• Skuby47
  *****

  Je zvláštní, jak je tento film Lordana Zafranoviče opomíjen. V televizi byl uveden pouze jednou a to v roce 1996 a neobjevil se ani později na DVD. Je v něm všechno – láska, vášeň, erotika, napětí, pomsta, originální námět a netuctový příběh. A to nemluvím o účinkování celé naší herecké elity a nezvyklé roli Pavla Zedníčka a Ivany Chýlkové. Je to zajímavý film, stojící za shlédnutí. Nevím proč ho nedávají. Že by skončil v trezoru? Tak to se ho musím zastat!(5.10.2011)

 • Bohulib
  ****

  Tohle jsem kdysi čirou náhodou shlédl v TV (ne úplně od začátku) a naprosto mě to dostalo. Film o marné pomstě na mě působil až mysteriózně. Hodně mne zaujala nezvyklá poloha Pavla Zedníčka ale i ostaní herecké výkony mi přišly velmi dobré.(18.9.2007)

 • Paity
  **

  U takovéhoto druhu filmu točeného v 90. letech nemohl logicky chybět nikdo jiný než Ivana Chýlková, která se v něčem podobném v této době dost často objevovala. Výsledek je ale vlastně takový nijaký.(31.5.2013)

 • Crocuta
  ***

  Zafranovič je tvůrce řady vynikajících snímků, tenhle mezi ně ale nepatří. Spíše průměrná záležitost, Jiřího Bartošku nebo Ivanu Chýlkovou už pamatuji také v lepší formě.(28.7.2007)

 • Houdini

  Český Lev 1 : Herečka VR - Tereza Brodská(8.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace