Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

23ch

Všechno dobré, vtipné. I herecké obsazení by ušlo. Řekl bych že od skutečnosti to nemusí být moc daleko. Jen ten docela absurdní konec mě moc nenadchl a nepřekvapil. Jinak to dobrodružství stálo za to ()

YNWA

Má první reakce po shlédnutí Pařby s mou přítelkyní: "Miláčku, já bych chtěl taky někdy zažít takovou pařbu." :-D :-D :-D reakci si domyslete :-D :-D ()

Mr.Chlup

Tak su trochu na rozpacích...V kině už se rýsuje dvojka a všichni kolem mě se nemůžou dočkat protože prý jednička je úžasná. Úžasná teda rozhodně není. Líbil se mně docela rychlý spád děje ale čekal sem nějaké větší překvápko k konci filmu. Jinak sem se asi dvakrát pousmál za celý film takže nevim nevim kde je chyba. Za mě průměrný film a slabší komedie. ()

soulless

Jedna z mála komedií, které mě v poslední době zaujaly. A tahle mě teda zaujala pořádně. Prostě správná chlapárna, které opravdu není adresována dámskému spektru, což se odráží na celkovém podání filmu. Ruku na srdce, kdo zažil takový Blackout, musí se v tomhle filmu aspoň částečně shlédnout. Srandou nabitá komedie s výborným obsazením a lehce ulítlým stylem, to je to oč tu běží pánové. A mě se tento styl velmi zamlouvá. 10/10 ()

Dart_Nader odpad!

Hodně slabý kousek, slátanina a na to že to měla být komedie tak jsem se až moc nudil. I když párkrát jsem se zasmál, z filmu mám velmi špatný pocit a říkám rovnou, je to ztráta času na to koukat... ()

Jakub_BH

Komedie s jasně a přehledně vystaveným příběhem, na který se fóry nenásilně vrství, aniž by se kdy divák cítil unaven vykonstruovaností. ()

kleci

Tenhle film mě opravdu dostal, podle mě jedna z nejlepších komedií za posledních pár let. Užíval jsem si každou vteřinu a absolutně nechápu jak někdo může tenhle film považovat za "odpad"..... ale na druhou stranu to chápu protože ženský takovouhle komedii nemůžou nikdy pochopit :)) ()

pan Spock

Jelikož jsem byl před shlédnutím dost skeptický, nedopadla pro mě Pařba ve Vegas zas tak špatně. Protože kdybych se řídil některými opěvnými komentáři, musel bych být dost zklamán. Některé vtípky jsou docela podařené, ale jako celek to jaksi nešlape jak by mělo. Asi jsem zaměřený na trochu jiný typ humoru. Ale rozhodně je to slušná komedie, která stojí za shlédnutí. ()

may23

Todd Phillips by měl nadosmrti točit takovéto Road Trip komedie. Film, u kterého při prvním zhlédnutí nevíte, co bude dít v dalších minutách, ale vítě jistě to, že vás to překvapí a skvělě pobaví. Zach Galifianakis tomu pak svou blbosti, ale zároveň dá se říct svou oddaností kámošům, dodává další a zcela nový rozměr. Dámy tento film asi příliš neocení, ale my chlapy se u toho pobavíme královsky. ()

comacock

Pri tomto filme musím oponovať tým ktorí tvrdia, že je to ďalšia tuctová komédia "pařboidného"typu.Opak je pravdou-vynikajúco gradujúca komédia,ktorá príjemne šokuje aj vtedy ked uz to najmenej čakáte.Konečne film, ktorý je vtipný aj bez amerických nechutností ako býva zvykom(zvracanie na niekoho ,do niekoho,na niečo a na seba navzájom a použitie všemožných výkalov-otras a nie pokus o vtip).Každá scéna vás pobaví (ja milujem tú s Mikeom Tysonom:) a dokonca má každá svoj zmysel,čo divák pochopí na konci.A v neposlednom rade musím vyzdvihnúť Zacha Galifianakisa-tlieskam ako vie hrať týchto svojích"pošahancov" :-D ()

pegas10

Dobrá, svižně běžící komedie s naprosto úžasným Zachem Galifianakisem, který celou trojici zastiňuje svým výkonem (asi díky roli), je výborným odreagováním. Ale celé mi to přišlo jako kdybych už to někde viděl. Celé je o tom co nejhoršího se vám může stát, aneb ráno po opici (Hele vole kde mám káru, Zahulíme uvidíme). Vynikající soundtrack, kterej je namíchanej z rádiových hitů sedí k atmosféře filmu. A proto 3,5* za film jako takový + 0,5* za vynikající titulky =) ()

Honzyg

Asi jsem udělal chybu. Od The Hangover jsem si hodně sliboval. A jak to tak bývá, byl jsem zklamán. Ne že by to nebyla legrace, ale ne na víc jak 3 hvězdy. Ze zápletky se dalo vymlátit mnohem víc. Koncepce je tvořena pro americké teenagery (nebo tak aspoň působí), některé drobnější zápletky jsou vysvětleny divně (nahý číňan v kufru) nebo vůbec (slepice). Těch pár scén, kdy se člověk plácá do kolen, neutáhne chabá místa (jako scény s miminem a kmitající rukou). V součtu sotva 60%. Rozhodně film z kategorie na jedno zhlédnutí. ()

freebo1

Tento film ocení jen dvě skupiny lidí: ženatí muži ve středním věku a osoby které rády konzumují alkohol. Pokud jde o mě, já považuji tento filmový zážitek za dobře strávený večer. Do které skupiny budu patřit já??? :) ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)