• dopitak
  **

  Zázračné vyléčení ze zadrhávání, přítomnost Železného Zekona a dalších rádoby ikon českého showbyznysu toužících po zviditelnění spolu s několika vyloženě trapnými momenty ublížily jinak docela dobrému záměru podpořenému dramaturgií brněnského pana Aujezdského (v cameo roli nevidomého muže). Mimochodem, poznali jste polského myslivce, v civilu varšavského zpravodaje ČT Miroslava Karase? Tož kurňa, příště né tak zbrkle.(1.4.2010)

 • igi B.
  *

  Muži v řiti... :-/ . . . Jo a ještě Ilonka Pi... a Zděnda Knedla. A super děcka z Brniska... Jenom nechápu, proč to >troupení< trvá neskutečné dvě hodiny... - - - P.S. A proč ty Vášo? Ále nic... - - - - - (Poprvé a zcela jistě naposled viděno 30.1.2011 na ČT1, hodnocení 1855., komentář zde jako 205., 30.1.2011)(30.1.2011)

 • Matty
  ***

  Scény, které mě bavily hodně kontra scény, které mě nebavily ani trochu - remíza. 60% Zajímavé komentáře: Marigold, Toj, mortak, marvan, dainio, MartinX.(31.1.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V jedné scéně, kdy se auto zasekne na železničním přejezdu, je konstatováno, že tady jezdí i Pendolina. Jenže to jsou elektrické vlaky a trolejové vedení na této trati prokazatelně chybí. (Lkprak)

 • - Filmový Mouřínov je skutečný (nedaleko Bučovic), doopravdy zde končí silnice. (M.B)

 • - V cameo roli německého soutěžícího se objevil přední český archeolog a kastelolog Prof. PhDr. Tomáš Durdík, DrSc.. K této roli jej přizval režisér Robert Sedláček, se kterým už spolupracoval na dokumentárním seriálu Štíty království českého (od r. 2007). (KM Phoenix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace