Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Pathrose

Tak tohle bylo velké překvapení. U tohohle filmu jsem se velmi bavil, a jelikož jsem od něj nic moc nečekal, byl jsem velmi příjemně překvapen. To je prostě parádní komedie, která tu dlouho nebyla. Dlouho jsem z kina neodcházel s tak dobrou náladou. "Haha, classic." ()

marek86

Film mě velmi zklamal, po dobrých recenzích jsem od toho čekal mnohé, ale to se nedostavilo. Vůbec jsem se nebavil. Mám rád jiný druh humoru, než po celý film zjišťovat, co kdo udělal, když byl v lihu. Podruhé už si film nepustím. Moje hodnocení 4/10. ()

Kvasekus

Je to prostě sranda! Nic víc...Tady kašlu na nějaký hádky o tom jestli to je vtipný a co je na tom vtipný a proč to vtipný neni...prostě sem si k tomu filmu sednul a smál sem se. A takovejch lidí se našlo asi hodně ()

fililipekk

Opravdu vtipné a nenudící.Galifianakis a Carlos jsou nejlepší a Tyson mě ve filmu mile překvapil,jelikož jsem ho tam vůbec nečekal. ()

m_a_c_a

I takhle může mládenecké loučení se svobodou ve Vegas skončit. Pánové postupně zjišťují, co za lumpárny přes noc vyvedli a hlavně kde jim zmizel ženich. Zdemolovaný pokoj a slideshow fotek na závěr prostě nemá chybu! Jedna z nej komedií roku 2009. 80%. ()

Varney

Myslím, že to zažil už každý. Bolesť hlavy, neistá chôdza, roztrasený žalúdok, odporná pachuť v ústach a snaha rozpamätať sa, že čo všetko sa udialo predošlý večer. A o tom je Hangover. Riadna dávka chlapského humoru, dej filmu plynie bez zádrhov, proste u mňa zaslúžených 5*. ()

High.Hopes

Na doraz mi přišlo mnohem lepší, především díky Robertu Downey Jr, který sám svým charismatem spolehlivě zastíní všechny tři nevýrazné a zaměnitelné hlavní představitele v Pařbě ve Vegas. Co se týče Zacha Galifianakise, tak ten mi prostě nesedí, čím víc se ve filmech objevuje, tím víc se ve mně k němu zvedá odpor, kdykoliv ho zahlédnu. Film jako celek celkem pobaví, sem tam se objeví nějaká pěkná a vtipná hláška, která je ale bohužel často vystřídána trapností a nechutností. Scénka s taserem mi přišla vyloženě ubohá a vzala mi úplně chuť film dokoukat. Je to jedna z těch lepších komedií, každopádně nic, co bych musela vidět znova. ()

IrisHelenka

Neuvěřitelně vtipný film plný skvělých hlášek, při kterém se člověk doopravdy pobaví. Chytaly mě při něm nezastavitelné záchvaty smíchu! Nechybělo mu téměř nic. Tygr zavřený v koupelně, mafiáni... a samozřejmě naprosto perfektní sestava kamarádů! Ženich, pohodář, ujeťouš a podpantoflák. Pokud se chcete vážně pobavit a uvolnit, vřele doporučuji! ()

tentation

Ještě teď se směju. Perfektní pátrání po tom, co se vlastně stalo jedné noci čtyřem kamarádům ve Vegas a zavrešené pompézními titulky! Perfektní komedie na odreagování :D ()

Henry Morgan

Koukal jsem na to v roce 2009 a pak včera. Před dvěma lety bych to vychválil do nebes jako jednu z nejlepších komedií jakou jsem kdy viděl a teď musím říct, že to byl průměr, i když tam bylo pár hodně dobrých momentů. Takže po spočtení průměru mi vychází 4 hvězdy, i když uznávám, že namět a herecké výkony byly skvělé a v porovnání s road tripem to byla perla! ()

LabySo69

Pařba ve Vegas je fakt prdel. Sice mi to přišlo jak kombinace Hele vole, kde mám káru? se Strach a hnus v Las Vegas, ale funguje to opravdu výborně. Vyzdvihl bych asi nejvíc "lehce" dementního Zacha Galifianakise, kterej sypal jednu hlášku za druhou. A závěrečný titulky s projekcí fotek pořízených v onen večer je třešnička na dortu... Kam se na to hrabou moje alkoholová okna :D ()

Oonika

Hodně dlouho jsem se nemohla dokopat si tenhle film pustit a nakonec ani moc nelituju. Ve svém žánru skoro jednička :-) S originálními nápady. ()

Šípek

Oops! Velmi nadhodnocené. Možná vidět delší verzi, mohlo to u mě dopadnout lépe. Takhle jsem tuto komedii nebyl schopen pochopit ani dokoukat. Aniž bych se přitom aspoň ironicky zasmál. Trapárna, hnus a zvratky. ()

waska

Megapařba na druhou! Jediný co mě vadí, jsou ty "duchaplné" narážky na "rádobyvtipné" hlášky na adresu manželství, které se tady občas vyskytují. O tohle tady totiž vůbec nejde!!! ()

bono22vox

Nuda? Nevyrazni herci? ... to rozhodne ne, jak tu nekteri pisi. Ja se bavil a B. Cooper a spol mi pekne protahli branice... pro me 70 - 80% ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)