Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

Zombiepod

Nechutná tuposť o taktizujúcich zvieratách so škaredými lacnými efektami. Ak bolo toto natáčané pre deti, tak to bol potom riadny prešľap. Brendan Fraser je však stále slušný herec, ale v poslednom čase sa objavuje len v tých najpodradnejších hlúpostiach. Humor pozostával len zo samých maximálne nevkusných scén plných sračiek a špiny. Čo už len na tom môže byť smiešne? ()

Lilien odpad!

tak to bolo otrasné všetko čo nemám rád na komédiach, sa spojilo dokopy v tomto veldiele. Doplnené o úžasné herecké obsadenie tlstého prasaťa v čele, či skrachovanej starej herečky a toho japončíka s Heroes. Des a hrúza ()

singone

Vtipné to bylo, to ano, ale ten přehnaný happy end no hrůza. Je mi jasné, že takové rodinné komedie vždycky musí končit takhle, ale tady jsem to prostě nepřekousl. ()

dj_kure

Další z těch filmů kde se cítíte trapně i za herce ve filmu, film kterej spadá do kategorie "vidět jen z nutnosti (cesta autobusem, nic jiného nedávají, jediný film na disku bez možnosti přístupu k internetu apod.)." Následky to zanechá nulové a naštěstí se brzy vykouří z hlavy. 25% ()

acn

Původně jsem si myslel, že moje bývalá bude ukazovat bobra. Po zjištění, že tohle je jiná chlupatá odplata, jsem se rozhodl jednu hvězdičku udělit. ()

viky13

Chápu že když se na to někdo dívá sám tak ho to nemusí bavit ,ale zkuste se na to podívat s bandou pošahanců ,který rozesměje i slovo /okurka/...to je pak jiná. Podle mě k nejvtipnějším částem patřila ta bezostyšná vrána...a mimochodem nevím jak ostatní holky ,ale podle mě se i na herce Matta Prokopa moc dobře kouká. ()

zipacna

Celkem v pohodě jsem se během filmu smál. Trochu lepší než podobné filmy. Ale happy-end zklamal. Samozřejmě bylo od začátku jasné jak to skončí, ale doufal jsem v trochu invence. Ale bohužel standartní americký happy-end, dobrák se nezapřel, padouši dostali na kokos. :( Přemýšlel jsem proto jen o dvou hvězdičkách, ale zase nevidím důvod, proč film shazovat, když celkem zaujal. ()

Godhaj odpad!

,,Přišel jsem sem, protože jsem si myslel, že něco vybuduju, ale pravda je, že jsem jen bořil.“ Na chlupatou odplatu se dívá opravdu těžko. Tlustý Brendan Fraser vypadá jak prasátko, Brooke Shields jako zlá čarodějnice a jejich synek zase jako Justin Bieber. Zvířátka jsou ale také na odstřel. Všechna jsou to zlá sadistická stvoření, kterým prostě nemůžou fandit ani zarytí zelení ekofandové. Příběh je totiž tak hloupý, že je u něj větší legrace fandit záporákům, kteří se snaží přírodu zničit, než těm ,,kladným“ postavám. Herecké projevy stojí vesměs za pendrek, takže se vlastně nepodařilo vůbec nic. ()

TommyDiamond

Rodinný film z kategorie nic moc. Kousavý a předvídavý děj postavený na zvířecí bandě, která chce zachránit svůj kus lesa před výstavbou obchodního centra může pobavit akorát tak dětskou duši. Otylý Brandon Fraser umí se svým vyděšeným výrazem pobavit, ale to je tak asi celé. Viděl bych to tak na jednu hvězdu, protože jedno shlédnutí tohoto snímku stačí. ()

Esmit

Jediný, co mi na celém filmu přišlo vtipné, byla první scéna s tím ječičím hlodavcem. Je škoda, že zrovna Brendan Fraser dostává role v takových blbostech. Jednoduše americká komedie, která není vtipná, je neuvěřitelně trapná a pro menší děti nezáživná. Lidé odcházeli z kina. ()

Renie42

Moc dobře jsem se bavila, jak zvířata dokáží chránit svoje území před stavěním budov. Jen ten Brendan Fraser už není to co bývalo, jeho velká hvězda zářila v Mumiích. Alespoň nakonci se to dávalo tak dohromady a ti zlí neměli šanci vyhrát. ()

whysoserious

Když jsem si pustil tuto komedii, šel jsem do toho s očekáváním, že to nebude film, který by něčím vyčníval, ale že se snad občas zasměji. A to se kupodivu stalo. Několikrát jsem se přistihl, jak mi určité situace ve filmu vykouzlily na tvářích lehké pousmání. Pokud bych to měl zhodnotit, tak je to průměrná komedie s klasickým zvířecím příběhem- chlapík s firmou, kde pracuje, hodlá zasáhnout do života zvířátek v lese, zvířátkům se to nelíbí a tak mu to začnou patřičným způsobem znepříjemňovat. Pokud od toho neočekáváte víc než příjemný oddech, který i občas pobaví- vřele doporučuji. Pokud se však chcete popadat za břicho po celou dobu filmu, asi byste měli sáhnout po něčem jiném. ()

dragosta

Tak toto byl hodně velký omyl..Ač bych to od sebe nikdy nečekala, ta zvířata mě neskutečně nudila a rozčilovala..Hlavní zástupce zvířecí říše vůbec nevzbuzoval sympatie, Fraser se po celou dobu xichtil jak imbecil, a vůbec celé to bylo postavené na hlavu. A pak to opakování "vtipů", které nebyly vtipné na poprvé, natož na potřetí. Vlastně vůbec nechápu, jak může někdo od režírování Velmi nebezpečných známostí dojít po toto.. ()

MaxForValue odpad!

Niečo takto nemožne zlé sa len tak nevidí. Po polhodine znechutene vypínam s vedomím, že som tých 30 minút mohol sledovať niečo úplne iné. ()

Hookah odpad!

Úplně nejhorší film roku jak někdo mohl něco takovýhleho. Prostě tento film je uplná kravina nejhorší film vůbec! ()