poster

Čtyřlístek ve službách krále

 • slovenský

  Štvorlístok v službách kráľa

 • anglický

  Lucky Four Serving the King

Animovaný / Fantasy / Rodinný

Česko, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ivoshek
  *

  Nelíbilo! Nelíbilo ani trochu. Příběh jsem moc nesledoval, tak nevim, ale ta animace mi prostě lezla na nervy, navíc v kombinaci s dabingem a všudypřítomným produkovým plejsmentem...(22.12.2015)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Víte co? Vezmem Fifi na výlet do Prahy......... Cestování časem, kriminální zápletka, zajímavá historie Čech, kde mi kupodivu nevadí ty zanedbatelné nepřesnosti (Lva neměl Rudolf II., ale Brunclík.). Zajímavé jsou také okolnosti kolem Českých korunovačních klenotů. Dále je to dobrodružné a srandovní. Už jsem starší člověk a tak Čtyřlístek znám desítky let a tak mi nevadí, že je příběh hodně dětský, tak to má být. Jen bych přidal víc dramatizace. CITÁT . Sedl na ptáka Noha a vzal roha..........(14.12.2014)

 • hous.enka
  ***

  Kdyby příběh nebyl tak překombinovaný, hodnotila bych výše. Čtyřlístek si totiž nehraje na nic víc, než čím je - inteligentním komiksem pro děti. Mě teda nikdy příliš nebral, ale to už se asi nezmění (vytáčel mě Bobík a vševědoucí Fifinka). Ve filmu jsou všechny čtyři postavy vyvážené a když do pary přiberou Rudolfa II. a Aurixe, film dostane spád. Tleskám i hereckému obsazení, protože to se hodně povedlo. Jen mě mrzí ten Pribináček a lízatka Chupa Chups - opravdu je nutné tam PP rvát takhle násilně? Musí pribináčkovej kluk přijet na kole a všem dát Pribináčka? Achjo, tohle my prostě neumíme. Závěr: jeden z nejlepších českých animáků uplynulého roku, možné i desetiletí.(29.10.2013)

 • Ainy
  *

  Takhle domrvit kult dětských komiksů! Tenhle devadesátiminutový reklamní blok na pribiňáky a čupačups lízátka si mohli vážně odpustit. Mizerná, ale skutečně hodně mizerná počítačová animace alá Mickeyho klubík. Úvodní děj jako vykrádačka z filmů Pekařův císař a naopak a i ten zbytek stál za zlámanou grešli. Nezajímavý, prostě nudný. No a ten dabing fakt perla ... umňaučený, upištěný prostě brrrr. Časopis Čtyřlístek vycházel kdysi nepravidelně a většinou jako podpultové zboží a né každý ho mohl mít. Když se člověk k výtisku konečně dostal, tak se ochraňoval a opatroval jako sběratelský kousek. Jejich dobrodružství jsem do sebe vztřebávala všemi póry. Dnes už najdeme Čtyřlístek v každé trafice a nikomu není tak vzácný jako byl tenkrát nám. Dám tomu jednu hvězdičku za hudbu. (Challenge tour 2015)(3.4.2015)

 • kingik
  odpad!

  No tak tohle byl opravdu děs běs. Čtyřlístek byl svého času výjimečný český comics, jehož invencí nabité příběhy se četly jedním dechem. Unikátní kreslené příběhy pana Němečka a paní Štíplové oslovily generaci malých i velkých čtenářů a časopisy rychle mizely z pultů trafik. Ovšem co s tímhle materiálem udělal pan Žabka a spol., je opravdu unikum. Odporná animace, která by stěží konkurovala animovaným filmům ze sedmdesátých let a prasácký a totálně nehodící se dabing (netušil jsem, jak Ivan Trojan může mít odporný hlas a Tereza Bebarová je hlasově "stará"na dabování Fifinky). Milí tvůrci, ale já jsem nechtěl jít nakupovat do supermarketu, že jste do každého druhého záběru cpali reklamu na žrádlo. Hrdinové nesmrtelného sešitového comicsu tak byli prakticky popraveni, jen co vešli na plátna kin. Diváci, kteří éru Čtyřlístků nezažili, museli být obrovsky zklamáni tím, co viděli, a jistě už by se na eventuální další díl do kin nehrnuli. Katastrofa. 0%(5.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace