poster

Ženy v pokušení

 • anglický

  Women in Temptation

Komedie

Česko, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charlosina
  ***

  Konečně něco, na co jsem vytáhla do kina maminku i s babičkou (i když to vypadá, že v tomhle světě o ně stojí už jen ta pojišťovna).(4.10.2010)

 • Niktorius
  ***

  Hédonistická babička je na zabití, příliš chtěné rádoby fóry tahají za uši a místo celistvé dramedy tu opět máme rozhádaný mix dramatu a komedie, ale přece ve chvíli, kdy někdo vytáhne informaci, že Ženy v pokušení jsou nenavštěvovanějším českým filmem roku, nemám zapotřebí se hned hlásit ke svým německým předkům.(13.2.2011)

 • Faidra
  ***

  Někdy přijdou chvíle, kdy je čas zamknout kancl, vypnout telefon, odpojit počítač, svléknout dress codem diktovaný oděv, smýt si obličej z ksichtu, vyhnat všechny vážné i legrační známosti na pivo, svolat maminku, sestry a babičku a sesednout se před obrazovkou. A potom se ironicky pousmát, pohlédnout k projednou nezamračenému nebi, obout podpatky, kráčet středem a všem moralistům vzkázat: "Na rozdíl od tebe si píchám, s kým chci, ale s nikým nevyjebávám."(25.1.2013)

 • Gemini
  ***

  Přesně si pamatuji, kdy jsem o "nové, svěží komedii s úžasnou Eliškou Balzerovou" slyšel poprvé - bylo to v rádiu někde kousek za Zlínem, a nejdůležitější představitelka mluvila o tom jaký je ten Jiří skvělý chlapík a jak byla ta práce úžasná a obohacující atd. ... Varující, že?:) Následovala nebývalá mediální masáž a před paní Vilmou nebylo úniku. Nicméně já statečně unikal jako francouzská armáda;) Po pár letech vášně vychladly a mně nezbývá než (opět) konstatovat, že máme nepřeberné množství pohledných hereček, a že to nebyl až takový nezávazný, lechtivý, "pro každého" teror jako jsem čekal. Sice je tam "vše", co má správný film pro manželské a jiné páry mít, aby se stal nejnavštěvovanějším titulem roku, a originality tedy moc nepobral, ale vedle "české Samanthy" povinně trousící laciné lascivní hlášky a "objevování umění užívat si a být svobodná" tu jsou až překvapivě lidské momenty, které by bez zde přítomných (velmi dobrých) hereček prostě nefungovaly. Vilmina samozřejmá prostituce (donuťte mě to nazývat jinak) a kurvičkovsko-blbkovské chování Laury mě sice nikdy nepřestanou štvát, ale i tak vidím Ženy V Pokušení jako podstatně menší zlo než Poledňákovic výplachy. A dokonce se možná někdy, za pár (nebo spíš dva až tři páry) let podívám znova. Takže kolik dát? Je to dobrý film? V jistém slova smyslu ano... ale díky Vilmě a Lauře mám jakýsi blok hodnotit nějak výrazně pozitivně. 60% bude slušný kompromis - nakonec stejně jsem kdysi dal i Románu Pro Ženy;)(24.11.2012)

 • RHK
  ****

  Docela příjemná komediální romance od režiséra filmu Účastníci zájezdu. Oceňuji pozitivní přístup u "babičky" Vilmy, Balzerová ji hrála s evidentní chutí a s elánem, podobně jako byla herecky výtečná i matka Helena (Lenka Vlasáková). "Víš co má všechno za sebou?" - "A co má před sebou?" Trailer: http://www.csfd.cz/film/266611-zeny-v-pokuseni/videa/(7.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace