Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

henny2010

Komedie jak má být. Kdo chodí občas do hospody se napít, nebo kamkoliv jinam a je schopen do zkonzumovat víc alkoholu než je zdrávo, tak se opravdu mohou dít divy. Dávám stranou nějaké(trefné) narážky na manželství atd., ale mně na tom fascinovalo to dějiště po tom, co se neskutečně ožrali, a pak tak nějak se pokoušeli dát si všechno do kupy, co se vlastně stalo. Zase je tu spousta skvělých hlášek a scén, které nám zůstanou v paměti, ale já osobně jsem byl rád, že z kina jsem odcházel spokojen s výbornou náladou. Mně to stačí a dávám plný počet chalani, prostě to kurva umíte a doufám že dvojka nebude krok zpět, ale krok kupředu, přece ždycky je co zlepšovat..... ()

jalapena

V hodnocení této komedie se bohužel musím přiklonit k té menšině zde, které se toto dílko nelíbilo. Když člověk zjistí, že po 96 minutách filmu se zasmál asi dvakrát, tak to je dle mého vkusu na komedii dost málo. A proto 40 %. ()

tomkat

Objektivně: tenhle film mohl být mnohem víc. Potenciál zápletky umožňoval i jiné věci, než koláž víc/míň úderných scének - a pořád to mohla být komedie. Totéž platí pro interakce hlavních postav - zůstaly trochu nevyužité. Subjektivně: téma filmu "jak je vlastně cool se pořádně ztřískat" není má krevní skupina. ()

karloskiller

Pořádná komedie u, ktere se skoro furt smějete. Absolutní thrak mezi komedie. Tenhle film patří mezi me nejoblibenější. Scenař je fantastický to byl dobrý nápad. A proto jsem hodnotil 5*. ()

JARDAHONDA

Hlavní hrdinové si plánovali nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas..Ted si,ale potřebují vzpomenout,,,,co se přesně stalo,,, čí je to dítě v šatně jejich apartmánu,,,,jak se dostal do koupelny ten tygr ,,,proč jednomu z nich chybí zub,,,,ale hlavně,kdo je ženich...Závěrem : Střeštené avšak zábavné,,,dobré heftíky,,,,,u mě dobrý,takže za 4 **** ()

inhotep

Na české názvy někdy nadávám, když se nedrží originálu, ale tady je český název naprosto v pohodě (rozhodně lepší, než přesný překlad slova hangover, tedy "Kocovina"). No a "mimochodem" výborná komedie nemám co bych vytknul. ()

Kvidox

Nářez...pro mě rozhodně lepší než Avatar a ostatní filmy roku.V jakém jiném filmu by vám zpíval sám Mike Tyson no ??? ()

TynaSmiley

Po dlouhé době jsem se popadala smíchy za břicho. Pařba ve Vegas nezklamala - celá řada vtipných situací, skvělé herecké obsazení (Zach Galifianakis je pro mě číslo 1) a originální příběh. Přece jen - cizímu neštěstí se směje nejlépe, obzvláště takovému. Myslím, že 80% lidí si po shlédnutí Las Vegas jako místo posledního rozloučení se svobodu nevybere. Pro mě je tento film kaviárem mezi hollywoodskými filmy, miluji komické zápletky. Jednoznačně 10/10. ()

Bilanc

Tak tohle je komedie, která netrpí permanentní trapností, jak jsme u americkým zástupců tohoto žánru často svědky. Ačkoli jsem to od tohoto filmu nečekal tak jsem se parádně bavil. Mezi zámořskými komediemi rozhodně vyčnívá, ale nic víc, než že se párkrát zasmějete, od tohoto filmu nečekejte. ()

s.u.g.e.r.

Ráno se probudíte.. s kocovinou, nic si nepamatujete, v apartmánu kvoká slepice a na záchodě máte tygra Mika Tysona - místy neskutečné vtipné. Výborná komedie o partě třicátníků utržených ze řetězu v Las Vegas. ()

Bednobuch

Geniální. Spousta vtipů, vtipných situací a k tomu stálé hledání budoucího ženicha. Opět neoriginální nápad, viz, Hele vole, kde mám káru, ale tohle je takové... Reálnější? Taky bych chtěl takovou rozlučku se svobodou. Jen přemýšlím, kdo bych nejradši byl. Asi Cooper. Toho mám rád a dopadne asi tak nejlíp. ()

Farchio

Příjemné, překvapivé, napínavé, šokující, vulgární, strhující .. A já nevím co ještě to je! Ať v originále, či ve výstižně hloupém českém názvu je vše, co film obsahuje. Vyjedeme kamarádovi zpříjemnit poslední dny svobody, a to s plnou parádou a bez servítek. A co se ve Vegas satane, jako by nebylo ... Příště jedu s klukama!! Jinak v českém znění chválím dabing "tlustého Ježíše"! ()

bejf

Zjevně kuriózní "pařba" v americkým stylu. :-) Ráno po opici, velký okno, jeden kamarád neznámo kde, cizí dítě v apartmá, tygr v koupelně...hlavně vše ututlat před nastávající manželkou jednoho z aktérů! Vynikající odpočinkový film s příjemnou atmosférou města hazardu. ()

Breaker

Pravda, né každého tato komedie oslovila a většinu diváku rozdělila na dva tábory. Nejedná se o vynikající komedii, ale jsem fanda, bavil jsem se a bylo to cool. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)