Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Tamten

Film natočený podle skutečnosti (alespoň částečně), který je občas zajímavý, občas vtipný a občas se trochu vleče. Za podívání ale určitě stojí. ()

Ryšty

Podle úvodní prologu to vypadalo na slušnou komedii, ale už po pár minutách se to změnilo na solidní drama. Našlo se pár hluchých míst, kdy mě to až tak moc nebavilo a nudil sem se. Celkem dobrá podívaná o pornoprůmyslu a mafiánech. 3,5* ()

dEst28

Lehce nadprůměrné drama se zajímavou zápletkou točící se kolem "internetového obchodu", které neurazí. S komedií to moc, nebo spíš vůbec nic společného nemá. ()

ZnalecH

Námět na natočení filmu to nebyl vůbec špatný. Když máme x filmů o Stevu Jobsovi, proč nenatočit také toto? Na druhou stranu musím říci, že zpracování není zrovna slavné. Většina herců mi byla nesympatických a do rolí mi neseděli. Krom toho jsem u některých postrádal nějaké herecké "vyžití". Velmi moralizující film a tak dále... No když to shrnu, tak pokud přehlédnete herecké výkony, docela dobrý film. ()

john.h

Dost dobrá pecka, která namotivuje k přemýšlení o nějakém byznysu a také ukáže, jak to chodí v těch vyšších byznys kruzích. Možná to bylo občas přehnaný, ale nepochybuju, že tak nějak to vypadá, když vyděláváte díky pornoprůmyslu desítky milionů dolarů. ()

dj_kure

Letošní asi největší překvapení (prozatím). Film o kterym jsem vůbec neslyšel a vlastně náhodou mě k němu přivedla filmografie Luka Wilsona když jsem se nudil a tradičně jsem projížděl biografie herců/ režisérů/ héreček které mám rád a co jsem s nimi / od nich ještě neviděl. Narazil jsem na tohle a už trailer se mi fakt líbil. Popravdě jsem fakt hodně překvapenej, že takovej film vidělo / hodnotilo tak málo lidí. Je to svižné a zábavné. Nenapadá mě jediná věc co by tomu chyběla. Je to takovej Social Network trochu jinak. Akčnější a trochu zábavnější (jo už vim co tomu chybí, jedna hvězda, protože na pět to i přes to jaký to pro mě bylo překvápko bohužel není). Že by tak málo lidí chtělo vědět jak se dostalo porno na internet? Néné... :) ()

qvark

Prapodivný mix krimi-rodinného dramatu ( že zde padne pár fuckhlášek z toho komedii nedělá ) .... dvojí život hlavního hrdiny a dosaďte si dvě témata a větve příběhu....Hyde ať už dělá cokoliv se pohybuje v mafiánském hierarchickém systému až k arcigaunerovi, kterému promluví do duše, aby Jekyll mezitím řešil doma problémy osobní i rodinné... jakoby se nechumelilo...Kdyby tak Jack méně pateticky machroval a měl v sobě více Nancy z The Weeds ( Ta pracuje v oboru a rusky hovořící mafie se zbavila během jednoho dílu...je docela pravidlem, že jakýkoliv takový hrdina vstupuje do ilegálních systémů ve spojení s černošským gangem ). Happyend tohoto příběhu je ptákovina.hollywood ()

markyzgero

pro milovníky porna stejná záležitost, jako pro sociální fuckery social network. no dobře, o trochu horší, protože luka wilsona nezachrání ani takovej borec, jako je rybíz. chci regulérní dockudrama o vzniku internetovýho porna, protože ten klasickej příběh deepthroata z watergate neobstojí v konfrontaci se ženskou, co měla poštěváček v krku. ()

TommyDiamond

Překvapivě dobrý film. Po úvodních pěti minutách jsem byl docela na vážkách. Pochybuji, že americký farmář, který po těžké šichtě přijde domů pozdraví ženu a své tři děti a jde se do pokoje nahoru ukájet k počítači. Myslím, že plno věcí je zde přitaženo za vlasy. Ono každý business má svou temnou stránku. I zde nám příběh ukazuje i odvrácenou tvář lobismu vydírání, vraždy, uplácení atd....... [plus]-výkon Luka Wilsona (asi jeho nejlepší).... Celkově 70% ()

Jaromír

Adult má dvakrát větší příjem, než filmový Holywood :), a o tom to je. Nahlédněte pod pokličku, jak se to v něm dělá... ()

jafuska

toto téma je kontroverzní, točit porno a následně dát na internet, vydělat spoustu peněz to je oč tu vlastně ve filmu jde, ukázat lidem, že i takto jdou vydělat peníze, legálně i nelegálně, a taky proč ne, ve světě se točí spoustu peněz, nejsem sice zastáncem porna, toto mě přijde už hodně ujeté, a ne pro každého, ale co si budeme povídat, chlapy by bez tohoto nemohli moc fungovat, nepřiznají si to, ale kdyby mohli tak dají tomuto materiálu také přednost jen vědět kde je hranice a jak ji nepřekročit,aby vše bylo legální jak má, Nedávno jsem viděla jak vznikal Facebook, ted jsem se podívala, jak vzniká porno, toto se určitě nedá srovnávat, ale je zajímavé vidět, co lidi dokáží zrealizovat, aby se dostaly co nejvíce k penězům, Mě se tento film celkem líbil, ale nebude to můj nej film, ()

Hydr0gen

Film mi v mnohém připoměl Limitless (strmý vzestup hlavního hrdiny, problémy s neplacením peněz, ruská mafie...). Jeho jednoznačně největší slabinou je obsazení a výkon hlavní hrdiny - Luke Wilson prostě nemá charisma ani drive, aby film utáhl a to obzvlášť když má hrát drsného, kompetentního, rozhodného byznysmana. Možná není úplně špatný herec, ale dokážu si ho představit maximálně v roli toho ustaraného otce nebo nějaké figurky zmítané životem (ala třeba Spacey v Ostrovních zprávách), Ale ne takhle. 2,5*. ()

dundy666

Poučný náhled do zákulisí porno průmyslu. Je zjevné, že značnou roli v něm hrají šéfové z podsvětí, které tahají za nitky, jak potřebují. Peníze, již se zde vyskytují jsou tak enormní, že nejdou utratit ani za 3 životy. Celé dílko bylo zábavné, od rány a plné atraktivních žen. Překonal jsem svoji nechuť ke krimi filmům a tuto gangsterku v koženém oblečku jsem si nadmíru užil. ()

Swayne

Chcete vedieť odkedy sa začalo internetovými zakútiami šíriť porno? A kto k tomuto fenoménu napomohol? A aká bola ich cesta k bohatstvu, sláve, prachom a podobne? Tak Middle Men je práve ono... Svižný a príjemný "polo-biografický" príbeh o 3 týpkoch, ktorí prišli s geniálnym nápadom v časom internetového boomu. Osobne sa mi to páčilo viac než taký The Social Network, malo to šťavu, gule, nebolo to iba bezduché prázdne dramatické rozprávanie, skôr naopak. Let's jerk off! ()

Forsetino

Bohužel jsem po zkouknutí zklamán. Další film s žánrovým řazením "komedie", ale já se ani jednou nezasmál. Úsměvná byla pouze scénka s onanujícím teroristou uprostřed pouště v malé budce, na které byl satelit. Podobně vypadají příbytky v romských osadách, akorát do nich bohužel nelétají rakety vzduch-země. Příběh byl vcelku zajímavý, ale námět nelze nijak vyzdvihnout, protože film byl podle skutečné události, takže tvůrcům příliš práce nedal. Tudíž film je lehce nadprůměrnou večerní jednohubkou s přiliš utahaným prostředkem a odbytým závěrem. ()

migele

Zajímavý příběh... Nebýt tak barvitého vypravěče a Luka Wilsona tak bych se v zařazení o komedii vubec nebavil, ale Wilson mi pořád patří do Absurdistánu :D.. .. ()