Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

zolo23

Neviem prečo sú všetci "hotový" z tohto filmu.... Je to obyčajná americká komédia ako každá iná. Áno je tam pár dobrých fórov, ale to je predsa skoro v každej komédii.. ()

Philoun1

Nevím jestli originální ale rozhodně zajímavě zpracovaný námět, postava Alana je naprosto skvělá a rozhodně nejvtipnější, ostaní postavy spíše jen doplňovali, ale co ta hudba ze začátku? ()

jenik71

Po bouřlivé noci najít v koupelně tygra, ve skříni nemluvně, na ruce náramek ze špitálu a další maličkosti, to určitě nepotěší. Zvlášť když má čtveřice kamarádů totální okno a vůbec nic si nepamatují. Tak vypadá loučení se svobodou v luxusním hotelu v Las Vegas... Námět sice postrádá originalitu, i tak jde ale o solidní zábavu. Některé dialogy a momenty stojí opravdu za to. Třeba nahý číňan v kufru auta. Je to sice těsně, ale dávám čtyři. ()

manonfire

Hloupě se to utápělo ve vršení naprostých nesmylů, tak aby schválně vznikl zážitek maximálně přepestrý, nedecentní. Celkově konzumovatelné, ovšem těch pár vtipných momentů měl po hříchu na svědomí jen a pouze tlustej Ježíš. Tyson a malý číňan, stejně jako tygr tam byli jen jako figuríny na kolotoči, který by se točil stejně i bez nich, ale děti raději sedají na ty svítivé, malované nesmysly. Těží to z názvu, statutu roadmovie, vegas, stavu deliria, loučení se svobodou......no aby se to chlapům nelíbilo. Komediálně je to ale naprostý průměr. 50% ()

Almásy

moje posledné zbytky heterosexuality sa rehotali ako divá sviňa. skvelá oddychovka so všetkými plusmi a mínusmi. skvelá oddychovka. ()

Linkyc

Od první do poslední minuty jsem se nemohl přestat smát nečekaným zvratům, hláškám, perverznostem a dalším návalům bůhví čeho. ()

DeathTheKid

Tak 3 lidi minimálně mi doporučovali, ať se na tuhle komediální prdel století mrknu. Udělal jsem to a nic na tom nevidím, je to zcela klasická průměrná, možná i podprůměrná komedie, která nemá ani tak vtipné vtipy jak si myslí. Vlastně ani nevím čemu jsem se tam nejvíc zasmál, ťamíkovi v trenkách? To je klišé ze Scary Movie 4. Ale na to, že si nepamatovali celý večer byly na druhý den celkem v pohodě. Já jsem na šrot ještě tak 15 hodin následujícího dne. ()

venca163

Komedie století? Vůbec prostě. Jen nenáročná pohodovka. Není to úplně moc můj žánr, takže jsem neměl očekávání a tak jsem aspoň nebyl zklamán. Náměť trochu ohraný, ale to se dalo také odhadnout předem. Pořád jsem měl ale pocit, že se z velký části situací dalo vytřískat mnohem víc. Alespoň zajímavá úvodní scéna, za tu dávam plus. "But we're gettin married..." "Well, thats not gonna happen, baby". (70%) ()

Masrii

Tady si myslím, že to můžu říct...tohle je skvělá komedie. Jistě, má svoje slabší místa, ale většinu času super zábavná podívaná. Scénáristé museli být vážně géniové při smýšlení tak absurdních scének jako tygr v koupelně, šílený a nahatý číňan Chow nebo matrace na střeše. Komedie nelze hodnotit tak jak bychom hodnotili seriózní film, řiďme se podle toho jak jsme se zasmáli. A já se zasmál hodně! 90% ()

giovanni3

Průměrná komedie o jedné velké pařbě podpořené drogami, následující oknem. Bohužel zábavy tu moc není a hodně věcí tu je dělaných "na sílu" (tygr, nahý Číňan, krádež policejního auta atd...). Pak se tu vykrádá i Rainman... K tomu klasiky jako svatba se striptérkou (mimochodem krásná Heather Graham), či ohrožení svatby s krásnou "Sasha Barrese". Celkově 3z5. ()

Soweek

Tohle je vážení naprostá bomba. Pro mě definitivně komedie roku a pochybuji že ji něco překoná. Musí se zaručeně líbit všem. Vtípky jsou prostě originální (i přes velmi neoriginální téma filmu), nijak agresivní, ofenzivní či nechutné ani rasistické, prostě parádní, nevím co víc bych dodal. Celé kino se válelo smíchy. ()

widla

Takové záchvaty smíchu jsem v kině už dlouho nezažila! The Hangover (v češtině nepochopitelně Pařba ve Vegas...??) je úžasná komedie o tom, že když se něco může podělat, tak se to podělá dokonale :-)! Plus si k tomu přidejte skvěle volenou hudbu a je to komedie roku! Alespoň pro mě ano :-) ()

Heraldika

Někdo tu psal, že tenhle film není pro ženy - resp., že ty ho nemohou pochopit a docenit. Takže omyl přátelé! Já se včera v kině bavila neskutečně a při závěrečných titulkách jsem měla břišní svaly naposilované jako po sérii sta lehsedů. Můj přítel 95 % stopáže mřel smíchy taktéž, nelze tedy neocenit plným počtem a doporučením pro ostatní: Must see! ()

Lukoboss

Je to film tak trochu pro chlapy. :) Tohle prostě byla pánská jízda se vším všudy (tygr, matrace, policejní auto...). A to ani nemluvím o těch fotkách na konci, který vám náladu a prožitek z filmu ještě umocní! ()

NALBERTik

Komedie se mi vždycky hodnotí velmi těžce, protože na Kevina Smithe nikdo nemá. Ale todle je fakt těžce dobré...bavili sme se při tom vrchovatě...doufejme, že dobrých komedií bude přibývat !! :) ()

ZkuKol

Velmi pánská záležitost! Rozlučka se svobodou, Vegas a ranní kocovina jsou ingredience jenž dávají dohromady spíše goodfeel film než komedii. Casting se vysloveně vydařil, Bradley je cool (a asi konečně definitivně prorazil na plátno), Ed a Justin jsou příjemně normální a Zach Galifianakis je božský. Todd je lehce v pozadí a jen si občas pomůže nějakou klipovou kličkou, když se zrovna nic moc neděje. Příběh je vynikající, typická spirála, u které netušíte kam až se dokáže roztočit. Scénář není vůbec špatný, ale není to tak výbušná gagová komedie, jak slibuje trailer. Pár zvratů je prozrazených hodně dopředu a nikdo mi nevysvětlil, kde se tam vzala ta slepice! Ráno se proberete, je vám zle, místnost vypadá, jak když kolem prošla východní fronta a vy se nestačíte divit - a to je teprve ráno!... 80% ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)