Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

katmandzoo

Lukáš Latinák, Juraj Kemka a Róbert Jakab..keď v Partičke improvizujú títo traja herci, tak mám o zábavu postarané..avšak treba vyzdvihnúť skvelé improvizačné výkony všetkých hercov..myslím, že som nevynechal ani jednu časť a vždy som sa poriadne zabavil..o scény preplnené humorom tam núdze niet a každý sa tu humoru nabaží za dosť.. ()

Mandalorian

Perfektní zábava. Vynikající záležitost plná skvělých nápadů. Mimo to doporučuju vyzkoušet. Na dlouho zabaví. Nemá to chybu. Plno nápadů. 100% ()

Bird_house

Nevím, jak je to možné, ale u žádné scénky jsem se ani jednou nezasmál - všichni mi doporučovali "Silvestrovský díl" - ani to se mnou nehlo.. Věřím, že improvizace je nesmírně obtížná a náročná, nicméně tento pořad se mnou nic nedělá.. ()

1Legend1

Co napsal ArsenalEagle o české partičce, musím napsat já o té slovenské: Horší dvojče české Partičky. U slovenské jsem se tak nepobavil. 70% ()

MrGregor

Úroveň Slovenské partičky je nepochybně vyšší než dvojitá česká kopírka, ale i tak je opravdu vtipných nebo povedených scén poskrovnu. Přizám se, že komentář píšu se zpožděním, hodnocení však zůstává stejné, vlastně přemýšlím, zda ho nesnížit, protože ze Slovenské Partičky mi v paměti, kromě hasiče v podání Lukáše Latináka, neuvízlo zhola nic. Show je to však poměrně dobrá, ale opět se neubráním porovnání s nepřekonatelnou Whose line. ()

cure

Prvé časti a scénky v pôvodnej zostave boli výborné. Neskôr to išlo dole vodou. Treba, ale povedať, že peogram bol postavený na improvizâcii, čo nie je jednoduchý spôsob ako zabaviť. Preto klobúk dole. ()

R4D0

Na Slovenské,pomery ktoré sú skôr chudobné ako bohaté je projekt "Partička" perfektne zvládnutý,vydarený a hlavne dobre spracovaný,možno že by som mal trošku spomenúť osadenstvo v ktorom sú ľudia ktorých nemám príliš rád Dangl sa dá Latinák,Miezga,Kemka,Jakab absolútne ale s prepáčením upišťaná gorila Polnišová by sa tam nachádzať nemusela ale celkovo ide o vydarený projekt ktorý sa na Slovensku vyskytne raz za svetelný rok;) ()

peteriko

Je to jeden z tých lepších (pokiaľ nie najlepší) zábavných programov, ktorý môžeme sledovať na slovenských staniciach. Občas mi síce príde, že sa nejedná o improvizáciu ale predsa sa vždy dá pritom dobre pobaviť. ()

tančísvlky

Preceňovaný program , ktorému sa nesmejem.Smiech na povel sa mi vždy hnusil .Prestrihy na Dangla sú veľavravné. On sa smeje hlavne tým čo mu uverili , že toto je umenie ... ()

ljukyljuk

Hoci anglická verzia má niektoré scénky premakanejšie, beriem túto reláciu ako veľmi nadpriemernú vzhľadom na to, čo tu máme. A keď je tam Ďuri, Lukáš a Peťa, tak už od začiatku viem, že sa idem jednoducho dobre zabaviť ()

GodKnows

Naozaj dobre, miestami az vyborne. Herci improvizuju niekedy viac niekedy menej dobre ale klobuk dolu pred ich vykonom. Mne to naozaj velmi sadlo kedze naozaj kvalitneho humoru sa na slovensku neviem kedy zase dockame a toto mi to cakanie ulachcuje.... ()

lubomir91

Nechápu ty přehnaně kritická hodnocení jen proto, že je to CZ/SK TV produkce. Souhlasím, že to nepatří mezi famózní a dokonalé pořady, ale ruku na srdce. Není to náročné, není to nudné, není to trapné a člověk se u toho výborně baví. Ideální pořad k odpočinku a relaxaci u TV. Nemůžu si stěžovat, tento pořad sleduji rád a s nadšením. ()

TMNT

hm, myslím, že ak by tam vystupovali neznámi herci tak by sa na tom nikto nesmial............. nemyslíte? ak neznámy človek robí niečo šialené, nikto sa nesmeje iba sa čuduje čo je to za hlupáka, ale ak to robí Peťa Polnišová tak všetci hneď vedia že sa majú smiať, aj keď to nie je vtipné. Ja proti nej nič nemám ale je to tak. ()

amim

Na jednu stranu jsem nadšen, že impovizační show dorazila i k nám, nicméně na stranu druhou je partička ve srovnání se zahraničními improvizačními pořady (např. Fast and Loose nebo Whose line is it anyway) velice amatérská. ()

AMD.SW

Můj pravidelný každotýdenní pokus o sebevraždu na zadušení vlastním smíchem. Bombastickej pořad a jednou bych si ho ráda zkusila zahrát doma s kamarádama. ()

Blz2g

Improvizace i herci dobří, ale neustálá snaha účinkujících každou scénku co nejrychleji a nejsprávněji dohrát, nebo pomoci svým kolegům už po několika dílech omrzí a stává se stereotypní a bohužel nevtipnou. Osvěžením jsou právě ty díly, kde hostují Míša s Geňou. ()

Oonika

Určitě lepší než ta naše česká. Petra Polnišová je úžasná a myslím si, že kdyby se v české verzi častěji účastnila žena, dostalo by to celé hned jinačí ráz. ()