Biopler

Komédia, pri ktorej sa schuti zasmejete. Hlavne v prvej polovici veľmi dobré, miestami to v druhej polovici skĺzava k nechutnému humoru. Pätica hercov obstojne hrá, baví, šaškuje. V závere Steve Buscemi, celý osádrovaný s rukami vztýčenymi k nebu, nemá chybu. ()

radaza

Když se člověk přenese přes záchvěvy fekálního humoru obvyklého v Sandlerových filmech, tak to byla pro mě nabitá oddechová komedie, kde jsem se smál a smál.... Navíc umocněná tím, že jsem ve věku hlavních postav, takže chápu, že někomu mohou jejich problémy připadat odtažité.... U Sandlera nadprůměr!!! Nepostřehl jsem, žeby hrál McEnroe, tak snad příště. A troufl bych si říct, že natáčení Sandlerových filmů může být dobrá zábava....ustálená parta.... Zvláštní, čím si filmoví fajnšmekři, kteří nemohou Sandlerovi přijít na jméno, vysvětlí stálou přítomnost Steva Buscemiho... . ()

Castielo

Klasické USA schéma "vyděláme peníze super rodinou komedií, ve které bude morální ponaučení a kritika současných pubescentů". NUDA ! 102 minut, které mi už nikdo nevrátí. 2* za štěkajícího krocana a hlášku "to jsou moji běloši, najdi si svoje:-DD" ()

Zoidlord

na Sandlera jsem si od celkem slušných počátečních sympatií vypěstoval silnou alergii. Vynalezl naprosto stupidní formu komedií, který nejsou vtipný, maj retardovanou zápletku a jediný, co je na nich k smíchu je dělat si z nich srandu - následuje citace ze South Parku (S08E02) ... "Vzhledem k současným trendům veřejnosti, dokážeš vymyslet film, jenž by překročil hranici 100 miliónů dolarů?" "Dobrá, co třeba tohle: Adam Sandler se zamiluje do nějaký holky, ze které se pak vyklube zlatý retrívr.... Adam Sandler zdědí miliardu dolarů, ale nejdřív se musí stát boxerem nebo tak nějak....Adam Sandler je na pustém ostrově a zamiluje se do kokosu." Tak tři fórky byly fakt dobrý, ale to je na hodinu a tři čtvrtě trochu málo... ()

beckham-

Úplně jsem si představoval, jak tu parádní jízdu zažívám se svými přáteli. Hláškama se to jen hemžilo a ta kombinace herců. ()

Dimo

Sandlerovina jak vyšitá, jenže už trochu vyčpělá. Spousta moralizování a rádoby chytrých proslovů, do kterých se většinou vmísí nějaká vulgární hláška, nejčastěji o prsu, nebo do toho někdo spadne na dršku. Člověk z toho filmu ani nemůže být pořádně otrávenej, protože pak přijde nějaká řízná hláška, nebo scéna a to by jednoho otrávilo. Ani sračka, ani pecka. Nicméně sračky vs. vtípky 4:2. A dětští herci? Ti se snad přišli na natáčení jen podívat, jelita! ()

Viky.05

Adam Sandler a spousta skvělych komiku...to jsem čekal něco vic teda. Chaby scenař, předvidatelny konec(-ale to je americky film přeci!) a par (ne)vtipnych momentu. Ale na druhou stranu sem se tu hodku a pul nenudil a neměl sem nutkani to vypnout ()

Torgal

Feel good film. Sandler a parta jeho kamošov sa išli baviť na chatu pri jazere, zobrali so sebou aj kameru a toto je výsledok. Žiadny dej to nemá, scenár zdá sa tiež nie a tak zábava pramení z dialógových improvizácii (hoci nechýba ani typicky sandlerovsky brutálny humor). K tomu je ešte pridajte propagáciu rodinných hodnôt a máte predstavu, čo čakať. Ako jednohubka to vôbec nie je zlé, ale na druhý deň si naň už nespomeniete. 6-/10 ()

Jakubik

No popravdě jsem čekal větší propadák ale toto se dalo. Minimálně první hodinka byla fakt zábavná a pak už jenom místy, protože se do toho začali tahat nějaký morální ponaučení a to začalo bejt hodně otravný... ()

Plechpetr

Ani né tak šílená komedie, jako spíš příjemná rodinná komediální podívaná. Jedna z těch nejlepších! Nasmál jsme se opravdu hodně! A nejen na začátku, jak to u komedií bývá, ale právě po celou dobu filmu! Adam Sandler znovu nezklamal, a podle mě si zde zahrál skvělou roli, která mu slušela! Velké díky všem účastníkům a at' je takových to komedií víc! 5* ()

Bird_house

Taková pohádka s ohraným dějem.. Najdeme několik vtipných průpovídek, ale nic zázračnýho se nekoná.. Film nebral konce, měl jsem pocit, že to trvá snad tři hodiny.. Na druhou stranu - současné dítka takhle skutečně vypadají a dopadnou - nikde žádná "modřinka" ani "škrábaneček" - jen mobil, tablet a k tomu FB.. ()

PEZ

Priemerna oddychovka/komedia. Lahko sa to pozera, vtipkov sa vsak najde len zopar. Na to, aka zostava sa tu stretla, je Grown Ups prekvapivo tuctova zalezitost. Zaver je uz zbytocne natahovany, no na jedno pozretie ok. Zaverecny vtip so Steve Buscemim najlepsi - jeho cameo stoji za to. ()

Kingjiri

Herecky slušně obsazená komedie, která zustává na půli cesty mezi komedií pro starší publikum (rodiče a jejich vtípky i problémy) a komedií pro děti (scény s potomkama hlavních představitelů). Každej si v Machrech sice něco najde, ale svojí univerzálnosí působí snímek dost sterilně. Ale přiznám, že jsem se párkrát fakt zasmál (Steve Buscemi v "sádře", šípová ruleta nebo "studující" chůva) a taky jsem se pokochal pohledem na pěkný MILFky (Salma Hayek a Maria Bello). Klasickej průměr, kterej neurazí ale ani nenadchne a zároveň snesitelná Sandleroka. ()

dakarin

Moje spřízněné duše dávali mezi 2 a 3 hvězdami a já se mohu jen přidat - 50% Několik scén mě ovšem taky pobavilo ;-) ()