Noční můra v Elm Street

• USA A Nightmare on Elm Street (více)

Pětice dospívajících přátel, která žije ve stejné ulici, má sny o hrozivém muži se znetvořenou tváří, strašidelným hlasem a zahradnickou rukavicí s noži místo prstů. Jednoho po druhém terorizuje ve snech – kde platí jeho pravidla a jedinou cestou, jak před ním uniknout, je probuzení. Když ale jeden z nich zemře, ostatní pochopí, že se jejich sny staly skutečností a jediný způsob, jak přežít, je zůstat vzhůru. Kdesi v jejich minulosti se skrývá dluh, jehož splatnost právě vypršela. Aby se zachránili, musejí se ponořit do mysli nejzvrácenější ze všech nočních můr: Freddyho Kruegera. Legendárního zloducha hraje v současné verzi klasického hororu Jackie Earle Haley. (oficiální text distributora)

rafix

Už si moc nevybavuju ten strarší film z roku 1984. Ale ten nový remake je dobrý a trošku děsivější. Mě se to moc líbilo. ()

Botis

Byl jsem k remaku mojí oblíbené série hodně skeptický. Kupodivu scénář i prostředí mi sedělo parádně, ale co mi film totálně zkazilo bylo herecké obsazení v čele s Jackie E. Haleyem. Tolik nesympatických a nehodících se herců jsem ve filmu snad neviděl. Suma sumárum lepší průměr. ()

VanBradley89 odpad!

Hodně zbytečný film, který postrádá vše co i nejslabší díly původní série dělalo koukatelnou podívanou. Nesympatičtí herci. Každému jsem již od začátku přál krutou a zábavnou smrt. Bohužel je, ale neměl kdo takto zlikvidovat. Protože nový Freddy to je výsměch a plivnutí do tváře Roberta Englunda a jeho dokonalámu stvárnění jednoho z nejlepších záporáků v dějinách hororu. ()

Aywes odpad!

Freddy Krueger - má nejoblíbenější hororová postava byla zesměšněna.Věděl jsem, že to bude pitomost obřího rázu a chtěl jsem se vyhnout odpadu.To prostě nejde.Takovádle patlanina má vzdávat hold původnímu freddymu?Jeho maska vypadá jako zfetovanej kůň na hašiši.Celá pitomost se blíží ke grandióznímu finále, kde ubohá dívčina Nancy(?) usekne freddymu hlavu s drsňáckou poznámkou.Odpustil jsem to pouze ve freddy vs Jason protože si film na nic nehrál.Viděl vůbec někdo ze štábu původní film?Zjistili o co tam jde a jak porazili Freddyho?Je to směsice všech dílů do jednoho filmu.Neodpustitelná záležitost, která mě osobně uráží.Čím nás to Hollyshit(Hollywood) bude krmit příště?Nejraději bych navedl americké feministické matky, aby všechny informace o tomto filmu někam schovali a dělali, že se nic nestalo.Spousta zbytečných scén a chyb.Nejvíc mě však štve ta neskutečně hloupě udělaná maska.Na tom si měli dát víc záležet.Pro fanoušky freddyho zde není nic, co by je zaujalo.Návrat se nekoná.Doufám, že filmaři měli záměr zažít noční můru, protože nyní ho dozajista probudili a je pořádně nasranej. "One, two freddy ´s coming for you.." ()

m.p.mysacek

Sice jsem zatím neviděla žádnou starší verzi, ale tuhle jsem si oblíbila. Je to dobrý nápad- vrždy ve spánku. Jen je škoda, že Kellan zemřel hned na začátku filmu. 1,2 Freddy jde, 3,4, k tobě míří, 5,6, ruce dej v pěst, 7,8, ztratíš rozum, 9,10, stát, už nikdy nechoď spát :) ()

LordArthas odpad!

Tak co tu máme...další remake...mno překvapivě dopadl na odpad, ale co se dalo čekat. Jako plus beru fakt, že Freddy vypádá reálně popálenej + ani když se půlky filmu nedožil ani nesmrtelný upír...tak to už je doopravdy co říct...:D Lekačky 0, atmosféra 0, Freddy...zlej sen...vypadá jako po tuně plastik obličeje, možná mu mohly ubrat trochu toho botoxu...:D Remake...mnooo...se moc nekoná...remake chápu jako předělávky...tenhle film je stavěnej spíš jako úplně novej záčátek...ale je to pěkně na hlavu. Dabing je hnus. Hlášky/sranda taky nikde...ach zlatej Freddy vs. Jason...to bylo něco! :) Jsem sice fanda celé série a znám všechny filmy na zpamět....např. Freddy vs. Jason a Jason X jsou bezva filmy...ale tohle nemá nic...je to šílená nuda...a i za 50,- Kč toho lituju :D Odpad! ()

Todd_Hewitt

Předem dovolte, abych něco řekl... Noční můra v Elm Street 2010 je film, u kterého pochopim to největší, ale i to nejmenší hodnocení. Chápu, je to remake a někteří s tím prostě spokojení nejsou. Ale já jo, jak už je zvykem. Noční můra v Elm Street, ať už nová nebo stará, je moje srdeční záležitost a já jsem s remakem více než spokojený. Hlavně jsem spokojený s Freddym, který konečně vypadá jako spálenej chlap. No promiňte, ale komu se zdál starej Freddy spálenej? Mě teda ne. To teprve Jackie je spálenej. A konečně jsme se dozvěděli to, proč ho upálili. Ve starym díle to bylo nějak nesouvislý. Přidávám také hvězdičku za Connie Britton a Rooney Maru, která zahrála Nancy\ více, než skvěle. Lekačky tu sice nejsou, až na jednu docela drsnou, konec nebyl také úplně nejhorší, probodnutý oči byly super. Jsem zvědavý na dvojku, která jak doufám, se zruší. Nic proti, ale já dvojku nechci. Jsem sice do NOES zapálenej, ale dvojka to jenom zkazí. Doufám, že taky nechtěj udělat děvět dílů. ()

davistercz

Nová předělávka, které se mi hodně líbila a myslím si taky, že i povedla. Nechápu hodnocení ostatních, co by jste jako chtěli? Vzpamatujte se. Film jsem viděl poprvé a o Fredym a o těch předchozích filmech jsem nic nevěděl co nebo proč. Ale to je vlastně jedno. Nový remake starého Freda se opravdu povedl a myslím si, že si to zaslouží daleko lepší hodnocení než jen 47%. Jediná chyba snad tohohle filmu byla ta, že zemřela ta bloncka. ()

elanista1

Treba uznat, ze sa mi to pacilo aj ked jednoznacne nedostatky treba priznat. V prvom rade je to, ako uz bolo spomenute, maximalne zbytocny film, fanusikovia Cravenovho originalu si ho pozru ale ospevovat ho isto nebudu. Samuel Bayer velmi hnusne, ba priam otrocky kopiruje sceny, ze ak by si niekto nahodou pauzol v inkriminovanom momente tak jeden by nerozpoznal, ci sleduje original alebo remake. Nova nocna mora je aj napriek tomu vsetkemu zaujimava, neustale sa nieco deje a postavy sa daju este zniest. Uz sa nekladie az tak doraz na vysvetlenie podstaty veci, ale castejsie sa ponarame do snovych sekvencii, akokeby bolo kazdeho povinnostou poznat vsetky detaily z originalu. No da sa pri tom aj bat, ma to atmosferu, spad.. keby som Fredyho nikdy predtym nevidel, tak by toto pre mna bol dobry film a asi by som rozmyslal aj nad 4tou hviezdou. Teraz uz aj ta tretia sa mi zda privela, ale bohuzial bavil som sa. ()

V4nd4l

Když už nešel Freddy víc doprasit dalšími díly, tak aspoň remakem. A tenhle je teda zatraceně nepovedený, protože postrádá skoro vše, co bylo na původním filmů dobré. Aspoň že Freddymu nechali typický klobouk, svetr a rukavici s čepelemi, když už zprasili všecko ostatní. ()

waltosin

Začátek byl takový vlažný a nevěděl jsem co čekat, ale pak už to šlo dobře hlavně s dějem který se mi líbil. Fredy nebyl sice tak strašný, ale to si vynahradil zabíjením, "prej vítej v mím světě hajzle"!!!!! :D 60% ()

Remake Noční můry v Elm Street na cestě

30.04.2010

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)