tranquill

Příjemné překvapení. Vzhledem k herecké sestavě bych čekal nějakou šílenost osázenou spoustou trapných a nejapných vtípků. Pár ostřejších se zde najde, ale vše je opravdu mile podáno, takže komedii lze zařadit mezi rodinné. Přitom hlavní téma týkající se ukázat svým potomkům, že dříve se děti i dospělí mohli bavit i bez počítačů a herních konzolí, prostě si hrát venku... A to je chvályhodné! ()

Drom

Já jsem tlensto veledílo ještě nehodnotil? Sem viděl, že to tuhle cpali v bedně. Já to viděl kdysi, taky česky (což výsledek snad ovlivnit ani nemohlo), možná u někoho na DVD? Ostatně je to jedno, protože se jedná o zoufale neoriginální a poměrně trapnou vykrádačku klasických skečů ze série Mr. Bean. Oproti originálu značně vulgárnější. Navíc Rowan Atkinson si vystačil s daleko méně aktéry v jedné scéně. Naopak tůto je pěkně barevný a má to lepší výpravu. Ehm. ... Jo a je tam nějaká zápletka vo tom, že ňáký joudové přišli na to, že jsou od patnácti pořád stejný roztomilí kreténi. Asi měli být k popukání. Tak já pukám... ()

geek.ondra

Omlouvám se a nebo vlastně ne. Dokonalá rodinná komedie kterou si užijete ať už kvůli Sandlerovi a jeho skvělým kolegům nebo až nechutně prvoplánově vestavěným rodinným hodnotám. Nejlepší Sandlerovská taškařice a čistých pět hvězd! 8/10 ()

m_a_c_a

Nic moc převratného ani nového. Klasická americká kravina, u které po jejím zhlédnutí vlastně ani nevíte, o čem byla. Takže moje hodnocení vychází víceméně z vysoké koncentrace oblíbených herců, několika karambolů (houpačka u jezera neměla chybu) a Salmy Hayek s copánky v uniformě roztleskávačky. ()

Bart16

Je to ptákovina,to je snad všem jasný,ale Adam Sandler a jeho parta kamarádů na nás střílí jeden gag,za druhým a vy se nestačíte ani na chvilku nudit.Pro fanoušky daných herců je tohle naprostá povinnost,jelikože se jedná o to nejlepší,co danný štáb a komparz natočili.Pro mě osobně zatím nejlepší komedie roku,ke které se budu rád vracet,jako třeba k filmům Klik a nebo Trestná lavice. ()

nwx

Sandlerovky prostě žeru. Už ve chvíli, kdy vidím logo Madison a slyším slovo "terrific", vím na čem jsem. ;) A kde je Sandler, tam je taky Rob Schneider, případně Kevin James, Buscemi. Sandler se obklopil podobnými šílenci, jako je on sám a podle mě to jsou týpci, co nezklamou! Kdykoliv nějakou Sandlerovku vidím, hned je mi na světě líp. Dostanu porci ulítlé zábavy a skvělé hudby, převážně z období 80's. Tak má vypadat život - neustála prdel, recese, sranda. Sandler, tak jako v jeho filmech, funguje i v reálném životě. A tak to má být. Ty filmy nejsou nic světoborného, ale pokaždé si říkám - tam bych chtěl být! Šílenost těch "veledíl" je naprosto úžasná. V žádné jiné komedii, než v té se Sandlerem, neuvidíte zdánlivě do děje nezapadající věci, jako třeba ta, když David Spade chce skočit do vody a řekne, že je tam želva. Záběr na malou želvičku na rozlehlé vodní hladině. Co to mělo být? :))) ??? A co předbíhat frontu na skluzavce tajným vchodem?? ;) Soutěž se šípem!? ;) Dcery a příčesek Schneidera?! ;) Čůrání do vody?! ;) Hraní na hřišti podle vzoru ze sedmdesátek?! ;) Mléko z prsu?! ;) Pokus o surfing!? ;) Házení stařenek přes palubu v počítačové hře?? ;) Mám pokračovat? Prostě Sandlerovky jsou speciální druh. Není to komedie, je to Sandlerovka (jen jediný film - Hot Tub Time Machine, se Sandlerovce hodně podobá). Né nadarmo je oblíbenou postavičkou Sandlera šílenózní Sponge Bob :). Tak jako v Sandlerových filmech, tak bych chtěl žít! Bohužel lidi u nás, v reálném životě, prdel moc nechápou. To je vidět i na návštěvnosti Sandlerových filmů. Škoda. Lidi, neblbněte. Prostě se jen bavte, nic duchaplného v tom nehledejte! ;) ()

Slimakovec

... a pokud neumřeli, žijou spolu šťastně až dodnes. Vtípky jsou tam někdy pěkně a dozlatova vypečený, ale scénáristu by měli zastřelit, protože naroubovat na takovýhle vtípky tak dementní příběh a doplnit to záběrama na usmířenejch spokojenejch americkejch rodin s napravenejma dětma, který si začly hrát venku místo s playstationama, to je na kulku do hlavy. ()

Tyna31

Je to vlastně film bez jakékoliv pointy, keců a moralizování o rodině a lásce je tady samozřejmě přespříliš a nechybí ani americké vlaječky. Účelem filmu bylo pobavit a myslím si, že se to docela povedlo, některé hlášky a scény mě rozesmávaly. Ale i přesto...na Machry si už asi příště nevzpomenu. ()

Design

Odpočinková komedie, kde je sice kupa hlášek, ale taky kupa hluchých míst a dlouhých dialogů. Nebýt Adama Sandlera tak by to možná ani ty tři hvězdy nebyly. ()

zberatel

Po druhom pozreti musim z hodnotenim na 4, mozno to bolo tym ze som to nepozeral sam, mozno tym ze na druhy raz sa mi to proste pacilo o nieco viac. ()

sigf07

Sandler sebral pár kamarádů, na chlup stejný rozpočet, jako dostal Stallone pro své Expendables (!) a odjel si zařádit na chatu. To, co pak rozeslal do kinosálů má blíže k videu z dovolené než k plnohodnotnému filmu a přestože se člověk občas i zasměje, je evidentní, že ti, co se bavili nejvíc, byli právě ti pánové na plátně. Některými svými výstupy mě mile překvapil Rob Schneider, naopak Salma Hayeková a Maria Bellová, od kterých jsem si sliboval hodně, jsou zde vlastně úplně zbytečné a plní pouze roli bezejmenných doplňků svých partnerů, což by dle mého zvládla stejně dobře kteréholi jiná herečka. Není pochyb, že Machři brzy poté, co opustí programy zapadnou. 100 minut jsem ale mohl strávit daleko, daleko hůře. ()

kwaicheng odpad!

Ubohé, trapné, nudné. 90% fakanů co se objeví ve filmu by zasloužilo seřezat prdel stejně jako ten, kdo to vůbec vymyslel. ()

sladt

Skvělí herci, skvělé hlášky, skvělá zábava tudíž skvělý film. Nejlepší komedie, kterou jsem v poslední době viděl, fakt jsem se popadal za břicho. ()

Petulka88

Sledovat tenhle film je jako být na párty, kde jsou všichni pod parou a skvěle se baví, jen Vy jste střízlivý a nechápavě zíráte jak ostatní ze sebe dělají blbce a ještě se tomu smějí. Tak nějak je to i v Machrech. Všichni zúčastnění se evidentně při natáčení skvěle bavili a nutno přiznat, že je to z filmu opravdu cítit. Problém je ale v tom, že nikdo mimo tuhle partu jejich pubertálním vtípkům nerozumí, natož aby se jim ještě smál. Někdy je to docela bolestivě trapné. V tom absolutně dominuje David Spade, ten je opravdu na zabití. Abych jen nekritizoval, občas jsem se nečemu i pousmál, exteriéry jsou super, hudební doprovod taky a Salma Hayek je náááádherná... Jenže to všechno je na nic, když si uvědomíte, že se budete muset 100 minut dívat na partu dospělých lidí jak ze sebe dělají kretény. ()

pasty

Atmosféra a dobrý komici, to je asi jediné pozitívum ktoré som našiel. Inak je to presladené z takmer nulovým scenárom, občas trápne ale v odľahčenom duchu pozeraťelné. ()

Colour

Dospeláci je film s pohodovou atmosférou, viac-menej sympatickým osadenstvom, so zopár vcelku vtipnými momentami, no bohužiaľ a v poslednej dobe ako inak, je to film stokrát okukaný, bez výraznejšieho novátorstva, s trápnymi vtipmi a bez výraznejšieho deja. S takým množstvom komikov, ktorí sa tu zišli, by človek povedal, že by to mohla byť komédia roka. No to sotva. ()

E lan

Jeden z mála sandlerových filmů, který se dá vcelku v pohodě přežít a sem tam se u něho zasmát. Sice moc nechápu co příběhem chtěl scénárista přesně sdělit, ale není to celkově špatné... ()

kvardis

Pritazene za vlasy, prilis americke, prilis krestanske, prilis Sandlerovske, prilis povrchni, prilis nudne, prislis moc abych tomu dal odpad. ()