Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

rado3105

Celkom zaujimave ale nic extra. Bavilo to do konca. Ale vela z toho uz bolo niekde vidiet a bol to taky mix viacerych filmov. ()

Miskindoma

Luke Wilson, takový ten ,,tohoužjsemvněčemviděl,, v Sociální síti pro dospělé. Nečekal jsem od toho nic moc, ale dostal jsem pohodový filmík na který se dá koukat. Není to pecka která se vám zaškrábne hluboko do mozku a pravděpodobně si za půl roku vzpomenu, že jsem to už asi kdysi viděl, ale na večerní oddech je to dobré. ()

Montmorency

Relativně suše a nezáživně povyprávěný autobiografický příběh...Chvílemi to připomínalo Blow nebo Snatch nebo já nevím už kolik podobných gangsterek bylo natočených...podobnost se Social Network to má akorát v tématu, jinak to jsou naprosto odlišné kvalitativní kategorie. ()

legenda2

Dobrý filmík na pobavenie a oddych. Príbeh síce mohol viac gradovať, miestami trošku nudil, ale celkovo to bolo O.K. Náhla sláva a rýchlo zarobené peniaze dokážu urobiť z človeka trosku. V pornobiznise sa točí neuveriteľne množstvo peňazí. Kde sú peniaze, tam je aj mafia a FBI. Keď to všetko prerastie cez hlavu, výsledkom sú vraždy, vydieranie a boj o holý život. Tak nejak je to aj v skutočnosti, ale záver býva omnoho tragickejší. Luke Wilson však nepodal svoj životný herecký výkon, kludne by som si na jeho mieste vedel predstaviť aj iných hercov ( George Clooney alebo Matt Damon). ()

BEZHLAVY

Heh teroristé si dělají hůlky u compu:-D... pobavení s výborným příběhem, melo to spád, žádná hluchá místa, perfektní myšlenky a dialogy, určitě shlednu ještě jednou. ()

Infurius

Middle men mi trošku pripada na Social network , rovnaká tema o IT biznise , tieto filmy su moje "srdcovky " btw middle men ma úplne dojal , nečakal som ze az tak sa mi to zapáči , jednoznačne 5 stars . Jedine co mi prekážalo je hlavny hrdina , pripadal mi kus jak nejaky chudak a vobec nie na velkeho biznis mana, ale inak okay ()

Farchio

Moc rád bych věřil v to, že i taková pohádka, jakou jsou "Prostředníci" může mít tak snadno dosažitelný happy end :-) A právě kvůli tomu, a ne jen tomu, film s perfektním námětem, dobrým hereckým obsazením, přímo pojmem "charisma" ztělesněným v hlavním hrdinovi a hlavně nespočtem vnadných krásek ... prostě mě to pohltilo a na konci jen těžko propouštělo ze svých nechutně mocí poleptaných pracek! Paráda!! ()

matkoslav1

Povedený kousek, který nakonec předvedl víc, než jsem čekal. Místy je sice zápletka poměrně očekávatelná, ale proč to jen on podepsal s rokem dozadu, nad tím jsem si lámal hlavu až do konce... Bravurní Luke Wilson. ()

JARDAHONDA

Snímek Middle Men inspirovaný událostmi, které se mohou zdát příliš bizarní, příliš vtipné nebo příliš nebezpečné, než aby se skutečně staly. Přináší skandální příběh o sexu, zločinu a spoustě peněz! Zajímavě zpracovaný film, dobře zvolené herecké obsazení, pohodové sledování. Závěr = 85% ()

buryman

Jediné kdo mi tam nesedl byl Luke Wilson a jeho přínos komedie.Ryze Drama by tomu slušelo mnohem víc.I tak ale stojí za vidění. ()

Minas

Jako začínající podnikatel v oblasti prostředníka mě dostal tenhle film. Chíli jsem měl chuť s tím seknout, bál jsem se skončit jako on. Nakonec se vše vyjasnilo a já to musel zapít. Možná jsem ten film až moc prožíval, ale dost na mě zapůsobil. Skvělý příběh, prostě ***** ()

McGuffin

Množné číslo v názvu Prostředníci, Middle Men, příběhu ze showbyznysu, a co že ze showbyznysu, z kanceláře vyřizující pro showbyznys platby, je klamné. Andy Weiss a George Gallo skočili hlavní postavě na lep, nebo se nechali zaplatit, a líčí její pracovní úspěchy a pády tak, jak by je vyprávěla ona. Úspěchy jdou na její účet, neúspěchy na účet pitomců kolegů a mafie. Možná máte šéfa, který vidí svět přesně takhle. Pokud ne a láká vás to, nechte si tohle vyprávět. Jako bonus ještě dostanete historky o prací trpící rodině. Jestli to někomu připomíná motivační školení, snad ho aspoň potěší rozdíl v jejich ceně. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

Sejkorka

Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  Cca průměrný film, nic tam nevyčnívá, ani nepropadá. Výrazní jsou jen Giovanni Ribisi a Gabriel Macht, spíše však tím, že hrají blbce (i když ten druhý má IQ 184). James Caan (Sonny z Kmotra) zemřel minulý týden. Byl mi ten stařík nějak povědomý. ()

CaptainPixel

Prisprostla akcni komedie plna silikonu a chytlave muziky, s brachou od Phoebe ve vedlejsi roli. Scenar celkem pozitivne prekvapil, stejne tak vyprava a strih. O to vetsi skoda jsou odrazovy desky nebo kamerovy jerab viditelny v brejlich a nalestenejch povrsich. Nejak mi nejde do hlavy, jak si toho nikdo nevsiml u produkce s takovymhle rozpoctem. ()