• igi B.

Muži v řiti... :-/ . . . Jo a ještě Ilonka Pi... a Zděnda Knedla. A super děcka z Brniska... Jenom nechápu, proč to >troupení< trvá neskutečné dvě hodiny... - - - P.S. A proč ty Vášo? Ále nic... - - - - - (Poprvé a zcela jistě naposled viděno 30.1.2011 na ČT1, hodnocení 1855., komentář zde jako 205., 30.1.2011)(30.1.2011)

• Kimon

Co dramatického v tom hledat? A komedie? Svým stylem nepodařeného humoru bych přirovnal ke kolekci "Kameňáků". Snad ke konci se dojem "komediálního" snímku maličko zlepšil, především příjezdem Předsedy vlády se svými tvrďáky "bodyquardy". Jeho výstup na pódiu, stejně tak jako výstup všech hovořících do mikrofonu, však zvukař evidentně nezvládnul. V těch okamžicích jsem se musel obejít u svého plasmového Panasonicu bez rozpoznatelného zvuku. Nic nepomohlo ani uživatelské nastavení zvuku. V ozvěně se slovo totálně ztrácelo. Co mi snímek dal? Pouze informaci, kterou jsem už dávno věděl. Že mnozí politici jezdí na setkání s lidmi jen proto, aby se zalíbili a něco dobrého snědli, aniž by za to něco pro lidi udělali. Poslední vteřiny filmu to jasně naznačily - odhozené nepotřebné věci v kukuřičném poli.(2.4.2010)

• InJo

Pro mě bohužel jen další z už celkem početné řady českých filmů z ranku: "nepochopil a nebavil jsem se, ale chyba bude asi na mém přijímači". Tudíž bez nadávek.(30.1.2011)

"Každý, kdo má talent je nějaký divný. Talent je úchylka od normálu."                                                                           Zdá se mi to nebo si nikdo jiný nevšimnul, jak jsou dobře napsané dialogy?(17.12.2015)

Politicko - sportovní taškařice z malé moravské vesnice..., které po druhém zhlédnutí už bez váhání přidávám poslední hvězdu do plného počtu.(25.8.2009)