• Nettrass

Chlapi jsou v řiji myslím celý rok. Horší je, když není s kým, pak nejsou v řiji, ale jsou někde úplně jinde.... Slovo je to dost podobné.(26.3.2012)

Po dlouhé době poměrně kvalitní česká komedie s příjemným hereckým obsazením. Myslím, že Robert Sedláček vyždímal ze scénaře a celkového námětu maximum.(24.8.2009)

• NinadeL

Satane odstup! Chce se mi jako nikdy dát odpad!, ale pokusím se to překonat.(6.7.2010)

• - Filmový Mouřínov je skutečný (nedaleko Bučovic), doopravdy zde končí silnice. (M.B)

• - V cameo roli německého soutěžícího se objevil přední český archeolog a kastelolog Prof. PhDr. Tomáš Durdík, DrSc.. K této roli jej přizval režisér Robert Sedláček, se kterým už spolupracoval na dokumentárním seriálu Štíty království českého (od r. 2007). (KM Phoenix)

• - V jedné scéně, kdy se auto zasekne na železničním přejezdu, je konstatováno, že tady jezdí i Pendolina. Jenže to jsou elektrické vlaky a trolejové vedení na této trati prokazatelně chybí. (Lkprak)