Je zvláštní, jak je tento film Lordana Zafranoviče opomíjen. V televizi byl uveden pouze jednou a to v roce 1996 a neobjevil se ani později na DVD. Je v něm všechno – láska, vášeň, erotika, napětí, pomsta, originální námět a netuctový příběh. A to nemluvím o účinkování celé naší herecké elity a nezvyklé roli Pavla Zedníčka a Ivany Chýlkové. Je to zajímavý film, stojící za shlédnutí. Nevím proč ho nedávají. Že by skončil v trezoru? Tak to se ho musím zastat!(5.10.2011)

Tohle jsem kdysi čirou náhodou shlédl v TV (ne úplně od začátku) a naprosto mě to dostalo. Film o marné pomstě na mě působil až mysteriózně. Hodně mne zaujala nezvyklá poloha Pavla Zedníčka ale i ostaní herecké výkony mi přišly velmi dobré.(18.9.2007)

• Paity

U takovéhoto druhu filmu točeného v 90. letech nemohl logicky chybět nikdo jiný než Ivana Chýlková, která se v něčem podobném v této době dost často objevovala. Výsledek je ale vlastně takový nijaký.(31.5.2013)

Zafranovič je tvůrce řady vynikajících snímků, tenhle mezi ně ale nepatří. Spíše průměrná záležitost, Jiřího Bartošku nebo Ivanu Chýlkovou už pamatuji také v lepší formě.(28.7.2007)

• Houdini

Český Lev 1 : Herečka VR - Tereza Brodská(8.9.2004)