• klúčik

Fantastické herecké obsadenie....No film je len priemerný......40%(26.11.2010)

Tohle jsem kdysi čirou náhodou shlédl v TV (ne úplně od začátku) a naprosto mě to dostalo. Film o marné pomstě na mě působil až mysteriózně. Hodně mne zaujala nezvyklá poloha Pavla Zedníčka ale i ostaní herecké výkony mi přišly velmi dobré.(18.9.2007)

Je zvláštní, jak je tento film Lordana Zafranoviče opomíjen. V televizi byl uveden pouze jednou a to v roce 1996 a neobjevil se ani později na DVD. Je v něm všechno – láska, vášeň, erotika, napětí, pomsta, originální námět a netuctový příběh. A to nemluvím o účinkování celé naší herecké elity a nezvyklé roli Pavla Zedníčka a Ivany Chýlkové. Je to zajímavý film, stojící za shlédnutí. Nevím proč ho nedávají. Že by skončil v trezoru? Tak to se ho musím zastat!(5.10.2011)

• Houdini

Český Lev 1 : Herečka VR - Tereza Brodská(8.9.2004)

• garry

Panebože kdy Tereza Brodská konečně dospěje a uzná, že se herecký talent nedědí? Vždyť je to trápení pro ní i diváky.(11.3.2014)