Barbie uvádí Thumbelina

Elise Allen

Eric Colvin

Scénografie:

Walter P. Martishius

Téměř bezchybné provedení dětské pohádky. 95 %(7.11.2009)

• dewil21

Barbíny jsem nechtěla ani komentovat, ale SROVNÁNÍ S AVATAREM???? To už je vážně moc... Holt nepodléhám konzumu jako ostatní(16.9.2012)

Hezká pohádka, skoro úplně bez záporných postav a bez strašidelných scén, moje dcera ji proto označovala docela dlouho za svoji nejoblíbenější. Dějově je pohádka dost chudá a dost tísnivě na mě působil ten aseptický byt a ty holčiny z města, ale celkem vzato: spokojenost. Hračky byly úplně v jiném duchu, než k jiným Barbie filmům, myslím, že to bylo spíše na škodu, přišly mi nepovedené, některé i nekvalitní. Viděla jsem je pak opakovaně ve výprodejích, asi nešly moc na odbyt.(29.6.2013)

Příběh o Malence mám moc ráda, ale tohle zpracování se mi nijak zvlášť nelíbilo. Připomínalo mi trochu Pana Včelku, i kreslený byl jinak. U mě nezabodoval.(7.7.2009)

Filmy s Barbie obecně považuji za kýč nejhoršího kalibru a ze strany firmy Mattel se nejedná o nic jiného, než o poutavou reklamu svých výrobků, ale tento snímek mě dostal svojí údernou proekologickou náplní. Nebojím se ho proto postavit hned vedle Cameronova Avatara. Pravda Avatar měl propracovanější grafiku. Hold je vidět, že panenky tolik nevydělávají..(12.4.2010)