Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

URBAN

Při prvním zhlédnutí jsem nečekal tak senzační komedii už jenom proto že se to zakládá na chlastu , drogách a jednou obrovském oknu , ale překvapivě se to povedlo a Alan je snad největší herecký blázen jakého znám. ( 3.5.12/PC )(16.10.18/TV) ()

panMartin

Ušlo to, ale ten námět už je přece ohranej. Je to docela dobrá komedie, ale výbuch smíchu jsem u ni neměl ani jeden. Ne že by mi ten humor vadil, jen mi nepřišel tak vtipný. Ústřední herci nejsou žádní tahouni, možná kromě Bradley Coopera. Ten fousatej podivín je otravná figurka. Scény s tygrem (a jeho majitelem Mikem Tysonem) super, stejně tak fotky v závěrečných titulkách. Příjemné překvapení, ale místní hodnocení je přece jen "lehce" nadhodnocené. ()

charge odpad!

Ty vole, co tohle jako mělo bejt? Až se mi chce z toho blejt. Trapný a nudný zároveň. Galifianakisova hláška "Žil tady César? Ne. Věděl jsem to" mě utvrdila v tom, že se jedná přímo o velesračku a ukončil projekci. Po pauze jsem to sice dokoukal, ale víceméně jen ze setrvačnosti . Celej film provází jedna ubohost za druhou a vtipnýho na týhle žaludovině není ani v jediným okamžiku zhola nic. Jediný co stojí za zmínku je zpětný hledání toho, co se vlastně na megapárty v předešlý noci stalo, ale to jsem viděl už nesčetněkrát jinde a v neporovnatelně lepším podání. Sice bláznivý (asijská mafie, Mike Tyson), ale ultratrapácký, že by jeden brečel. 0% ()

Triple H

S odstupom času (2010) znižujem hodnotenie. Otvorene priznávam, že pri prvom pozretí som sa jednoducho nechal strhnúť hypeom a oslavnou kritikou. Teraz k veci - film od polovice spomaľuje a ku koncu už mu dochádza dych. Úvod je veľmi podarený - fajn expozícia, funkčné vtípky, dobrí herci. Prvé zobudenie po opici je smiešne práve svojím kontrastom s "civilným" úvodom. Ale napríklad vulgárny aziat bol trápny a veľa vtipov (napríklad svadba so striptérkou) išlo mimo. Takisto podotýkam, že sú komédie, ktoré ma pobavia aj keď ich pozerám sám. Hangover je zábavný IMHO buď len v plnom a dobre naladenom kine, alebo s partiou opitých (nafajčených) kamarátov. Pozerať ho osamote- nuda. Ale ukazuje sa, že aj keď človek starne a videl toho už veľa, stále sa nechá takpovediac "opiť rožkom" vo forme masívneho hypeu. Sranda. Úspech samozrejme všetkým zúčastneným prajem - náladu publika (hlavne toho násťročného) odhadli perfektne. ()

Cedr

Na takovéto komedie zásadně nekoukám, neboť z 95% nejsou nikdy vtipné. Možná z toho důvodu, že většina komedií poslední doby šla naprosto mimo mě a nemám větší přehled, ale Hangover byl docela ok. Místy trapný, ale častokrát mě rozesmál a to se cení. ()

TheBalrog

ukrást policejní auto, najít v kufru nahého asiata, v koupelně mít tygra, ve skříni batole, oženit se, ze sázky si vytrhnout zub a do toho ztratit kamaráda... to byla asi dobrá párty.. no a co teprve ta kocovina ! Co se stane ve Vegas zůstane ve Vegas, až na sifla ten se vrátí s tebou :) ()

Hafran

3,5* Jedna ze zábavnějších komedií, která ve vás opravdu dokáže chvílemi vyvolat smích. Naproti tomu herecké výkony, a celkové tempo je spíše horší než lepší, příběh by šel určitě rozvinout lépe. Příjemné překvapení, ale místní hodnocení je přece jen "lehce" nadhodnocené. ()

wader

Snesu opravdu hodně. Jsem přesvědčený, že zabírám široké spektrum humoru, ale tady se mi pouze několikrát roztáhly rty do mírného úsměvu. Asi půl hodiny po začátku jsem začal netrpělivě sledovat kolik zbývá do konce... ()

vadic

Chápu, že komedie odehrávající se v Las Vegas musí mít takový správný glamour soundtrack, ale to nic nemění na tom, že pro mě byl prostě neposlouchatelný. Jinak naprosto hustá komedie se spoustou brutálních scén. Jen ten Bradley Cooper mohl být trošičku menší suverén. Tohle by totiž podle mého otřáslo i Raoulem Dukem a Dr. Gonzem :D ()

ing.Frosty

Přiznám se bez mučení, že sem se bez přestání smál jak idiot. Třetinu filmu sem musel přetáčet zpátky, protože sem momentálně nebyl schopný vnímat :-). Speciálně bych vyzdvihl scénu s bezpečnostní kamerou. ()

AntonG.

No...očekávání byla velká (světový hit, vysoká hodnocení, velmi dobrý trailer), což byla asi chyba. Zas taková jízda to není. Na druhou stranu špatné to taky není a kdo ví kolik vtipu zabil dabing. ()

Mr.Ripley

Tvůrci mají můj obdiv. Z prvoplánovité rutinní komedie se díky skvělé druhé polovině vyklubalo fajnové překvapení. Ovšem, nálepky typu "Nejlepší komedie roku" a "Brečel jsem u toho smíchy" hledejte vážně někde jinde. ()

LeoH

Základní nápad s rozpomínací strukturou výborný, výchozí situace s tygrem, slepicí a spol. slibuje víc fantazie, než se pak člověku dostane, humor není vždycky až tak hloupoučký, jak by se jeden obával. Celé vlastně strašně při zdi, ale potřebujete-li na chvíli oddech ve světě „velkých“ kluků, kteří nevědí, co se sebou a s penězi, a velkých holek, jejichž jediným úkolem je tvářit se chápavě nebo starostlivě a na nic se nevyptávat, Todd Phillips vám poslouží. 60 %, že mám tu slabost pro neony a Heather Grahamovou. ()

Motinski

Nápad ktorý slovám párty a alkohol dáva úplne iný rozmer. Okrem pomalšieho začiatku tu nie su žiadne nudné pasáže a to sa mi už dlho nestalo. Bavil som sa parádne a veľa krát úprimne zasmial. Herecké zoskupenie poskladané na jednotku, najviac ale kraľuje Zach Galifianakis. Hangover bude podľa mňa rokmi možno aj menšia klasika kde vyhranie sa s námetom straty pamäte a množstvo bizarných situácií vytvorili jeden z najzábavnejších filmov posledných rokov. A to tento komentár píšem už 6 rokov po premiere. ()

Lachtaan

V podstatě už klasika v subžánru přisprostlých amerických komedií, které by se minimálně u nás neměly v televizi dávat dříve než v 10 večer. Rozjezd úspěšné kariéry Bradleyho Coopera i základ pro stejně tupé komedie, jichž se do dnešních dnů drží Zach Galiafanakis i Ed Helms. Já sám bych si tuhle sympatickou trojku uměl představit v něčem vážnějším, pro mě hodnotnějším. ()

Remivsremi

Mnoho filmů se pokoušelo vytvořit podobně zdařilý snímek se stejnými ingrediencemi. Většinou se to však v polovině rozpadne, protože se tvůrci soustředí jen na pouhé gagy a ne na funkční příběhovou linku. Tady ale funguje linka poznávání předešlých událostí. Tím přicházejí překvapení a zábavné momenty. Nesloží se to jako domek z karet. Je to osvěžující a závěrečná koláž je již etalonem perfektního ukončení. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)