Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Lukoboss

Slušná podívaná ve stylu The Social Network nebo spíš našeho Czech Made Man o tom, jak v internetových začátcích udělat díru do světa tím, že najdete díru na trhu. Je tam hezky ukázaný, že jenom dobrej nápad nestačí (dva geniální magoři mají super nápad, ale ta realizace už je trochu horší aneb utřeme si nos od koksu), a tak musí přilítnout do víru nějakej "manager" (dnes oblíbená pozice), kterej tomu dá určitej řád a rozjede to ve velkým. Je to vcelku zábavný, trochu akční a taky dramatický, rozhodně se nejedná o žádnej propadák. 3,5/5* ()

cab

I dobre namety se daji spackat a tento film se ukazuje byt toho pravym dukazem, protoze zacatek divakovi rekne, ze se ma pripravit na pekny nasup v podobe nastupu porna na internet. V dnesni internetove dobe Facebook, Google, Microsoft, Apple atd. udavaji styl a tempo zivotum mnohych z nas, ale uz malo z nich vi, ze porno prumysl vydelava daleko vetsi cifry nez Hollywoodkse bijaky. Z toho plyne, ze vetsina vydelanych penez prichazi z internetu. Nasledne vypraveni zprostredkovane hlavni postavou Jackem, obchodnik resici veskere druhy problemu, se neustale vraci retrospektivne v prubehu deje, coz pusobi rusive a i kdyz je to v podobnych filmech normalni, zde chybi zrucny vypravec na zidli rezisera. V konecnem shrnuti se Jack dostava do nechteneho sparu mafie, ktera chce mit svu podil v zacinajicim rozkvetu internetu - porna, ale pomoci ruznych klicek a kompromisu se z nastavenych klesti dostava ven. Potencial pohrbeny v neumetelstvi poutave podat pribeh, i kdyz herecky vyber neni nijak radostny, mohlo byt lepe. 50% ()

Rssa

Velké překvapení. Film je sám o sobě natočen lákavou kamerou a skvělými herci - vyjma role ústředni, Luka Wilsona. Tomu nejde uvěřit ani nos mezi očima, a o to víc je složitější vcítit a vnímat jeho postavu chytrého a hodně schopného "manažera". Téma je líbezné, duo pošuků skvělé. 80 % ()

Hanys_

Middle Men přicházejí tak trochu ve stínu Fincherova Social Network, a ikdyž je jasné, kde je ta kvalita vyšší, byla by chyba tenhle snímek minout, protože pokud se odprostím od nějakého srovnávání, tak jako oddychový životopisný příběh fungují Prostřednící skoro dokonale..7.5/10 ()

VIPerson

Nebylo to zlý...respektive ten příběh jako takový není vůbec špatný.Ale to zpracování.Režisér se snaží napodobit Ritchieho i styl Dannyho parťáků....největším plusem zde vidím casting a to především Giovanni Ribisi.Asi nikde neměl tolik prostoru a asi nikde ho nevyužil tolik jako tady.Taková jednohubka,na kterou se zapomene celkem snadno a rychle,pokud si však vybavim Ribisiho bude to z 60ti sekund a z Prostředníků.Gabriel Macht se po Middle Men a Suits stává mým oblíbencem. ()

dopita

Našlápnuto bylo vysoko, první půlhodina je strhující. Pak se film pozvolna začne plácat v průměru, což je škoda. Luke Wilson mě v hlavní roli neseděl, na druhou stranu Giovanni Ribisi ze sebe udělal famózně imbecilního trotla. Každopádně zajímavej film. ()

aquiver

Začátek je pokleslý, nutkání dát jen 2*, ale nakonec celkem dobře odvyprávěný popcorn na téma pornoprůmyslu. Osvěžení přinesla hlavně Laura Ramsay. Na 4* by to ovšem chtělo přidat na hloubce. Jen zabavit diváka je malá ambice... 60 % ()

aLPaC

Výborná krimikomedie z atraktivního prostředí pornobyznysu, třech týpcích a jejich americkém snu. Upřímně pánové, kdo by občas nechtěl být jako mistr Hoffner? ()

1945

Všichni tady srovnávají Middle Men se Social Network. Já za sebe říkám, že Prostředníci jsou mnohem lepším filmem než vyprávění o ksichtknížce. A je mi do smíchu z pseudointelektuální "logiky" zdejších celebrit, které hodnotí stylem "Fincher = vždy 5*" ()

Marys

Film mal zaujímavú zápletku podloženú skutočným príbehom, no nedokázal ma dostatočne do seba vtiahnuť. Neustála rekapitulácia predchádzajúcich obrázkov mi prišla taká lacná, seriálová, Lukovi Wilsonovi hlavná úloha až tak nesadla, neveril som mu ju a aj keď to nebol úplne zlý snímok, asi naň napriek veľkému potenciálu rýchlo zabudnem. Nenaplnil očakávania. ()

mira007

Začátek je svižný, rychlý střih, lehce akční záběry, téma zajímavé,způsob vyprávění moderní... ale , že by to bylo dle skutečnosti tak to ani omylem. Ta ruská mafie tomu dodává trochu punc grotesky a málo uvěřitelnosti, ale jinak je to zajímavá geneze od malého nápadu dvou pobudů k pornoimpériu. Jednou koukatelné to je. ()

Gore

Velmi slibný námět utopený ve špatný režii. Pravděpodobně se nese na vlně Fincherova Social Network, ale Fincher je trochu jiná liga. Škoda, už kvůli zajímavému hereckému obsazení a skvělému soundtracku. ()

LudeCZek

3 a 3/4 * :-) Exkurze do pomalu dávné historie Dial-up internetu kdy porno teprve začínalo. Gangsterka o chytrém chlapíkovi, co měl vše v hlavě srovnané, kolotoč velkých peněz a večírků... Chci taky takový business :)) ()

Lachvos

Dobré to bolo. Na snímek pojednávající o počátku do dnešního dne běžně používané věci a každodenní součásti našich životů (ano, slyším jak pateticky to zní ;), se z daného tématu dalo vykřesat více, i když je to snímek nízkorozpočtový... ()

Oxymoron

Nechápu, jak mě, jakožto samozvanému internetovému odborníkovi na všechno, co v sobě obsahuje náznak slova porno, mohl tenhle film tak dlouho unikat. Jako úvod do historie placení po netu super. Jen škoda, že se to v druhé půlce zvrhne, na internet se zapomene a všechno se točí jen okolo mafiánského vyřizování účtů. ()

KOZEL84

Mám kamarádku,která vyřizuje tyhle platby a emaily za pornostránky na netu a pamatuju si,že se trochu ošívala mi to říct,když sme se seznamovali.Prej:''Ale nemyslíš si o mě nic špatného?''Říkám jí ''Děláš si prdel?!Já bych se tím chlubil.Sežen' mi tam flek ;))!Nesehnala;(.Rozjeli to pěkní magoři.Na Social Network si u tohodle nejde nevzpomenout a je škoda,že se filmu nepodařilo ojet facebook a jít ještě víc do hloubky.Tohle je rozhodně zajímavější téma.Luke Wilson nikdy nebyl lepší!Každý honí,honil a bude honit a ten kdo říká že ne,honí nejvíc (a u největších prasáren).PS:http://www.youtube.com/watch?v=I7XmmnlR0e0&feature=channel ()

MAJkLSON

Zacatky placeni pres internet a byly u toho filmy pro dospele, jak jinak. Vyborne zahrane i zrezirovane, ovsem nemuzu se zbavit pocitu, ze je to jen odvar Social Networku. ()

Filty

Svižné, vtipné, zábavné, napínavé, plné polonahých žen a ještě ke všemu se dovíte, jak vznikla vaše oblíbená internetová stránka. Co víc si přát? ()