Ip Man

• Hongkong Ye Wen (více)

ouf

Uctívám bruce leeho a jeho učitele taktéž , v době kdy stárnul to neměl ani trochu jednoduchý. YEN nezahanbyl skutečnou legendu a to byl jaksy cíl víte. Víte ,,kdo uznává svého mistra , uznává i sám sebe " . ()

meopta

Velmi mě potěšilo, že se po dlouhé době objevil kvalitní bojový film s pestrým dějem. Rychlý dějivý spád, perfektní bojové akce, skvělé profesionální obsazení, kostýmy a prostředí tvoří z tohoto filmu skvělou podívanou, u které si budete přát oddálit konec co to jen jde. Ip man naznačil cestu, kterou by se filmy tohoto žánru měly ubírat. ()

hito

Bol som veľmi milo prekvapený. Na skutočný príbeh skvostné. Súboje výborné a k tomu aj dobrý príbeh. ()

Zabiak

Nečekejte od filmu nějaký inteligentní příběh, je to prostě pohádka se spoustou kunfu, ale napínavá a nenechá vás chladným. ()

eaglestar

Ať žije propaganda! Trochu obehraný téma, ale proč ne. Faktem je, že toho Číňani od těch prašivců z Nipponu hodně zkusili, takže za každej film, kde nakopou kimoňákům prdele jsem rád. Ano přesně tak, nemám je v lásce, je to póvl co si dneska hraje na hodný, ale za druhé světové se chovali hůř jak esesáci nebo bolševici. ()

QuietRioT

Opäť sa všetko točí okolo súbojov. Keď sa vypnete dá sa to dopozerať do konca, ja som však dal radšej prednosť spánku. ()

Podhorsky

Zaujal mě i příběh, nešlo jen o bojové scény. Škoda že na konci došlo i na klišé do města vrátivší se ženy se synem. Skvělý DY, kterému to dokážete uvěřit. ()

Von Kempelen

Na kung fu filmy mi nikdy moc neužilo, vždycky jsem měl radši bojový sporty než bojový umění, ale Ip Man (nebo spíš Donnie Yen?) mi učaroval, že jsem film shlídnul jedním dechem a hned jsem se sháněl po pokračování. Bojovejch scén není tolik, ale jsou skvěle natočený, nesmírně si cením faktu, že vypadají celkem reálně, nikdo v nich neskáče po střechách nebo po stromech zavěšenej na laně, jak bejvá jinak zvykem u filmů tohohle žánru. ()

IAMAD

Celá série Ip Man je asi to nejlepší o kung-fu, co kdy bylo natočeno. Reálné, žádné dvacetimetrové skoky, chození po vodě, prostě skutečný boj podložený navíc hezkým příbehem. ()

JARDAHONDA

Mistrovské kung fu, ke kterému se horko-těžko podaří přiblížit, nějakým podobným snímkem. Choreografie soubojů = 110% ()

CharlieSC

Super snímek od našich východních přátel. Donnie Yen mi byl hned od začátku strašně sympatický, bude to možná tím, že sdílíme stejně velkou chuť k jídlu. Moc mě potěšilo, že se nejednalo o jednu velkou rvačku, i když takový děj by mě bavil taky, ale zobrazení Číny v době druhé světové vykořisťované Japonci se moc povedlo. Celkově velmi povedené a proto 100%. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz