Nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu přináší příběh mladého reklamního textaře (Joseph Gordon-Levitt), který až dosud zoufale a bezúspěšně hledal dívku svých snů… A teď to vypadá, že by jeho nová kolegyně Summer Finn (Zooey Deschanel) mohla být tou “pravou”. Ale 500 dní jejich nekonvenčního vztahu dokazuje (na přeskáčku), že cesta ke štěstí může být nepředvídatelná, nekontrolovatelná — a neskutečně zábavná! (Magic Box)

Robbieman

Sorry, pre mňa poriadna depka a nie romantická komédia. Čo tá mrcha vystrájala s naivným trtkom, to bolo normálne na päsťovku. ()

Danny71

Prý romantická a ještě k tomu komedie... PCHE! Ani jedno! Ale přece jsem nebyl zklamán. Ba naopak - byl jsem nadšen! Naprosto civilní, normální příběh jednoho vztahu. Nesmělý začátek, kdy se nevědělo jestli teda "jo nebo ne", zamilovanost, hořký rozchod, chtít se vrátit zpět, a posun dál... Úžasná dvojice protagonistů Joseph Gordon-Levitt a Zooey Deschanel. Perfektní hudba. A hlavně styl vyprávění! Kombinace, která si nezaslouží nic míň, než: 100% ()

Hanzell

Takhle nějak si ve své utopické vizi představuji renesanci romantické látky v kinematografii. Jako světélko naděje v hromadě klišoidních, generických sraček, které jsou na nás z Holyúdu chrleny v množství větším než velkém... Ale k věci, Zoey je neskutečně krásná baba a tomu uchu Levittovi můžeme jen tiše závidět, že se k ním dostal blíž než jen přes plátno/televizi/monitor. Skvěle to mezi nimi funguje, dobře se na to dívá a po létě... Po létě přijde logicky podzim... :) ()

janejudyjune

Joseph Gordon-Levitt - tenhle herecký výkon byl vážně povedený. Zvláštní je, že v tomto filmu je to právě muž, který od vztahu očekává víc a který hledá lásku, nicméně, i takoví muži jsou. Také mne zaujal vztah Toma a Rachel - jeho 12leté sestry, která, na rozdíl od něj, je v oblasti vztahů nejen zběhlejší, ale také aktivnější a pomáhá mu jeho citové zklamání překonat a působí vlastně dospěleji než on. Pozadí vytoužené práce je také poutavé a poměrně časté, což nevadí. ()

maestrum

Značně přehodnocený film, který si takovou pozornost nezaslouží. Levit slušně hraje, ovšem ukňučené štěně, který se zamiloval do baby, která má charizma smetáku a city na 0. Vždyť je to stejné, jako by se zamiloval do zdi. Nj, láska je slepá a chápu jeho flustraci, když ho odmítá a potom otočí ve svých názorech, čímž ho odrovnala podruhé. C´est la vie. Kdyby ji aspoň zahrála jiná herečka, potom ano, ale kdyby chyby... ()

MirINDay

V tomhle filmu jsem se zcela našel. Po shlédnutí mě film donutil přemýšlet a uvědomil jsem si, jaké vlastně jsou takové vztahy - zamilovaný/nešťastná.. Ovšem, nesoustředěný člověk se může v nelineárním příběhu ztratit. ()

PanBlack

Rozhodně netradiční romantický film se sympatickým Josephem Gordonem-Levittem, krásnou Zooey Deschanel, výborným soundtrackem a v režii Marca Webba, který by se už mohl vykašlat na Spider-Mana (přestože se mi jeho Amazing Spider-Manové docela líbí) a zkusit natočit zase něco jako je tohle. Poprvé jsem tento snímek viděl už před pár lety a ohodnotil jej čtyřmi hvězdičkami. O pár let později, po druhém a třetím zhlédnutí, jsem se však rozhodl přidat i tu poslední pátou, protože ani nevím proč, ale tentokrát jsem filmem už přímo nadšený. ()

macekjoe

Konečně pro mě koukatelný romantický film, který zas až tak romantický není. Na tento žánr ,,romantická komedie" mám už od dětství osypky, jelikož se za něj můžou schovat a schovávají ty největší kraviny, co kdy byly natočeny. Bez přehánění. Takže díky za tento film. Možná pomalu začnu měnit názor. ()

storm23

Nejsem moc na romantické komedie, ale tato mě mile překvapila. Především skvělý Joseph a poté ony časové prostřihy. Ty si myslím stojí za vypíchnutí, protože právě ony činí tuto romantickou komedii jak je zmíněno v popisu filmu neotřelou a z mého pohledu jedinečnou. ()

Konev

Dávám jednu * za posledních 5 minut filmu, jinak je to dobré tak akorát na kulisu. Děsná nuda o ničem, chvílemi hezká hudba. ()

ryhy

Nevím jestli vyjádření "nezvyklá romantická komedie o lásce a osudu" je to pravé pojmenování. Ale vnímám ten film dost rozporuplně a pokaždé, když to vidím znovu, tak to cítím trochu jinak. No nic. Nevím proč, ale začnu soundtrackem - ten je prvotřídní, miluju ho. Stejně jako Pepu, ten je moc sladkej :) Obecně vzato: originál. Vztah mezi mužem a ženou - skoro jakoby nuda, což? Ale tohle není. Má to myšlenku, svůj vlastní styl, zajímavé charaktery... Nechronologie tady, na rozdíl od dost dalších věcí, má svůj význam a skvěle zdůrazně stav vztahu, jeho náladu v jeho postupujícíhc fázích. Spokojenost, 80% :) ()

JAGODA

Herecké obsazení sympatické, zfilmované to bylo s důvtipem, nebylo to přeslazené, prostě velmi pěkná romantická komedie. Můžu jen doporučit. :-) ()

Sk8r_Simi

Zajímavě podané romantické drama. Výjimečně byla do role "nevyspěle spontánní a citově bezohledné, volnomyšlenkářské osoby" dosazena žena a věrného romantika zahrál muž. J. Gordon-Levitt občas svou zkroušeností dojímal, ale jinak nic převratného. Zooey Deschanel mi byla děsně nesympatická, ale zřejmě to byl záměr filmu. ()

stuj

Trochu slabší romanťárna. Viděl jsem rozhodně lepší. A tak vysoké hodnocení od ostatních jsem nečekal. Njn. ()

Lubyk

Velmi zajímavý způsob jak divákovi ukázat vztah od jeho vzniku po zánik. Díky podání by se dalo předvést velmi mnoho a svižným tempem. Bohužel se tak neděje. Gordon-Levitt jako hlavní loverboy mi vůbec nesedí. Nudí a celý film se tváří jak po týdenní pařbě bez spánku. Naštěstí je téma filmu neotřelé. Nejde o postupné zamilovávání se se svatbou na konci. Je to příběh člověka, který nevidí a neslyší nic z toho, co mu protějšek ukazuje a říká. Pěkně se spálí a díky tomu dospěje. Za příběh a zpracování to vidím někde přes 50%. Kdyby to byl obyčejný doják, tak bych to asi ani nedokoukal. ()

Hraná Sněhurka našla režiséra

28.07.2015

500 dní se Spider-Manem

500 dní se Spider-Manem

22.01.2010

Studio Sony/Columbia to bere hopem. Je to pár dní, co se z pavučiny vysvobodil Sam Raimi, a už v ní uvázl Marc Webb. Ten po dlouhé a plodné kariéře tvůrce hudebních videoklipů loni celovečerně… (více)