Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje „Panny s Netvorem“. Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír. Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoliv bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson). (oficiální text distributora)

*Fish*

Nebyla to úplná limonáda, což je dobře, nicméně jistá klišé bychom nalezli. Na konci filmu jsem si dokonce dokázal představit takové zpravodajství, i když jsem příznivce spíše toho, co prosazoval pan Pomeroy. Doufám tedy, že stále někde budou vysílat zprávy, které budou hlavně o faktech. 70% ()

esmoke

Tuto "komedii" mi neuvěřitelně pokazil herecký "výkon" Rachel McAdams. Neustálé pitvoření, mávání rukama, běhání, poskakování a pokusy o rádoby vtipnou milou malou televizní produkční jsou spíš smutné a trapné, s hraním mají pramálo společného. Potkat někoho takového volám psychiatra nebo ho osprchuji studenou vodou aby se probudil. Za to Harrison Ford září a předvede, jak dobře se dá hrát a neztrapňovat sebe a film. ()

Gumeedek

Tak to bylo velké zklamání. A nepomohla tomu ani roztomilá Rachel McAdams. Naprosto nudný, předvídatelný příběh. Snad jen na líné podzimní odpoledne, kdy člověk opravdu potřebuje vypnout mozek. ()

burton-ka

Neskutečně vtipná role Harrisna Forda, milá nepřehrávající Rachel McAdams, úžasná Diana Keaton a v pozadí charismatický Jeff Goldblum. Žádná romatická sladká vata co se táhne a Vy jen čekáte kdy film podle typické šablony skončí, né tohle je příjemný milý a vtipný! Je to osvežující jako kafe po ránu, probere Vás a chcete něco dalšího - takže hezké vstávání! ()

TheMe

Film samotný působí jako příjemná dvouhvězdičková oddechovka. Ale vzhledem k tomu, že v něm hrál Harrison Ford a to tak, že více než luxusně, tak přikládám další dvě hvězdy za jeho roli. Jeho věta o párku s kaší s Gordonem Ramseyem mě občas rozesměje i z ničeho nic v metru, když si na ní vzpomenu. Průměrné hodnocení filmu je možná vyšší, než jeho kvalita, ale pokud většina zdejších hodnotí stejně jako já i za Harrisona Forda, tak zcela odpovídá! ()

Carnosaurus

Celkem příjemná podívaná, která je jednoduchá, přímočará a rozhodně nevybočuje ze zajetých romantickomedických kolejí. Na druhou stranu ale pěkně odsejpá, obsazení je geniální a ronění slz si nechává až na posledních deset minut, takže jako pohodová zábava nemá chybu. V rámci žánru nadprůměr. ()

MarryW

Harrison Ford a Diane Keaton filmu kralují, Rachel McAdams jim solidně konkuruje, ostatní jim jenom trochu přicmrndávají. Koukat se na to dá, ale nic světoborného od toho nečekejte. Navíc hrozně rychlý děj, ve kterém se hodně přeskakuje, nestíháte to sledovat. ()

bonovox

Vydarená komédia, v ktorej dostal po dlhom čase perfektnú úlohu Harrison Ford a zvládol ju bravúrne. Humor graduje hlavne v druhej polovici a hlavne scéna s 50-centom je úchvatná. Diane, klobúk dole... ()

Jamall

Především je to dost hektické a zběsilé vstávání. Hlavně romantická linka je v podstatě až odfláknutá. Naštěstí to tolik nepřekáží. Rachel McAdams je pořád správně roztomilá, Harrison Ford je skvělý i jako totální mrzout. Příjemná oddychovka na sobotní večery. ()

Rampa Mc Kvak

Pro mě příklad absolutní ztráty invence scénáristické produkce současné americké kinematografie. Film má zbytečně dlouhou stopáž a ve chvíli, kdy ho do vyššího hodnocení nevytáhne ani režie, ani kamera, výrazně nepomůžou ani herecké výkony H. Forda a pro mě jediné koukatelné D. Keaton. Není šance že by v mém mozku do týdne zůstaly nějaké rezidua podávající důkaz o shlédnutí tohoto počinu. Skouknu znovu jen pokud skončím s DVD přehrávačem na opuštěném ostrově a na výběr budu mít tenhle film nebo celou sérii Ordinací v růžové wtf zahradě.. ()

kelet

Príjemný oddychový film, na ktorom nie je moc čo rozoberať, ale vidieť ho určite nie je strata času. Herecké obsadenie sedí do svojich rolí presne a Rachel McAdams ako hlavná hrdinka to ťahá celé smerom hore. Veľmi som sa na nej bavil. Inak je dej typickým americkým snom. Hodnotenie: 50% ()

misul96

Viděla jsem určitě lepší filmy s mojí oblíbenou McAdams. Tohle patřilo k těm slabším, evidentně její okouzlující úsměv není vším. ()

kolodej1

příjemný film po všech stránkách. Svižné tempo, humot, dobré výkony hlavních představitelů. Takže jsem se vůbec nenudil, naopak jsem se dobře pobavil. Příběh producentky, která se s plným nasazením snaží zachránit ranní vysílání, můžu doporučit. Speciálně role Harrisona Forda byla kouzelná. 70% ()

Aidina

Skvělá a pořád krásná Diane Keaton, která si umí ze sebe i na stará kolena udělat legraci. A Harrison Ford hrajícího věčně nabručeného cynika, co věta, to perla. ()

Kozlowski8

Mladá, krásná, ambiciózní TV manažerka dostane nabídku vést ranní vysílání. Becky svou prací žije a věnuje jí veškerý svůj čas, přesto ranní pořad ztrácí diváky a pokud se to nezmění, pořad nahradí telenovela... Jednoduchý příběh, který krásně ubíhá a díky vtipným dialogům a výtečným hereckým výkonům v hlavních i vedelejších rolích, se divák musí bavit. Vtipných hlášek je zde vrchovatě (koňská huba - když mu dáváš mrkev, musíš pokrčit prsty... "vás sledují jen ti, kteří ztratili ovladač, nebo ti, kteří čekají na sestru, až je otočí") a hlavně krásně znějí z úst skvělých herců. V první řadě Rachel McAdams, která ve své životní roli využila na jedničku velký prostor, který dostala a protože mne vcelku nadchla zatím ve všech jejích filmech, které jsem viděl, začínám přemýšlet o tom, koho bych vyšoupnul ze své topky hereček. Nelze však nepochválit rovněž Harrisona Forda coby mrzouta, náfuky a ješity, jehož moderátorská hvězda pomalu pohasíná a taktéž vesměs velmi dobře ztvárněné vedlejší postavy. Hezké vstávání je moc příjemný film. 70%. ()

`barocco

Lahko nadpriemerna komedia ktoru drzia vynikajuci Harrison Ford a Rachel McAdams. A kedze dobre romanticke komedie ma vzdy bavia viac ako kazdodenne depresivne katastroficke titulky rannych novin davam tomuto filmu zelenu na pripadne repete v buducnosti! ()