Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

elanista1

Cakal som ze sa budem smiat, mozno nie nejako sialene, ale dufal som ze sa mi usmev bude objavovat na tvari casto. Dost som sa mylil. Nic ma na filme nezaujalo, ak neratame dve nadherne zenske postavy /Heather Graham, Sasha Barrese/ a zaverecne fotky, na ktore sme cakali od zaciatku filmu. Netusim preco ma tento film tolko fanusikov. ()

rogfed12

Tak tohle byl pořádný zátěžový test moji bránice. Až se divím, že to přežila ve zdraví. Tento film bavil od začátku do konce. Skvěle mu prospívá vynikající "chemie" mezi herci, kteří se výborně doplňovali. Tato komedie má (podle mě) zcela právem ambice stát se kultovní komedií naší generace. ()

David_Beer

Lol! Nikdy bych nechtěl dopadnout jako tihle týpci, kdy se ráno probudíte, máte totální okno a všude okolo vás bordel. Sice jsem už takhle párkrát vstal, ale tahle Pařba, je na úplně jiném levelu než ty moje. Snad jednou :))) ()

Zoidbeeland

Po osmém shlédnutí tohoto filmu mohu s klidem v duší říct, že je to můj TOP a kultovní komedie, která jen tak nebude překonána jinou komedií :D. 10/10=100%. ()

gotham

Opravdu milé překvapení, dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal, tím spíš, že je to od režiséra příšerného Road Tripu, ale po mnoha příznivých ohlasech a doporučeních jsem to musel vidět, a nelituji. Je to sice pořádně přehnanej úlet, ale je to fakt sranda, zejména ten tygr ve vedlejším pokoji je masakr. A hlavně, nejsou zde v podstatě žádná hluchá místa ani trapné rádoby vtípky, tak jak je obvyklé ve filmech podobného zaměření. 70% ()

Elis009

Super komedie, u které se prostě musíte pořád smát. Skvělá a zajímavá zápletka! Nádherné záběry z Vegas a cool písničky tomu dodávají šťávu! Obsazení je famózní, ale charaktery ve filmu ještě lepší! Legendární Alan, usedlý Stu a dva mega fešáci Doug a Phil. Schválně si počkejte na závěrečné titulky, abyste se dozvěděli, co se v tu osudnou noc vlastně událo! Originální nápad a břichabol ze smíchu mi nedává na výběr než 5* .Nejvíc mě rozsekala scéna: U stolu ne, Carlosi. VLČÍ SMEČKA JEDE!!!!! ()

azhar

mohlo to být ještě víc dada, ne tak polopatické, ale jako nenáročná kulturní vložka budiž. Aspoň vím, proč se poslední roky s alkoholem hlídám a mám vše pod kontrolou, ale nikdy neříkej nikdy. Lepší 3 ()

BlackAngels

Nevěděla jsem do čeho jdu. Možná i díky tomu mě tenhle film tak dostal. Několikrát jsem se lámala v pase, několikrát jsem se v záchvatu smíchu marně snažila nadechnout. Je to fakt parádní komedie s humorem, který mi přesně sedí. Navíc způsob natočení je naprosto úžasný! Tahle komedie mě hodně pobavila. Prostě ty jejich vyděšený xichty :-D jo i teď se tomu musím smát. Je to parádní film. Doporučuji všem kdo se chtějí od srdce zasmát. ()

klichem

Film natolko nad vecou, pre niekoho uplne novy styl komedie pre niekoho niekolkokrat obzrete v inych filmoch... Bohuzial sa tu najdu ludia ktory si myslia ze tento film nie je pre nich dobry kedze "aj oni zazivaju podobne akcie" vuuuu.... keby som vedela ako sa pise smajlik ktory prevracia oci rada by som ho sem dala... Jednoducho Hangover dokaze potesit kazdeho kto ma aspon nejaky zmysel pre humor. Herci (vsetci) nedokonaly no prijemny - vycnievaju hlavne Galifianakis ako vyborna komicka postavicka a Cooper ako lamac zenskych srdc. ()

DR.SZ

Další zábavná road movie, jež chrlí nápaditostí a ostrostí. Pravdivě totiž ukazuje, co se může dít, když se člověk opije takříkajíc do němoty, ale moralizování není hlavním cílem této potrhlé komedie. Tím, o co tady jde, je pobavit všechny v okolí milým Mikem Tysonem, rozzlobeným malým Číňanem, či zavázanou a oddanou prostitutkou. Ovšem hlavně za tu šarádu může trio hlavních hrdinů a jejich svérázné vypořádávání se s problémem. Snímek sice občas zavadil moc o nějaké výstřelky, ovšem zaručuji, že jste nic takového dosud neviděli! 78% ()

fimler

Hodně dobrá asi jedna z mojich nejoblíbenějších komedií.Můžu se na to dívat pořád nikdy mě to nepřestane bavit. ()

PaTeXx

Ne nadarmo jsem od několika neoficiálních zdrojů slyšel, že v roce 2009 viděly něco jako "revoluční" komedii. A hle, ono to tak fakt bude. Jsem přesvědčen, že pro Helmse se jedná o klíčovou roli v jeho kariéře, Galifianakis jako by se pro roli tlustého autisty (omlouvám se všem autistům, možná je prostě jen debil) narodil, vlastně jen o Cooperovi můžu říct, že má za sebou i pár hodnotnějších výzev. Chemie těchto tří byla prostě báječná a Ken Jeong tomu přidal třešničku. Prvek odkrývání střípků z minulosti po kocovině je supr nápad a přece něco, co v komediích zase tak často nevídáme (nebo aspoň dle mého naivního tušení). Klenot novodobých komedií. ()

matolos1

Wau! Takto dlho som sa už dlho nezasmial. Samozrejme má to aj svoje chyby ale nie sú až tak podstatné. Osobne si myslím, že táto komédia má hlavne pobaviť a nie zamýšlať sa nad slabým dejom a scénami kde herci furt bľabocú o tom , že prečo sa vôbec do niečoho takého naviekli. A fotky na konci sú len čerešňou na torte. ()

Tomas.Neuman

Brutální zápřah pro vaši bránici od začátku až do konce! Chytrý komediální scénář, výborní herci a vážně ujeté dějové linie. Ústřední trojici v čele s totálním hovadem Alanem v podání Zacha Galifianakise si zamilujete a titulky s nočníma fotkama jsou prostě legendární! ()

AndrewNewman

Jedna z najviac originálnych opileckých Las Vegas komédii v histórii. A pritom sa celý tento humbuk natočil len za necelé tri týždne! ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)