Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

dANo

Priznávam, že som sa obával nejakej lacnej (priam až trápnej) hollywoodskej zábavy, ktorá bude sem tam okorenená nejakou bizarnosťou. Ale toto bolo zábava bizarná a miestami až brutálna! Chválim aj scenáristickú hračku (jemný spoiler!) s úvodnou scénkou a postupnému návratu k nej, pričom to doplnenie k nej diváka pekne odvráti od očakávaného konca... ()

harryy

Jedna z mala komedii, co si toto pomenovanie zasluzia! Nemalý úspech výborného hodnotenia patrí trojici hercov. Partiu komediantov vedie Zach Galifianakis, ktorého Alan zosobňuje všetky vyššie uvedené formy humoru má super hefty, skvelú fyzickú komiku a výborne napísaný charakter. Ale aj Stu (Ed Helms) prejde peknou premenou a Bradley Cooper je tu síce za fešáka, no tiež párkrát zažiari.Krása tejto komédie spočíva hlavne v charaktere svojich hrdinov a scenári. Nie je to komediá počas ktorej sa len párkrat trochu zasmejete je to komedia na ktorej sa stále ujebavate.A ak sa vám nebude páčiť, stále sa môžete spiť namol, aby ste si film nemuseli pamätať. 1OO% ()

lykan9

Geniální komedie, u které jsem se bavil od začátku do konce. Od dob, co jsem film viděl, jsem se zamiloval do Bradleyho Coopera. :-D Pokračování sice již tlačí moc na pilu, ale to přesto neubírá na genialitě jedničky. Plný hodnocení sice nedám, ale moc daleko tahle komedie neměla. ()

ZeroCZ1233

Americká komediální produkce je nejširší ve škatulce někdy roztomile naivních rádoby vtipných (přes velkou nálož potenciálního humoru se uchechtnete párkrát) silly píčovinek, nebo ve škatulce drsných sprostých a hlavně uvědomělých kousků. Hangover většinově setrvává ve škatulce druhé s jemnou inspirací škatulkou první, z níž si bere to nejlepší, co může nabídnout, ale zároveň na to jde v několika ohledech a situacích velmi podvratným a o to originálnějším způsobem. Největší síla Hangoveru tkví v několika aspektech. První je nepřídvídatelnost (v níž figuruje zmiňovaná podvratnost), hlavní gró u podobných komedií člověk odhade v drtivé většině případů z plakátu, nejhůře z prvních pár minut samotného snímku, jenže tady to tak není, já osobně chyboval v povahách charakterů, v průběhu a vývoji příběhu, což jsou podstatné části snímku. Druhý je herecké obsazení s jejich vzájemnou chemií, ústřední trio i čtvrtý ztracenec k sobě sedí jak prdel na hrnec a jako variabilní parta rozličných charakterů (hloupý, sarkasticky normální, uťáplý, normální) funguje na jedničku. Třetí je samozřejmě hláškovitý a situační humor, jenž také disponuje chameleonskou predsipozicí, tudíž si každý najde aspoň jeden směšný moment (a že má z čeho vybírat, kadence je neuvěřitelně nestíhatelná), jenž ho stoprocentně pobaví, široká nabídka zajištuje sarkastické a někdy i britsky suché zásahy do černého, vrcholně absurdní tělesnou komedii a střední proud plný trefných frků k dolazení. Stručně, Hangover si je jistý ve svých kramflecích, zároveň experimentuje a jeho pokusy se mu vesměs všechny daří. "What happens in Vegas stays in Vegas". Něco přes 8/10. ()

Sany33

Nedá sa povedať, že vo filme všetko dokonale funguje, príkladom je postava dosť divného Číňana alebo dvojica policajtov. Tieto dva prvky trochu rušia inak vynikajúco napísaný príbeh. Okrem tohto aspektu ide o vynikajúcu komédiu, aká tu už dlho nebola. Komédia, ktorá je zároveň mainstreamová, zábavná a aj vcelku inteligentná. Inteligentná nie v tom smere, že je to zábavu len pre “intelektuálov“, ale inteligentná v zmysle, že nerobí zo svojho diváka hlupáka. A to je v prípade hollywoodských komédií vec nevídaná. Navyše, ak ste aspoň raz v živote mali poriadnu opicu s oknom ohľadom nočných udalostí, tak sa budete takmer určite kráľovsky baviť. 77% ()

svobik

Co bych vám tu povídal, ten film je geniální. Díky skvěle zvládnutému scénáři a stopáži šlape jako po drátkách a nabízí jeden vtipný moment za druhým. K tomu výborně zvolený soundtrack a s citem napsané postavy, z nichž si každá vybere "tu svou"chvilku. Pařba ve Vegas zkrátka semele každého (vyjma abstinentů), poněvadž takový komediální masakr se jen tak nevidí. Číňan, tygr, mimino, Mike Tyson, ten film je vážně BOŽÍ!!! Nemluvě o závěrečných titulcích, které jsou snad nejlepší, jaké jsem za život viděl. 9/10 a do roka je z toho kult. Filmová noc 2009 (květen) ()

FrajerTom

Po Nesvatbových další skvělá 'mládeži nepřístupná' komedie, která baví od začátku až do úplného konce. Režisér Starskyho a Hutche se při tom navíc obešel bez nechutného "teenage" humoru a místo toho naservíroval 100 minut hodně chytré zábavy, kterou musí ocenit každý, kdo kdy zažil nějakou pařbu.. a nemusela být zrovna v Las Vegas.. ()

Bagr_007

Neoriginální téma (kocoviny) originálně pojaté. Vlastně film mi udělal radost už jenom tím, že se jedná o eRko, které vydělalo v Americe pořádný balík. A těch není nikdy dost. Je to chytré, je to vtipné a je to jedna z těch letošních komedií, které byste si neměli nechat ujít. 80% P.S. Abstinenti to nepochopí a největším kaličům budou připadat některé situace až nepříjemně povědomé. ()

s.e.p.p

Suverénně nejlepší a nejzábavnější komedie za poslední dobu. Už dlouho se mě nestalo abych u filmu skoro brečel smíchy. Styl humoru mi naprosto sedl, až na některé, možná trochu zbytečné fekální vtípky (film by se v pohodě utáhnul i bez nich), ale i ty člověk díky dobré atmosféře, kterou film navodí, přejde s úsměvem. Šílená jízda, kéž by takových bylo víc. 95% ()

ghatos

Příjemný filmeček s dávno profláknutým námětem a zbytečné kýčovitým americkým koncem. Snímek drží slušné tempo celou dobu, až ten přetažený konec. Skvělý je zpěvák na svatbě i závěrečné titulky. 81% je příliš moc, za mě 67%. Hláška filmu je: "to při holocaustu rozdávali prsteny"? ()

Ichabod

"We all do dumb shit, when we´re fucked up". Výborní herci, scénář i režie. Bradley Cooper se u mne řadí do topky nejvíc cool herců vůbec. ()

blackJag

Už dlouho jsem nenarazil na tolik přehodnocený film. Ve zdejších ohlasech i v ohledu na komerční úspěch. A také jsem už dlouho nenarazil na komedii, která by měla tak mohutně promrhaný potenciál a tolik zabitých point. Čest budiž jejich památce. Phillips (chlapec upadá, po hodně dobrých komediích MLÁDÍ V TRAPU a STARSKY & HUTCH následovala špatná ŠKOLA SVÁDĚNÍ a teď tohle) jako režisér selhává všude kde může a třeba o gradaci snad neslyšel ani z rychlíku. Herecké obsazení je v pohodě, jeho využití (pravděpodobně v rámci soudržnosti filmu) zcestné a plýtvavé. Opravdu nechci říct, že jde o nejhorší film, co jsem kdy viděl (jen tento rok jich bylo tolikero horších), ale když si uvědomím, jaká to mohla být šleha, kroutím hubou ještě teď. 40% ()

Scar

Táto komédia si nezaslúži vychváliť do neba. Má množstvo slabých momentov, ale oceňujem spôsob, akým nám je príbeh podaný. V skutočnosti ale "tsltý Ježíš" zvyšuje moje hodnotenie o jednu hviezdu. Keby tam nebol... neviem neviem... ()

Guzo

Po prvních deseti minutách jsem řikal něco ve smyslu "Cože, tohle má být ta suprová komedie?" a ono nastalo probuzení (alegorie) a rázem je vše jinak: Suprová komedie! ()

J-o-k-e-r

Povedená road trip zábava!!! Ačkoli to není komedie u které byste se váleli smíchy, rozhodně pobaví. Nikdy nevíte co udělá jedna pořádná kocovina! :) Bez hluchých míst, podle mě jedna z nejlepších amerických komedií poslední doby. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)