Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Carpe.Diem

Můžu říct, že u tohohle filmu nebyla chvilka, kdybych se nezasmál...Komedie jak má být...Rohypnol musí být skvělá věc na párty :D Tahle komedie opravdu zakládá na humoru, humoru a zase humoru.... ()

ShadyCZE

Proč ne.. parádní komedie o partě borců, kteří si po předešlé noci nic moc nepamatují. Děj je založen nad muži, jehož čeká svatba a on si tedy vyjede s pár přáteli rozloučit se se svobodou do Vegas. Problém je, že se jim po náročné noci ztratí a začne pátrání s několika nástrahami. Kdo řekl, že ve filmu hrojou nějak nevýrazný herci, tak mě hluboce zklamal, protože to byla třešinka na dortu. Obzvláště Zach Galifianakis a Bradley Cooper. Ideálně komedii zkouknout s přáteli se sklenkou vína či piva a je o večer postaráno. ()

BAADRAAM

Dost netradičně podaná komedie. Podle názvu filmu jsem očekával, že humor bude tkvět právě v onom paření. Opak byl pravdou. Byl jsem příjmně potěšen. ,, Bydlel v tomto hotelu Caesar?" ()

MetalLizard

Nevím jestli mě tento film více bavil nebo nudil. Místy mi ty scény přišly promyšlené, ale jindy zase krokolomné. Musím uznat, že ten tygr v koupelně mě málem donutil smíchem spadnout ze židle :D, ale to byl asi tak jediný a nejsvětlejší moment tohoto filmu. Zbytek mi přišel takový neslaný - nemastný, nepromyšlený a nedotažený. Podle mě šlo z toho původního nápadu dalo vytěžit více :) ()

Aywes

Je fakt, že tento snímek má strašně neoriginální námět a příšerný OST, ale bavil mne celou dobu.Pěkné nápady, které mě i rozesmály byli výborné.Pan režisér si vybral do snímku tzv (ne)herce a takovéto lidi já obdivuji.Dozajista zariskoval s neoriginálním námětem, ale výsledek byl opravdu nečekaný.Já - člověk co opovrhuje Amerikou - se u tohoto snímku zasmál tak proč byste se nesmáli vy?Určitě zábavné ve více scénách kde zvláště zazáří Mike Tyson, který samozřejmě překvapil.S klidným svědomím dávám 4* a nebýt toho úchylně "slaďáckýho" popíku tak dám 5.Nečekaně zábavné. ()

Emilii

Teda, dost dobrá šílenost!!! Zach Galifianakis je prostě nezapomenutelnej!!! Dobrej výplach na zklidnění, prostě mrkni, no a posoudíš sám(a)!!!! ()

Milano182

Nechápu, co na tomhle filmu všichni vidí. Mně se zas tak moc nelíbil. Film sám o sobě by možná nebyl tak špatnej, ale ten soundtrack mi zkazil celý prožitek z filmu. Absolutně nevhodně vybrané písně (R'n'B se mi teda do scén, ve kterých hrálo, ani trošku nehodí), navíc u celýho filmu hrály podobný písničky, ale ani jedna se mi nelíbila, nikdy jsem na tohle nenadával, ale tady mi to fakt vadilo. ()

x_ander

Tady nemám co řešit, The Hangover je pro mě král současných komedií a důkazem, že se celý film nemusí opírat jen o trapně vykonstruované vtípky. Pařba ve Vegas je neskutečně ujetá, přesto si drží určitou míru reálnosti a jednoduchou zápletku buduje na skvěle napsaných charakterech, v čele s ústřední trojicí. Tenhle film jsem viděl už několikrát, a pořád nemám dost. ()

jokerik

Byla to celkem legrace. (:, taková trošku opičí roadtrip aneb návod jak pořádně zapít (žal), než do toho chlapci bouchnete. :-* (povedeně vtipná foto, velice zdařile napodobený Raimanův vstup do casina) ()

Rajo

Perfektné, perfektné a ešte raz perfektné! Dialógy, postavy, rozhovory, dej, Las Vegas.. značne ma ovplyvnilo to, že som tam bol a ľudia sú tam naozaj spontánni :) ()

matixa

I když nejsem příliš velkým milovníkem komedií, tak tahle mě opravdu dostala. Po celý film skvěle našlápnutá akce doplňována "smrtícími" hláškami a vtipnými scénkami. Co dodat... Takhle jsem se dlouho nezasmála. :) ... Můžu jedině doporučit. ()

keyzar

Je to výborná komedie, která má od začátku rychlé tempo a spoustu zábavy. Zápletky se neustále prolínají a definitivní rozuzlení je opravdu až se závěrečnými titulkami. ()

brtko

Medzi ľuďmi veľmi obľúbená komédia, čomu sa zasa až tak nečudujem. Áno chápem, že pre niekoho je film Hangover božský, úžasný a skvelý. Ja osobne som sa na filme ani raz nezasmial. Tak kde sa stala chyba? Možno som až príliš staromódny, každopádne pokladám tento film za pomerne vydarený. ()

LIAcek

Neskutečný sviják od začátku do konce. Nejvíc zhulený musel být celou dobu Zach, protože byl vždycky úplně mimo(mísu) než všichni ostatní. :-)) ()

Toumyk

Vynikající komedie, asi jedna z nejlepších, které jsem kdy viděl. totálně boží komediální nářez, kterému dominují super hlavní herci, ale naprosto úžasnej je např. M Tyson a jeho tygr..:D a fotky na konci taky stojí za to. ()

Vierzbowski odpad!

Komedie, která nudí a vleče se jak sifl. Proto hodnotím jak hodnotím. Pokud se zdrogujete, pak asi zažijete i nějakou zábavu. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)