Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Eldrick

Ačkoliv je mi téma porna natolik blízké, na film bych asi rychle zapomněl, nebýt teroristů-honibrků. Prostě jde o hodně slabší kus než spřízněné SOCIAL NETWORK, GODFELLAS, LORD OF WAR, BOOGIE NIGHTS nebo SNATCH (díky ruské mafii s účastí Šerbedžija). Pod taktovkou takového Finchera by šlo o mnohem vyživnější kus než film o shitbooku. Takhle se člověk musí spokojit jen s řemeslnym průměrem, který kradl všude možně (dokonce i songy Rolling Stones jsou použity stejně jako to dělá Scorsese), ale samotný film s ničim novým nepřišel - což nasere o to víc, když šlo o látku s takovým potenciálem. Ať žije porno! ()

Fíla

Musím říct, že to není vůbec špatné. Čekal jsem od toho o hodně méně. Když se na to koukáte, hned vám příjde něco jako chlapi, kteří si honí péra, že to bude blbost. Potom si řeknete, je to luxus. A pak, že to zase upadá. Ale v celkovém součtu je to velice elegantní a imponující film. Nechybí tomu ani zábava a ani akční výstřelky. Dabing sice nijak neuchvátí, ale rozhodně je to dobrá filmová projekce. Já byl rozhodně spokojený. ()

M.i.k.e

nenápadné,ale o to zábavnější.Tím spíš,že je vše inspirováno skutečnými událostmi.Prostředníci sice nedisponují úplně hvězdnm obsazením,přesto všichni herci odvádějí solidní nadstandart a to včetně Luka Wilsona,který nepatří zrovna mezi moje oblíbence...70% ()

Hennes

Příjemně zpracovaný příběh Jacka Harrise. Svět byznysu není pro každého, ale Jack je člověkem na svém místě. Dostat se mezi mlýnská kola ruské mafie a dvou geniálních blbů, by pro většinu znamenalo konec. Herecky skvělý Giovanni Ribisi v roli Wayna a Luke Wilson konečně dostal "pořádnou" roli, kde mohl naplno ukázat svůj potenciál. Snímek si kráčí vlastní cestou, snímek THE SOCIAL NETWORK pluje v podobných vodách, ale každý film má svůj vlastní podtext. Jistě Vám zůstanou v paměti krásná ženská těla a onanující terorista :-). ()

peiton

Je mi jasné,že porno priemysel a jeho špinavé zákulisie býva docela nebezpečným ,,športom".Tu navyše ako sa ukázalo,ešte novinku ani nestihli poriadne zaviesť na trh a už im šlapala po krku ruská mafia.Len nie som si celkom naisto u scenára a síce,že ho skutočne dokázal takto napísať sám život.Spetne si to prehrávam v hlave a príde mi to trocha pritiahnuté za vlasy,aby všetko do seba tak dokonale zapadalo a o pozitívnom závere pre všetky strany ani nehovoriac..ale budiš,budem chcieť tomu veriť. ()

dezorz

Teda, neviem kto v 97mom mal dostotocne silny stroj a internet na on line stream porna a aj ked naozaj porno stoji v pociatkoch standardizacie kazdej nove technologie, tentoraz je to ulet, alebo aspon dobre maskovana hitoria paypalu. ()

Pajky3

Zajímavej film ze zákulisí zábavního průmyslu. Vynikající herci, postavy Wilsona a Ribisiho jsou skvělý. Rade Šerbedžija jako ruskej mafián taky skvěle a malá role pro Terryho Crewse taky dobře. Nevim jestli je to úplně komedie, jak se tady píše, přesto mi utkvěl fórek s onanujícíma afgáncema. Spíš bych řekl, že je to takový drama. Pobavilo a to je důlěžitý. Je přece jasný co na netu vydělává nejvíc, ale tady to začíná. ()

campix

Prostředníci jsou tak maximálně slušně odvedenou žánrovkou bez nějakých větších ambic. Nelíbil se mi moc styl vyprávění příběhu a ani mi nepřišel nijak atraktivní. Sice je tento příběh inspirovaný skutečnými událostmi nebo se takto přinejmenším tváří, ale kromě pro nás muže atraktivního prostředí, mě příběh nezaujal. Také se mi zdála hlavní postava až příliš nudná na to, aby na ní stál celý film. Spíše než o postavu, tak jde o jejího představitele. Luke Wilson prostě nemá na to, aby utáhl celý film. Jak jsem již řekl. Solidní žánrovka, ale také ani o chloupek víc. ()

Juto

Mimoriadne zábavná temná komédia. Tento film ponúkol mimoriadne zábavný pohľad na internetové porno a ponúkol napínavú jazdu v boji proti zločinu a v zhonu. 7/10 ()

Demon.N

Musím to vidět ještě nejméně jednou než...komentář musí v tomto případě zrát...a možná i hodnocení!!! ()

Ruuzha

Koukaj na to všichni a kdo tvrdí, že ne kouká na to ještě víc. Ale málo kdo ví kolik špíny, mrtvol a kriminality se za pornem skrývá. Příběh jak někdo dokázal nejvýdělečnější bussines všech dob posunout na úroveň nepředstavitelných rozměrů je nejen skvěle odvyprávěný, ale i úžasně natočený a není potřeba hollywoodských superstars. Takže příště než si kliknete na kdokolivsikamkolivstrkacokoliv.com tak mrkněte na tenhle film ať je vám jasný, kdo a jak vám zařídil dlouhé noci končící tenisovým loktem a košem plným papírových kapesníčů. 90% ()

Icefist

Pro shlédnutí Middle Men jsem se rozhodl na základě popisku, že zde půjde o porno. A paradoxně to je pravda jen do určité míry. Bezpochyby to je atraktivní poutač, který přitáhne nejednoho diváka, ovšem když bych to měl sesumírovat já, tak bych mluvil o snímku točícím se okolo podsvětí. Je to příběh o chlapovi, který se díky svým schopnostem dostal za krátkou dobu k moci a spoustě peněz. A my můžeme pozorovat jaké slasti, ale i strasti, mu to přineslo. On nebyl u zrodu. Nebyl ani u konce. Jen do rozjetého vlaku naskočil v tu správnou chvíli a i když byl nakonec vysazen proti vlastní vůli a o pár stanic dál, než by zpětně chtěl, tak se mu podařilo udržet vše jakš takš v mezích únosnosti. A co zmínit na závěr? Prvotřídní hudbu! 90 % Oblíbená část- nabídka FBI ke spolupráci ()

dr.fish

Opravdu nevím o co se tvůrci filmu snažili. Vznikla směs nudného amerického humoru kořeněná sexem pro náctileté (mládeži přístupno), navíc je vše zobrazeno přinejmenším naivně. Už styl vyprávění prostřednictvím vypravěče s nejameričtějším přízvukem v Americe, který blábolí jeden nesmysl za druhým a vrství ty kecy na sebe v dobré víře, že vytváří příběh, předznamenává průser. Film připomíná "eintopf" vařený pejskem a kočičkou, dali do toho vše co mají rádi, naštěstí to pak snědl někdo jiný. Já to s úsilím zkonzumoval celé a doufal, že na konci bude alespoň průměr. Všechno špatně. Rodina je základ státu! Tak to ne. Je to hodně špatná vykrádačka, velmi nepovedená...40% ()

tomeek

Herecky super, příběh je poutavě vyprávěný, a dost mě to bavilo, ale pořád je z toho cítit jakási "nefilmovost", nebo co. Možná je to tím, že je to podle skutečné události, takže se to obejde bez brutálních superzvratů a skončí to jaksi až moc dobře na to, v jakém duchu se ten film ubírá a kam se vyvíjí.. 3,5* ()

Radiq

Nevim, proč na začátku zdůraznili, že to je podle skutečné události, když na konci je napsaný, že všechna jména postav jsou fiktivní, všechny postavy byly pozměněny nebo smyšleny a veškeré události byly zbeletrizovány. Ale to je vedlejší. Tady jde o pornoprůmysl a jeho počátky na internetu. Odvíjí se to celkem záživně, i když je tam několik uvalenejch situací a přehnanejch postav. Ale ok, řekněme, že se tomu dá celkem věřit a že to docela aji bavilo. Luke Wilson je ale takovej nic moc herec, z Machta a Ribisiho byly udělaný docela psycho zdrogovaný postavičky a to se mi moc nelibilo. Rade Šerbedžija v roli ruskýho mafiána, to už je zas taková klasika... No celkově takovej lepši pruměr. ()