvislosti s konáním přítomným vzbudil přiměřenou dávku emocí. Ty samozřejmě rozšiřují svou působnost s tím, jak děj pokračuje a k jak tragickému bodu směřuje. Slzopudnost je maximální, dopomáhá tomu i zajímavý hudební doprovod Mychaela Danna, který není vtíravý, nepřekypuje bombastickými melodiemi, které by bylo možno vypálit do paměti, ale krásnými melodiemi vhodně doprovází ústřední herce. ()

zuzinka2

Velmi příjemný romantický film s příměsí sci-fi. Z počátku jsem sice byla trochu zmatená skoky z minulosti do přítomnosti a naopak, ale po chvíli jsem si zvykla a už si jenom užívala vkusně natočený příběh jedné osudové lásky se sympatickými herci, kterým to spolu velmi sluší, a taky dojemný konec (spoiler! - líbila se mi ta linie s jejich cestovatelskou dcerou). Silný čtyři hvězdičky. ()

TomikZlesa

Kalibrům jako Donnie Darko či Osudový dotek se Zakletý v čase sice rovnat nemůže, ale...K romanticko dramatické části naprosto bezvýhrad, dohnáno téměř do maximální dojemnosti. Ačkoliv cestování v čase a s návaznostma a s ním spojeným sice moc nerozumím, čichám tu několik nesrovnalostí a to bohužel hlavně v neodvratnosti konce...ale budiž..nebýt konce, který podrazí i ty nejsilnější nohy film by tím určitě hodně ztratil. ()

Flynn

Na tenhle film jsem se docela těšil a nakonec to bylo takové nemastné, neslané. Nevím jaká je kniha... , ale ve filmu se klade hlavně důraz na romantiku a na jakoukoli logiku v čase bohužel ne. Já se v tom naštěstí neztratil, ale i tak to mělo v sobě chyb jako máku... nu což, když se tlačí na romantickou pilu tak jde holt logika stranou, bohužel i v normálním životě... a jak to pak dopadá .... rozhodně ne jako v americkém filmu :o) ()

Wormboy

Zaujimava a pre mna aj velmi prijemna romanticka drama, ktora tazi predovsetkym z originalneho pribehu a sympatickej hereckej dvojice. Naozaj pekne... ()

campix

Celkem zajímavý příběh. Ta sci-fi část nebyla špatná, ale bylo tam až moc nedořešených věcí a nesmyslných momentů, ale romantická část byla výborná. Rachel McAdams byla roztomilá a úžasná, ale Eric Bana se mi do té role vůbec nehodil. Velmi pěkná podívaná. ()

pufina

Další z kategorie filmů, co se snaží diváka dojmout osudovou láskou. Ale víte co, byl to dobrý oddechový film. Líbilo se mi na tom pouze jediné - jak Henry (Eric Bana) cestoval v čase, takové hezké okořenění filmu, ale jen o tom to nebylo, bohužel. Neholduju zrovna romantickým americkým komediím, ale na jedno shlédnutí dobré. ()

pakobylka

Správně mystické ... leč trochu depresivní, řekla bych. Jakoby ztěžkl vzduch a svět kolem vás potemněl. Neboť lhostejné tikání hodin ukrajuje vteřiny i z vašeho života - a jejich hlas zaznamenáte zejména tehdy, pokud se někdo ... někde ... nějak vymyká nekompromisním pravidlům běhu ČASU. Tady je intenzita vnímání pomíjivosti lidské existence umocněna ještě něčím jako ozvěnami ... či zrcadlením - mohu-li to tak nazvat - prchavými zhmotněnými obrazy, které po sobě nedobrovolný cestovatel v čase zanechává v minulosti ... i v budoucnosti - jako stopy v písku, které vzápětí odvane vítr. Snad ještě víc nežli o čas jde o PŘEDURČENÍ ... o osud, který nemáte ve svých rukou - a jehož směr neumíte vychýlit. P.S.: I když scénář není dokonalý, jednoznačně má navrch citlivé režijní vedení, které se obratně vyhýbá všem jeho ledabyle načrtnutým, chatrně vyspraveným a neuměle přemostěným děrám a vyvolává ve správných chvílích ty správné emoce. Přesto si neodpustím jednu malou zlomyslnou poznámku na závěr: ----- !!! MOŽNÝ SPOILER !!! ----- Jeho dcera nevypadala na to, že by si na svých výletech napříč časem potřebovala někde shánět oblečení ... 3,5* ()

Juto

Film je milostný príbeh, ktorý vás hreje pri srdci a bude vás baviť, kým sa neobjavia záverečné titulky. Výkony sú vynikajúce, stimulácia je fantastická a emočné vnemy, ktoré zažijete, ľahko stoja za cenu prijatia. 8/10 ()