Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

route60 odpad!

Brendan Fraser a jeho herecký výkon je stejně trapný a zbytečný jako vše na Chlupaté odplatě vždyť i děti to musí nudit, říkat tomudle filmu komédie je zvrhlost, a B. Fraser by měl co nejdříve začít něco ze sebou dělat je horší herec přímo úměrný svému tloustnutí. Sračka roku 2010 ()

Spielbergo

Aneb jak zabít vcelku nosné téma, s náběhem na príma oddechovou komedii, příšernými "herci" a ještě horšími dialogy.. Matta Prokopa nechci už v životě vidět, podle toho ksichtu bych se nedivil, kdyby to byl vzdálený příbuzný mladýho protekčního zmetka Krause. ()

rafix

Tohle není žádná blbost. Ale velmi dobrý film s dobrými hlody. Špičkové herecké výkony Brendana Frasera. Mě se to moc líbilo. ()

natalanka

Výborně jsem se bavila. Konečně komedie, kde se to hemží gagy a bláznovinama. Konečně komedie, kde jsem se smála od začátku do konce :-) Přesně to, co má dětská duše i v mém věku potřebuje. Pořádná capina jak se u nás na morqavě říká. Brendan se na to výborně hodí. Umí se shodit,( ukázat svůj parádní pupek v růžovoučkých teplácích), umí se ksychtit, ( a že má docela velký ksychtící potnciá), je vám ho líto ( vránu bych asi taky přetáhla bačkorou) a prostě ho máte rádi. A zvířata chránící svůj domov jsou parádní protihráči. Pro pobavení dětí i mě dospělačky naprosto v pohodě. Skvělá rodinná komedie, vřele doporučuji. :-) ()

Sakyvanity

Podle mě vtipná kravinka na páteční večer s mladším publikem. Já mám takovéhle rodinné komedie se zvířaty a rádoby vtipnými scénami, ráda. ()

lobo87

Kumble natočil aj horšie filmy (Jednoducho sexi). Pomsta chlpáčov je jeden z tých filmov, ktoré si s chuťou pozriete napr. v nedeľu ráno so svojimi deťmi, ktoré sa budú pravdepodobne rehotať na všetkých tých lumpárňach, ktoré vyvádzajú zvieratá hlavnému hrdinovi. Namiesto Frasera by som si vedel predstaviť napr. Jima Carreyho a bolo by to lepšie. Zo sympatie dávam aj tretiu *... 50% ()

ZHODNOTITEL

Byly tam asi dva momenty, kdy jsem se fakt od srdce zasmál, ale celé mě to moc netáhlo. Znovu tento film asi jen tak nevyhledám. ()

TheTimo

Oddychovka u které člověk nemusí přmýšlet, ale bohužel trošku bez příběhu...už od začátku víte jak vše dopadne. ()

Snibrota

Film pre deti. Inak to nazvať asi ani nemôžem. Film by sa dal rozdeliť na dva typy scén. Niektoré absurdné scény a tie druhé scény s bojujúcimi plyšovými zvieratkami. A ako inak koniec dobrý, všetko dobré. Tri hviezdičky. Ale len za to, že Brooke Shields je kočka :). ()

david666

Pěkná zvířátka, jejichž "herectví" poráží lidské hrdiny na hlavu. Překvapení, že by se snad mohlo jednat alespoň o standard se nekonalo. ()

Anaheim odpad!

Miluju komedie (Božský Bruce), parodie (Žhavé výstřely), anglický humor (Červený trpaslík) i klidně všechno dohromady, ale tohle neni vtipný a ani roztomilý . Tohle jsem vážně celý nějak nepochopil. Jedna trapnější scénka za druhou, až jsem se za Brendona Frasera styděl i doma za televizí, nepomohli ani zvířátka. Nechtěl jsem sice dávat odpad! Ale bylo by mi za 1 hvězdu trapně. ()