Patrik200s

Milé. To je moje hodnotenie tejto komédie, ktorá spĺňa všetky kritéria komédie. Pohodák Sandler, sexica Hayek a blázni Schneider, Spade a James si zorganizovali pohodový víkend pri jazere. ()

Psycho.R

Nějak si nejsem jistej. To, že do filmu nacpeme komiky různých nátur ještě neznamená, že to bude fungovat. Zdálo se mi to poměrně nevyvážené. Zčásti moralizující a zčásti ujetý. Já bych se určitě přiklonil k tomu druhýmu, aby se příště natočila komedie tohoto žánru. Na rodinný filmy tu poslední dobou máme E. Murphyho. ps.Schneiderova dcera fakt pecka, ten účes, to sem se fakt smál :-D ()

ondrejmagic

Další z filmů, který bych neviděl nebýt přítelkyně. Rodinná all-star sestava "romantických komediantů", kde už chyběl snad jen Ben Stiller, který byl v loňském roce zaneprázdněn pokračováním eskapád Jebalů, předvedla naprosto očekávanou stokrát viděnou "podívanou". Z pohledu diváka, který by se raději díval na poněkud významově i dějově hlubší film, musím přiznat, že jsem neprožíval muka jako u jiných podobných snímků, přesto si myslím, že by i rodinné komedie měly mít mnohem větší ambice. Moje hodnocení tak zvedá především poselství: zvednout dnešní děti od počítačů. ()

krizi

Film typu "hodíme herce do vody, však oni umějí plavat", ale v tomto obsazení to překvapivě zafungovalo. ()

LabySo69

Vcelku dobrá oddychovka, s několika opravdu vydařenejma scénama a příjemným hereckým ansáblem, na který mi asi nejvíc vadilo, že Chris Rock nedostal trochu víc prostoru a nebyl takovej, jak ho znám(e). ()

Sign

nechápu jak se někomu tahle báznivá ale taky příjemná a sympatická komedie nemůže líbit, ja jsem ted sledoval komedi za komedií a dlouho jsem se opravdu upřímně nezasmál jak u téhle, když vtip tak povedený, šípová ruleta dokonalá, herecké výkony všechny najedničku, asi jsem zaslepen ale už jsem si to pustil poněkolikáté a stále se u toho směji a zároveň je mi u sledování velmi příjemně :-) jooo mít taky takovou partu byl bych nejšťastnější člověk na světě :-) ()

tom912

Samotnému mě to překvapilo, ale po dlouhé době jsem se u komedie od srdce zasmál. Sice jsou tam trapné momenty, ale těch je tak málo, že mi nedovolí jít s hodnocením níž. A to jsem chtěl po nudném úvodu po 25 minutách vypnout. 75%. ()

LucyD

Většinou mě tenhle typ komedie nezaujme, ale teď jsme se v 80% procentech času smála. Dobrý film, předčil má nepříliš vysoká očekávání. ()

josieaddms odpad!

Sestra si procházela co dávají v televizi, a náhodou na tohle narazila, tak jsme se chvilku ze zájmu dívaly. Opravdu mě dojímá že na světě je zase další stupidní, zlý a vulgární Americký "film". Hnusí se mi to zejména postranními myšlenkami a malými nápady které dělají celý film takovým odpadem. A to není jen tím že v tom hrají snad ti nejhorší Američtí komici, které publikum tolik miluje. Z herců jediný kdo stojí za zmínku je Steve Buscemi, ale já se spíš divím co v téhle frašce dělá. Jinak samozřejmě názory jsou odporné všechny: kdo není dokonale hubený je společenský vyvrhel, krásná holka v plavkách co skoro nic nezakrývají je ovšem úžasná, a ti ženatí chlapi, co se za ní otáčejí jsou prostě jen frajeři. Opět to uráží děti, ženy, těhotné, (o lidech s nadváhou ani nemluvě!!!) slušné mužské, manželství, a celkově slušné lidi. Ještě krom toho, to nemá myšlenku a není to vtipné. Vtipy postavené na tom že se někdo vyčůrá do bazénu prostě nestačí na celý film. James, Spade, Schneider a Sandler jsou příšerní, a herečky které kdy hrály lepší role si tady jen podkopávají svojí pověst. Jestli teda vůbec nějakou mají. Tváří se to jako nevinná komedie, a ve skutečnosti to dost ubližuje lidem. Fakt by bylo lepší kdyby vůbec nic takového nenatáčeli a nepouštěli do televize. ()

Chip89

Měním své hodnocení ze tří na čtyři. Když jsem ten film viděla poprvé, nějak se mi nevryl do paměti a podle toho jsem hodnotila. Teď jsem se na to podívala znovu a bavila jsem se výborně. Je to obyčejná americká komedie o ničem, ale bavila jsem se a po dlouhé době jsem viděla komedii, která prostě byla jen komedií a nesnažila se být něčím víc. A určitě bych chtěla být při natáčení, to muselo být záživné:-) ()

Mitisko

Jedna z najlepších komédií čo som videl. Od komédii nečakám nič viac ako čo som videl tu :) Super herci vtipné hlášky počas celého filmu a záverečný basket bol taky dobrý! ()

mira.l

Váhal jsem mezi 3 a 4 *, nakonec dávám poctivé 3. Je to docela příjemná a koukatelná komedie, která je ještě koukatelnější od doby, co se ta parta přesune do nádherného prostředí u jezera, ale co si budem nalhávat, dějově nic moc. Film je založen hlavně na A. Sandlerovi, Salmě Hayek a mě osobně zase potěšilo po delší době vidět Marii Bello. ()

Nocturno culto

Mělo to místy vtip - lano nad jezerem, šílená hrazda na koupališti, šípová ruleta a potom okouzlující Salma Hájková a odzbrojující cameo Steva Buscemiho..jinak slabší ! ()

Jaxx84

Svoji cílovou skupinu si "Machři" asi najdou. Nicméně natáčet film jen kvůli tomu, abychom zavzpomínali na naše mladá léta, mi přijde hloupost. Navíc se mezi sebou tihle "best friends" vlastně pořád uráží a kromě scény s hodinou pravdy, to nemělo žádný hlubší význam. Sandler hraje Sandlera a celé je to poslepované s ohraných a rádoby cool scén. Naštěstí však prosto fekálního humoru. 4/10. ()

gemi

Tady trošku selhává režie. Je to jako slepenec scének, které ale na sebe dokonale nenavazují. Špatný střih, špatně časování, prostě to neladí a pointa se vytrácí. ()

Wyrdas

Pamatuji si, že zhruba před deseti léty... tedy v dobách, kdy tento počin spatřil světlo světa jsem to po shlédnutí nazval klasickým Sandlerovským béčkem. Téměř všichni mí "oblíbenci" zde hodnotí třemi hvězdami, občas čtyřmi a výjimečně dvěma. Určitě jsem tenkrát byl podobného názoru (jejich komentáře vychází z roku 2010-2011), ale za tu dekádu se něco změnilo. A tím něčím není nic menšího, než náš SVĚT. Ta obrovská dávka nostalgie a vzdoru proti dnešním hodnotám a stylu života udělala mocné kouzlo, které mi do rukou dalo malinké okénko do minulosti. A jediné na co teď myslím je, že musím vytáhnout partu přátel někam do přírody, na pár dní do hor. Bez signálu, bez mobilů, notebooků a všech těchto vymožeností, které ukradli dětství dnešní generaci. ()