poster

Barbie uvádí Thumbelina

 • Kanada

  Barbie Presents: Thumbelina

 • slovenský

  Barbie Thumbelina

Animovaný / Rodinný

Kanada / USA, 2009, 75 min

Režie:

Conrad Helten

Scénář:

Elise Allen

Hudba:

Eric Colvin

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
 • Marčus
  *****

  Téměř bezchybné provedení dětské pohádky. 95 %(7.11.2009)

 • dewil21
  odpad!

  Barbíny jsem nechtěla ani komentovat, ale SROVNÁNÍ S AVATAREM???? To už je vážně moc... Holt nepodléhám konzumu jako ostatní(16.9.2012)

 • Yalka
  ****

  Hezká pohádka, skoro úplně bez záporných postav a bez strašidelných scén, moje dcera ji proto označovala docela dlouho za svoji nejoblíbenější. Dějově je pohádka dost chudá a dost tísnivě na mě působil ten aseptický byt a ty holčiny z města, ale celkem vzato: spokojenost. Hračky byly úplně v jiném duchu, než k jiným Barbie filmům, myslím, že to bylo spíše na škodu, přišly mi nepovedené, některé i nekvalitní. Viděla jsem je pak opakovaně ve výprodejích, asi nešly moc na odbyt.(29.6.2013)

 • blazenka
  ***

  Příběh o Malence mám moc ráda, ale tohle zpracování se mi nijak zvlášť nelíbilo. Připomínalo mi trochu Pana Včelku, i kreslený byl jinak. U mě nezabodoval.(7.7.2009)

 • (Z)denny
  ***

  Filmy s Barbie obecně považuji za kýč nejhoršího kalibru a ze strany firmy Mattel se nejedná o nic jiného, než o poutavou reklamu svých výrobků, ale tento snímek mě dostal svojí údernou proekologickou náplní. Nebojím se ho proto postavit hned vedle Cameronova Avatara. Pravda Avatar měl propracovanější grafiku. Hold je vidět, že panenky tolik nevydělávají..(12.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace