Sammyho dobrodružství 3D

• Česko Sammyho dobrodružství (více)

Film vypráví příběh mořské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly. Ústředním motivem je přátelství, odvaha a láska a film zábavnou formou předává dětem poselství o potřebě ochraňovat naší planetu. (oficiální text distributora)

Likan7

Takhle nějak by vypadal Nemo, kdyby to nebyl ten vyšperkovaný klenot Pixaru. Dětinský a hloupý příběh bez vtipu, narážky na ekologii co každých 10 minut a opravdu nepovedená animace (o 7 let starší Nemo vypadá líp). I když má Sammyho dobrodružství necelých 90 minut, divák starší 15 let se bude od poloviny nudit až běda. A ke konci mu to bude všechno úplně ukradený. Prostě takový když 2 dělají totéž, není to totéž. ()

RajCZitko

Teda musím říct, že začátek a prostředek filmu je slabý jako neuvařená špageta, ale konec je tak hezký a roztomilý, že na na ty chvíle rozpaku a smíšeného pocitu téměř zapomenete. ()

LadyPig

Animáky mám moc ráda, ale tohle byla docela slabota. Příběh skoro žádnej, hafo zápletek na prd... animace moc hezká, ale to je asi vše... ()

KdG

Po grafické stránce velmi dobře odvedená práce, příběh lehce pokulhával, nakonec z toho byl standardní tuctový animák. ()

TommyDiamond

Na mě byl tento animák až moc dětinský. Ale jsem přesvědčen, že malým dětem se musí zaručeně líbit. Ze slušnosti dávám tři hvězdy. celkově 50% ()

dkas

Pěkná animace, hezky zakomponovaná hudba, pro malé děti super. Z pohledu dospěláka možná nuda, ale to není cílová skupina :) ()

Scraffy

Priemerná rozprávka, ktorá je miestami roztomilá a miestami dokonca až drsná. Pozerať sa dá, ale nejaký zázrak to nie je. ()

DoubleJo

Ano vsetci vravia, ze ma slaby pribeh, ze nemoze konkurovat americkej animovanej produkcii a bla bla. V poriadku. Podla mna to bol strasne roztomily animak, pri ktorom som sa preniesol opat do detskych cias a uzil som si ho ako male dieta. Tym padom nemozem porovnavat s ostatnymi animakmi a ani nechcem. Ja som sa pobavil a prijemne stravil hodku a pol. P.S. A pokial ide o konkurenciu, pokojne strci mnozstvo americkych vtipy-recyklujucich animakov do vrecka. ()

habertek

No do kina jsem na to nešel, ale počkal jsem si až to výjde. Můžu říct, že jsem se na to fakt těšil, měl jsem od toho celkem dost velká očekávání (čekal jsem něco způsob Nema), ale trochu to zklamalo! Čekal jsem nějakou trapnou animaci, ale se sem tam přivřenýma očima je animace koukatelná a příběh je průměrně hezký...70% ()

ostravak30

Sammyho dobrodružství se bohužel smrsklo na proplouvání oceánem a hledání své kamarádky/lásky. A krom poznatků o nebezpečnosti lidských sítí a žraloků toho zase tolik neprožije. Což je s podivem, když na konci je vypravěče už pořádně stará a zkušená želva. Jako barevná a živá podívaná to funguje. Jako zábava a příběh méně. Na závěr si filmaři střihnou alespoň ekologické poselství, k němuž ale měli příležitost celý film a tak nějak se k tomu nedostali. Škoda, podle mě je tento film promarněná příležitost. V této podobě působí snímek jako velmi průměrná napodobenina Hledá se Nemo. ()

Ruud36

Obyčejný příběh, který je pro tento druh animáků typický. Jde také vidět, že se film po grafickém zpracování nemůže rovnat filmům společností Pixar nebo DreamWorks. Film můžu pochválit pouze za hudbu. ()

lobo87

Príjemná animovaná rozprávka so sympatickými postavami, zaujímavým soundtrackom a slabším príbehom. Napriek tomu si myslím, že Sammy si hlavne menších divákov určite získa. Zobrazenie oceánu je krásne a ako prostredie pre dobrodružný animovaný príbeh asi nikdy nesklame... 55% ()

Shorty20

Jednoduchý animák, u kterého jsem se chvílema nudil. Želvy jsou roztomilé, ale žádna z nich vám nijak k srdci nepřiroste. Příběh víceméně o ničem a nějaké dobrodružné "akční" scény vždycky skončí dříve než vůbec žačnou. Jedinou věc kterou bych opravdu vyzvedl bylo 3D! Tak krásné zpracování jsem u animáku ještě neviděl. Takže jedna hvězda navíc :-) ()

MrLinhy

Jako graficky to je zpracováno pěkně, ale ten příběh je nic moc. škoda mohlo to být podobná pecka jako Hledá se Nemo. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

R-2

3D dobré, ale jinak slabé, slabé a slabé...... Škoda. Nechci chodit na animáky co nám ukazují ekologické aktivisty a další neřesti, chci se bavit. Animák pro děti by měl být zábavnější, pohádkovější.... ()