Zábavný park

• USA Adventureland (více)

James Brennan (Jesse Eisenberg), který právě absolvoval vysokou školu, se těší se na vytoužené prázdniny. Rád by projel Evropu, ochutnal německé pivo, navštívil světově proslulá muzea a oslnil nějakou krásnou dívku, nejlépe typickou Francouzku. Jenže se píše rok 1987 a v Americe právě probíhá ekonomická recese. Potřebné finance se na poslední chvíli v rodinném rozpočtu nenajdou, a tak Jamesovi nezbývá než vzít podřadnou brigádu v zábavním parku. Stokrát omleté disco spolu s vůní cukrové vaty, netrpělivými rodiči a uřvanými dětmi - nic horšího snad už Jamese potkat nemohlo. I tady však návštěvníci prožívají skryté příběhy, díky nimž je tohle zaměstnání snesitelnější. A když s vámi pracuje chytrá a hezká Em (Kristen Stewartová), může se i z pekla stát nebe na zemi. Vtipná americká komedie od tvůrců filmu Superbad, v čele s režisérem Gregem Mottolou, je plná sympatických postav a hudby osmdesátých let. (oficiální text distributora)

blekekeke

Nic o ničem ... celou dobu se vlastně nic neděje, ale vůbec nic. Jsou až tak chvíle, že by se jeden umlátil plyšovou pandou ... od začátku je děj nalajnovanej a tak je jasný, že překvapení se konat nebude. A humor? nic ... ani Ryan Reynolds ničím nezaujal, a to už je co říct ... spíše by se to celé mělo jmenovat "nuda v parku"... ()

JenomDominik

Hodně jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 *, ale nakonec... film měl oproti jiným Amerických komediím takový svoje kouzlo a dobré charaktery. 70% ()

Ace.A.T.L.

Šel jse do toho, jako do teen komedie z Améru a dostal jsem teen komedii z Améru. Nenito žádněj boom, jako jsou jiný, ale na druhou stranu neurazí, nenudí a je to příjemnej relax. Klasika, ale hodně fajn. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

PTuranyi

Tínedžerský film, ktorého problémom je, že sa tvorcovia nevedeli rozhodnú, či pôjde o komédiu alebo romantický film. Takže skĺbili vtipy 3. cenovej kategórie s ľúbostnou drámou šmrcnutou sociálnymi problémami. Takže sa tu bavím o úderoch do rozkroku, či erekcii a podobne. Vyšli im z toho možno trochu vlažnejšie Prci, prci, prcičky. Produkcia nie je zlá, ale príbeh je dosť zle nastavený. Hlavný hrdina je trapko a chmuľko, ktorý nevie čo chce a keď dostane ponuku na rande tak o tom povie všetkým s poznámkou: Nikomu to nepoved! Je jasné, že to na druhý deň vedia všetci. Scenár celkom dobre rozohráva hru s milostným trojuholníkom, ale do hĺbky priveľmi nejde. Trojica Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Ryan Reynolds síce už neboli začiatočníci, ale Eisenberg v hlavnej úlohe je z nich najneskúsenejší. Celkovo tak vytvorili priemerný tínedžerský film. Plusom však je použitie európskych alternatívnych hudobníkov v soundtracku. ()

panic25

skvělá vzpomínka na konec 80.let se skvělou Kirsten Stewart, zde není nic co dělat snad jen,že Kirsten se vyvíjí ve výbornou herečku jestli takhle bude pokračovat tak se stane hvězdou první velikosti, předpoklady na to nemá ()

dextrush

1987.. to už som nejaký ten rok behal po svete! Ale na tú hudbu (aj keď väčšinou ilegálne kúpenu), si pamätám celkom dobre. Časové situovanie do rokov, nie príliš, minulých bolo veľmi šťastnou voľbou. Oblečenie, autá, hudba.. to všetko pôsobilo úžasne! Do toho všetkého vsadený priateľský štvoruholník, kde jeden z nich je panic a jedna panna, šibnutý šéf s ešte viac šibnutou asistentkou, práca na leto, komediálne prevedenie a máme tu.. "voila" tento vkusný príbeh mladých ľudí. Občas ma až zaráža, ako niektorí tvorcovia dokážu vykresliť postavu človeka, panica. Nie je to predsa úplne naivný a stupidný človek, ktorý nedokáže riešiť základne rozumové záležitosti vo vzťahu. Žiaľ, častokrát sú takto vykreslení a mňa to len zbytočne vytáča. Aj keď, každý sa učí z vlastných chýb a začiatky (čohokoľvek) sú ťažké :-) ()

martin91

toto bola komedia? ako si tak pozeram vase hodnotenia tak normalne zacinam uvazovat ci som videl ten isty fim ako vy...........nuda.........nuda.............trocha romantiky.......... a zase nudaaa ()

freezer02

Tenhle park teda nebyl moc zábavnej, alespoň ne v druhé půli, kde film už značně nudil. V podstatě jsem to dokoukal jen protože se mi líbí Kristen :) 45% ()

lemings1

Ľahká romantická komédia o vzťahoch na večer vo dvoch nič viac nič menej. Film príliš neuchváti ani neodradí. Veľmi sa mi páčila Kristen, zahrala to skvele - viac sa k tomu nedá dodať. Dej bol jednoduchý, nenáročný niekedy trochu nezáživný. Za jedno pozretie to stojí tak 50%. ()

LemurKata

Naprosto úúúžasný soundtrack, nemůžu se ho nabažit. Po prvním shlédnutí mi bylo jasné, že přestože film určitě nebude mít v celkovém hodnocení víc, jak 70%, v mém osobním žebříčku se zařadí do popředí. Prostě mi to absolutně sedlo. Jesse Eisenberg je perfektní ňouma a Kristen sexy sympatická kočka. Možná jsou všechny postavy příliš černobílé, zápletky předvídatelné a prostředí zábavného parku trochu okázalé, ale o to tady přece šlo, nebo ne?100% ()

josmart

Tohle je romantický film, ne ty šílenosti, co dávají v neděli odpoledne na komerčních televizích. Příjemný inteligentní film s dobrými herci, u kterého jsem zapomněl na okolí a užil si i ten happy-end :-) ()

Houbos

Po roce musím jít s hodnocením o stupínek níž, protože se mi k filmu vážou převážně nepříjemné vzpomínky. Abych jen nehanil, měl i své lepší stránky. Za všechny song Rock Me Amedeus od Falca (zazní asi tucetkrát, takže podtrhne nudně nudnou nudu zábavního parku), na komedii silné a oduševnělé dialogy a Bill Hader v roli správce parku. Podobné: Judd Apatow s kýmkoli z Judd Apatow's universe (jeho herci, např. z Machři a šprti / Freaks and Geeks) ()

Welsiot

Drama z maloměstského prostředí,očekávaný děj i konec, přesto slušných a hlavně kvůli krásné Kristen 75%. ()

jay are

V životě každého z nás se za určitých podmínek v určitý čas objeví člověk, ke kterému téměř ihned vzplanou naše city. Tento příběh je velmi realistický, ryzí, živý. Výborně popisuje počátek vztahu od prvotního oťukávání, až po spalující touhu. První vzájemná výměna pohledů, první úsměv, polibek.... Jesse Eisenberg opět exceloval a společně z Kristen Stewart tvořili velmi uvěřitelný pár. Ryan Reynolds byl v roli tajemného svůdníka dokonalý. Nebyl žádná velká svině, takže i když prováděl špatnou věc, tak mi zůstal sympatický. Bill Hader byl naprosto démonický. Celkově jsem velice nadšený tímto příběhem. Možná to bylo tím v jakém rozpoložení jsem se nacházel při sledování, ale je mi to fuk. Prostě 5* ()

pavont

Prijemny filmik spajajuci hravost Zombielandu, utrapenu Kristen Stewart, fesaka Ryana Reynoldsa a spustu dalsich skvelych komickych figuriek. ()

Svadbos

Polokomický príbeh sa môže popýšiť dobrými hereckými výkonmi a prenikavými momentmi, ale zaberá bežné teritórium a vo viacerých častiach je strhávaný k zemi. Režisér sa postaral aj o poloautobiografický scenár. ()