Jezero smrti

chelseaman22

Poněkud nepochopitelně vystavěné drama o tom, že když jednou dostaneš čočku, tak se nevrátíš na místo činu, abys jí dostal po druhé. Rychlý skon vystavovatele penisu z Shame jsem ocenil, jelikož prostor vyniknout dostala paní Watsonová, která je řekněme si upřímně, asi jedinou pěknou britskou zrzkou, Závěr jednoduše šokující. 49% ()

Lachtaan

Tak tohle byl brutální mazec. Od začátku se zde jede bez jakýchkoli servítek a sebemenších náznaků na jakési naděje. Po celou dobu divák netuší, zda se po takovém řádění dočká happy endu, či se všechno bude nadále stupňovat a nenechá ho to chladným. Takto úderné thrillery s krátkou stopáží bych si mohl dopřávat častěji. ()

maxxxim

Až na poslednú scénu celkom napínavý thriller "postrádajúci" prvky logiky, racionality a hororu vôbec, teda postrádajúci, až na jednu scénu, kedy hlavná hrdinka zahučala do hoven, no fuj a horor zároveň, ale ako z toho ven si už pozrite sami. ()

markuc

Velmi slaby film, kde na vas koukne nejdriv naprosto nevyvazena kamera, doplnena zpatecnickou rezii (nicnerikajici zabery). To vse je doplneno naprosto hloupym scenarem a jeste hloupejsim chovanim "hlavni dvojice" (kteri by se vubec do podobne slamastiky nedostaly, kdyby mely trosku rozumu). To vse je korunovano nevyvazenym hereckym podanim vsech zucastenych, nerealnym chovanim vsech pritomnych a korunovano nesmyslnym koncem (takto se chovaji dospeli lide vs. deti?). Nejak my unikl smysl celeho filmu (takove hloupe chovani lidskych bytosti nelze ani ve filmu, jako obraz skutecnosti - leda lidi z nejakeho blazince). ()

LordSnape

Brutální, strašně skličující a děsivě reálné! Tento film působí jako vražená kudla do zad vaší plánované dovolené k jezeru pod stan! ()

Mrkvič

Britové se vyšvihli a schodili vlastní mládež, o které má dost podobnou představu zbytek světa. Místy až příšerně realistický, že jsem se modlil za konec ve stylu, objeví se Rambo a rozmašíruje ty fakany na pidi kousíčky stejně jako ve svém posledním díle Barmíky. A nejlepší na tom je, že snad každý divák musí mít stejný pocit a... a pak přijde konec, který ukazuje, že msta vlastně není tak dobrá a málokdy je fér. ()

st.jim

Kamarád mě naučil pít kávu bez cukru, protože jen tak poznám jak správně chutná. Tohle ale bylo opravdu silné kafe, to bych nepřetlouknul ani kilem cukru. Kdo má slabší žaludek, tek tenhle horor nedoporučuju. Představte si, že se Vám stane něco špatného a vy si říkáte, že se Vám už nic horšího stát nemůže. Tak tady je to právě opačně, stanou se horší a horší věci. ()

Sfinkter

Scénář podprůměrný, dabing mi na zážitku z dialogů moc nepřidal. Ale o rozhovory jde v tomto snímku nejméně. Agrese dětí už začíná přerůstat určitou hranici, autentickou hnusotu si "užijete" plným douškem a happyend opravdu nečekejte. ()

Wall-E

Né, že bych si neužil tuhle "dobrodružnou" dovolenou u zatopeného lomu, ale co je moc to je moc...... A těm děckám bych na dva týdny dal domácí vězení a na měsíc zakázal televizi! Tak se na ně musí :-) ()

rodo

Musím přiznat, že na mě zapůsobila parta pubescentních výrostků mnohem silněji, než kdyby po lesích pobíhala banda zmutovaných netvorů. V každém z dětí jsem poznal jednoho z chovanců ústavu, kde jsem několik let působil jako vychovatel. Kdokoli může rozporovat nedůvěryhodnost chování dětských hrdinů (u těch dospělých sem tam nějaká nelogičnost byla), ale přesto jsem nemohl nevidět jistou podobnost s realitou v tom, jak jeden vyšinutější jednotlivec, tzv. "kápo", může ovlivnit ostatní. Ne, nikdy jsem problém se svými svěřenci neměl, ale s cholerickými i apatickými výstupy jsem se setkával často. A že v dnešní době rodiče bezmezně věří svým potomkům, kterým chybí úcta a sebereflexe, to už je také věc všeobecně známá ("to by přece můj kluk nikdy neudělal"). A chování otce hlavního chuligána ve stylu symbolického "jaký otec, takový syn" je už spíše potvrzením známého pravidla, že "jablko nepadá daleko od stromu". O to víc mě tento film dostal. ()

st.verka

Bylo to šílené, naprosto strhující tempo. Film začínal tak idilicky, ale hned zpočátku bylo jasné, že si ta dvojice zadělává na pořádný průšvih. Ale že se z toho strhne takováhle honička o život... Film je opravdu hodně drsný, odehrává se ve velkém tempu a beznaděj z něj úplně čiší. Celá ta rodinka byla pěkně zvrácená a na sebemenší podnět reagovali okamžitě agresivitou. Ovšem co jsou jejich ratolesti zač nepřipustili ani za mák. Skvělý úryvek na závěr: "Vždyť jsou to jen děti!" ??????? ()

Qitek

Kvalitní žánrovka, která dokazuje, že i na malém, ohraném hřišti se dá rozehrát zápas takových rozměrů, že se místy zapomenete nadechnout. ()

bubun

Film pro masochisty, sadisty a lidi, co se rádi dívají na brutální mučení "nevinných" lidí, kteří to mají už od poloviny filmu spočítané. SPOILER ALERT: Nedokázala jsem s "nevinnými" hrdiny soucítit, protože se oba chovali jako hovada. Měli spoustu možností (hlavně ženská hrdinka) se zachránit, ale samozřejmě, stát v lese a sledovat, jak mi řežou přítele, i když já mu tím nijak nepomůžu, to se prostě nedá odmítnout. I s tím, že slyším od trýznitelů, že půjdou po mně, tím spíš zůstanu stát a sleduju show, žejo. Útlocitní, a bohužel hloupí "nevinní", si za to snad mohou i sami. Jen v jedné chvíli mě hrdinka potěšila, a to tím, že poté, co ukradla auto bratříkovi jednoho z tyranů, neváhala s ním přejet fracka ženského pohlaví. No a konec, to je totální blbost, navíc předvídatelná blbost. Přiznám se, že jsem se u tohoto filmu opravdu vztekala. ()

karlik4801

I divák který nemá rád hororvý žánr, by tento film neměl vynechat. Dva sympatičtí hlavní herci, hlavně Fassbender, se ocitnou ve velkém problému. Hrozně moc mě to nadchlo, jsem rád že takový film vznikl. Kvalitní horor plný dětských psychopatů. Jednají tak jak by takovýhle magor jednal a hlavní prchající herečka je snesitelná. Taky nedělá kraviny a dělá to co by nejspíš normální a zamilovaný člověk udělal. ()

kinghome

Aneb jak se Cook ze Skins totálně zbláznil a začal vraždit lidi. K němu se ta role naprostýho grázla strašně hodí. Film je od začátku do konce napínavej a nutí vás přemýšlet co se stane dál, a kdy už konečně všichni chcípnou. Naštvalo mě pár nelogičností ale to se dá odpustit. Normálně by ten chlap už dávno chcípnul na otravu krve, ale kdo by na to potom koukal že? Film už jsem viděl před nějakou dobou ale je tu scéna, kterou mám zarytou hluboko do paměti. A to je scénka s tim malým cigánem. Ta mě vážně dostala a čuměl jsem na ní s otevřenou pusou. Konec jsem tak trochu předpokládal. To nebylo nic nového,ale film celkově potěšil hlavně díky atmosféře a té rychlosti, kterou se vše řeší. Nikde se nic nenatahuje a nikdy se mi nestalo, že bych se nudil. Kvalitní Thriller s dobrými herci a dobrou atmosférou. 80% ()

Dado

Prečo musí byť každý horor v posledných rokoch postavený na tom, že postavy robia vyslovene debilné rozhodnutia, za ktoré zaplatia prinajlepšom nejakou časťou tela, v horšom prípade samotným životom? Ešte viac diváka mrzí to, keď tento fakt zničí veľký potenciál plynúci z originálneho a zaujímavého nápadu, presne tak, ako aj v prípade Jazera smrti. Vynikajúci záver tak potom už len čiastočne zmierni výsledné sklamanie. Ale aspoňže sa tvorcom podarilo získať do obsadenia kvalitných hercov na čele so skvelým Michaelom Fassbenderom. (70%) ()

Mirokukii

Téměř typická hrůzostrašná naháněčka po lesích. Sympatický pár čelící partě dětí bez zábran, s dobrou a kvalitní výchovou, představujících si zábavu po svém. Napínavé, ve svižném tempu a syrovou atmosférou, a co je horší-reálné. Velmi kvalitní závěr, který zafungoval, a vyvolal patřičné pocity. ()