Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Mr.Atsor

George Gallo se pustil do poměrně ožehavého tématu. Skloubit porno, byznys a drogy v jednom snímku je při nejmenším výzva, které se však režisér i samotní herci ujali skvěle. Film je napínavý a přináší i špetku humoru při vyprávění příběhu, jak dva neznabozi vydělali miliony. Chytrost, důvtip a charisma hlavního hrdiny se může stát tématem každého, kdo se chce dozvědět, jak se dostalo porno mezi lidi. Doporučuji! ()

warhammer

Je zvláštní jak se člověk občas úplnou náhodou dostane k filmu o kterém ani nevěděl, že existuje a přitom je tak zajímavý. Kromě výborných hlášek a nahlédu do života hlavního aktéra a jeho společníků jde o velice zajímavý snímek zobrazující průřez světem nejvýnosnějšího interntového obchodu, čímž je (at už si to přiznáme nebo ne) pornoprůmysl. ()

otilrak

To je tak, když se dobrý obchodník nechá zatáhnout do kšeftu, se kterým nechtěl mít původně nic společného. Jak taky ne, když jedním ze společníků je ruská mafie, že? Věděl proč do toho nejít a vlastně se to potom i stalo. Ani nevím, proč jsem shlédnutí tak dlouho odkládal. Film se mi líbil a i řešení na konci, které přišlo tak nějak znenadání. Povedený snímek. ()

kotasbk

Po dlouhé době výborný snímek :) Musím smeknout klobúk nad hereckým výkonem Giovanniho Ribisiho, opravdu famozní výkon :) Co se týše zpracování, tak miluji filmy z amerika, ta nádhera, ty města jako je Los Angles :) Prostě boží :) Ale co se mi líbilo nejvíc, tak to bylo samozřejmě pořádný holky, takový se na ulici nenajdou. Děkuji těm dvou týpků, co zkoupily pornočasáky a dali je na net :) Za to velký díky .) ()

pekas

To nebylo vůbec špatný, ba naopak, to bylo dost dobrý. Nejvíc mi to připomnělo můj milovaný Podfuck, ale jako komedie mi to moc nepřipadalo. Spíš takovej nenápadnej thriller, krimi, drama. Je fakt, že k dokonalosti tomu "něco" chybí, ale scenáristicky to bylo výborný a zbytek taky bez problému. Jen se to dohromady nesešlo na nejvyšší hodnocení, ale silná čtyřka je to určitě. 80% ()

subic

Z popisu bych rozhodně vymazal, že jde o komedii, zde se není opravdu čemu zasmát. Poprvé se mi to líbilo, po druhém shlédnutí jedna hvězda musela dolů. ()

mrclTV

Taký nepravdepodobný príbeh plný bláznivých zvratov mohol skutočne napísať iba život. Niektoré osudy ľudí sú jednoducho príliš obyčajné, aby sa o nich nakrútil film, iné pre zmenu, sú možno až príliš neuveriteľné, aby sme im hneď verili. Toto je skôr ten druhý prípad. Film je celkom OK, nie je veľmi vtipný (napriek tagu komédia) a z neustáleho preskakovania v čase a priestore v úvode ma takmer rozbolela hlava. Ale Giovanni Ribisi stvárnil vypatlanú drogovú smažku celkom kvalitne, no ostatné herecké tváre idú tak nejak s prúdom. Vo výsledku pozerateľný a skutočne netradičný životný príbeh iných "biznismenov." ()

erapo

Porovnávať s The Social Network (hlavne keď moje spomienky na Facebook sú tak čerstvé) je nevyhnutné. Napriek tomu, že Facebooku som dal o hviezdu viac, tento film je predsa len o triedu lepší! Vadilo mi však trochu nepochopenia zo strany režiséra v istých pasážach a hlavne neschopnosť využiť plný potenciál tejto snímky (narozdiel o facebooku, ktorý mal už vopred dané hranice). Čo viac povedať?!? Sex predáva,... a predáva sa dobre :D a vďaka bohu, za takýchto ľudí, bez nich by bol Internet ešte stále v plienkach a nič také ako facebook a csfd by neexistovalo. ()

a0001

Bavil ma, úplne mi sadol. Skvelý dej, kvalitné herecké výkony, skvelá réžia. The Social Network je oproti tomuto snímku totálna nuda. ()

Dextwer

Film Middle men je další ze série životopisných filmů zaměřených na business, internet a velké peníze. Musím se přiznat jsem velkým fanouškem tohoto stylu zfilmování skutečných příběhů o velkých penězích. Luke Wilson byl pro tuto roli perfektní volbou. Co dodat víc. Snad jen točte více filmů založených na skutečných událostech. Moje hodnocení: 80% ()

mgerlich

Kdybych se připojil na nějakou stranu nesmyslného souboje Middle Men a Social Network, rozhodně vítězí Middle Men a ne o málo... ()

Kapka68

Film o vzniku něčeho, bez čeho si svět nemůžeme představit - internetové porno. Luke Wilson, do hlavní role neskutečně pasuje a roli, se zdá, si opravdu užívá. Film plný zvratů, mlátiček, sexu a krásných holek. Prostě paráda (90 procent) ()

simoneo

Lepšia oddychovka popisujúca hneď niekoľkých životných situácií, pred ktorými sa je dobré mať na pozore. Jednak je to závislosť od rôznych vecí, ktorá hádam nemôže byť užitočná a na druhú stranu je to fakt, že v živote stačí iba moment, ktorý ho môže celý poznačiť a zásadne zmeniť. Ako som už viackrát spomínal, film je v mojich očiach umocnený tým, že je založený na skutočnej udalosti. Podobne je aj v tomto prípade. ()

Jadro

Príručka začínajúceho podnikateľa alebo ako sa rýchlo do niečoho dostať a naopak koľko úsilia vydať aby všetko bolo v "poriadku". Len málo filmov sa môže pochváliť hereckými výkonmi, ktoré si všetci úžívajú.. ()

silak_xup

Zábavnej a pěkně propletenej příběh týpka, kterej se uplnou náhodou naskytl u zrodu pornoprůmyslu přes internet. Film v sobě má všechno, klasika, pohlednej týpek s rodinou, začne vařit vatu, najde si milenku, udělá pár průserů a pak se trošku pohádkově vrátí k tý sví rodince do toho zázemí. Fakt mě bavilo se na to koukat, ale na pět hvezdiček je to trošku kýčovitý. ()

solisoli

Pôsobivá analýza pôvodu Fincherovho Social Network, nie však do patričnej hĺbky. To však neznamená, že svedectvo v niečom zaostávalo za pôsobivým dramatickým sledom udalostí s dobrým castingom, výborným scenárom a vôbec všetkým čo si výprava v tomto zaujímavom projekte zaumienila. Svoja autenticita, niekedy až príliš drsná mohla pobúriť svätuškárov, ale v tom prípade by kúzlo tohto diela stratilo na význame. Určite bolo na čo pozerať, zamyslieť sa a vytvoriť si názor, zaujať stanovisko z vlastnej hĺbky duše, čo nemusí byť pre každého jednoduché. ()

chunue

Rozhodně doporučuji. Začátek byl, kvůli příliš časté retrospektivě, lehce pod úroveň ale po chvilce jsem se přestal ztrácet a Luke Wilson u mě začal stoupat a stoupat. Zhruba okolo poloviny filmu jsem doslova a do písmene žral zápletku a byl jsem strašně zvědavej jak to dopadne. Hodně sem se o ''finiš'' bál ale nakonec mě vůbec nezklamal. Když to shrnu : 90% !!! a vůbec ne s odřenýma ušima ! Luxus ! ()

taupobraf

vzhladom k tomu že ja si otvorene priznam svoj vztach k adult movies ....davam 5 a stava sa z tohoto filmu moja srdcovka ..... ()