Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Petulka88

Na české poměry velice slušný film. Příjemná i vtipná komedie, u které člověk může na chvíli vypnout a nechat se bavit. Sice si nejsem tak úplně jistý, jestli si na Ženy v pokušení vzpomenu ještě za rok, ale vzhledem k tomu, jaké děsy a hrůzy se u nás točí, jsem za tenhle film opravdu rád. ()

ER

Skrz naskrz příjemná záležitost, kterou kazí občasné tragické "tóny" a přebrání partnera vlastní dceři (při tom právě tady se mohly odehrát zábavné situační momenty). Výborně pojaté herecké party (a především L.Vlasákové a E.Balzerové), pak napravují některé scénaristické "nedodělky". ()

haroska

Super zábavná česká komedie o tom,že život přinese občas vážně pár nečekaných těžkých situací,které lze i tak zpracovat s nadhledem.K tomu jedna nadržená věčně sexuchtivá babička (ona sama by se tak nikdy určitě nenazvala) a naprosto okouzlující V.Dyk jako bonus navíc:-) ()

Valkyria

Skvělá legrace! I když chvílemi jsem jen říkala: "Panebože, to snad ani není pravda" ... Ve chvílích, kdy si matka začne s klukem svojí dcery a hlavně ve chvíli, kdy se k tomu klukovi ta holka zase vrátí! Nejlepší z celého filmu je Vilma, která má šmrnc... A většinu hlášek k popukání vyřkla právě tato postava! :) Parádní ! :) Btw... Maminka na tom byla v kině 2x, protože poprvé prý přes smích neslyšela půlku filmu! :D ()

vincchuppo

Velice povedený, pohodový, sentimentální snímek o ženě a hledání jejího štěstí. Myslím, že Jiří Vejdělek odvedl velice dobrý kus režisérské práce. I když po většinou nejsem filmům o ženách a jejich emocionálních dobrodružstvých nakloněn, musím s radostí oznámit, že jsem se u Žen v pokušení dobře bavil. Líbily se mi hlavně scénky, kdy Helena hovoří sama se sebou jako pacient s psycholožkou ve své vlastní manželské poradně. Nebo třeba poslední rozprava mezi mrtvou Vilmou a Helenou byla velice inspirující. Doporučuji pro pěkný večer s přítelkyní;-) ()

Wowara

V kině jsem se výborně bavila, po druhém shlédnutí doma už jsem byla trošičku zklamaná.. film tak na 3 a půl. Ovšem velmi hezká oddychovka. ()

cinemaboy7

Napadají mě slova: svěží, vtipné, lehké, inteligentní, filmařsky a scénaristicky zvládnuté. Určitě ne trapné, nudné, suché. Všemi vyzdvihovaná a lvem kousnutá Eliška Balzerová je zábavná a svou dobře napsanou roli zvládá s přehledem. Za zmínku spíš stojí Lenka Vlasáková jako matka outsider, která se se svým nevtíravým a jemným hraním během 2 hodin dostane hluboko pod kůži. No pane Jirko Vejdělku, tohle se povedlo. Stejně jako mě bavili Účastníci /ten film zraje jako víno/, tak mě bavili i Ženy. Jestlipak mě do třetice pobaví i Muži? ()

Anayka

Je to zábavné, svižné, vtipné a intelektuálně nenáročné... Neurazí, a - na český film - skoro i nadchne. ()

FireTight

Zhlédnuto během cesty do Paříže. Upřímně, na poměry současného českého filmu jde o vysoce nadprůměrnou komedii, jinak jde o klasický průměr... Ale víte co, ty čtyři hvězdičky mu dám, především díky postavě Elišky Balzerové (jinak bych hodnotil třemi). Ta je totiž tak neuvěřitelně svá a správně divná, že jsem se díky docela dobře bavil. Pravda, některé ty dojemné scénky (oba vztahy matky s dcerou nebo ta velká romantika) si mohli autoři odpustit, ale co. Jako celek to docela funguje a ty téměř dvě hodiny stály za to. ()

josieaddms odpad!

Strašně špatný film. Od základu. "Režisér" Jiří Vejdělek je prase a nemá ani špetku vkusu. Jeho filmy jsou noční můry vkusných a inteligentních lidí. Eliška Balzerová je trapná že divák rudne až za ušima, Vlasáková bývala dobrá herečka a celkem pohledná paní, a stala se z ní průměrná ženská, která když hraje tak to bolí. Kubařová je nevzhledná a neumí hrát. Dialogy jsou špatně napsaný a celý film je sexistický, rádoby vtipný, a trapný až na půdu. Macháček je nekoukatelný. Film ještě malilinko zachraňuje Vojta Dyk, ale žádná sláva. Ať radši zpívá, nebo jestli chce hrát, tak ať hraje v něčem dobrym. Nikdy více. ()

strycekmaso

První polovina filmu je docela dobrá. Pár dobrých vydařených vtípků, ale druhá je katastrofa!! Něco takhle blbého jsem už dlouho neviděl! Ty lidi už nemají co by vymýšleli. ()

tančísvlky

Celkom podarený pokus osloviť širokú divácku obec. Vejdělek patrí k tomu lepšiemu na českom režisérskom nebi. Výber hercov je skutočne nadmieru v pohode, výsledok je celkom únosný ...Muchow pekne dokresluje atmosféru . ()

E lan

Dobrá, ba víc než dobrá televizní podívaná s výbornými hereckými výkony hlavních protagonistů, několika opravdu vtipnými scénami a relativně inteligentním scénářem... Nezbývá než doporučit! ()

andrew88

Film Ženy v pokušení by se bohužel bez skvělého výkonu Elišky Balzerové neobešel a nestál by téměř za nic. Její postava Vilmy, která se bojí stárnutí, je zahraná naprosto bravurně. Celkový dojem z filmu však kazil například nechutný vztah matka – dcera – přítel. Na milostnou scénu matky s přítelem její dcery se nedalo dívat. Dále mně přišlo divné, jak může být taková odbornice na vztahy ve skutečnosti úplně hloupá! Dojem také kazí neustále se objevující Macháček, který je snad v každém filmu. Můj upadající zájem o děj zachránilo finále s Vilminou nemocí a dojemnou scénou v rakvi. ()

Missi84

Asi jsem od filmu očekávala mnohem více, vzhledem k ohlasům, které jej doprovázely. Oceňuji herecké výkony i plynulost vyprávění filmu, absence trapných a toporných situací. ()

sigf07

K současným českým filmům a především ke komediím nelze přistupovat jinak, než se značnou nedůvěrou. Má to své opodstatnění v desítkách trpkých zklamání a nenaplněných očekáváních. Ženy v pokušení jsou ale tou kapkou v moři propadáků, díky které stojí za to nelámat nad českým filmem hůl a doufat v lepší budoucnost. Přitom se nejedná o vyslovenou „řachanou“ při které v křečích padáte z gauče případně kinosedaček, ale o vtipné (a klidně můžu říct, že i inteligentní) ženské plkání ve stylu Zoufalých manželek. ()

Khamsin

Co se týče současné české tvroby, tak mám značný problém.. Když se řekne: "Ženy v pokušení", "Líbáš jako Bůh" a "Román pro ženy", tak nevím o čem který byl, protože mi všechny 3 splývají dohromady.. opravdu nedokážu s odstupem času ani rozlišit jaký herec hrál v jakém filmu.. bez děje, bez myšlenky, a pro mě i celkem bez humoru.. takový filmy si zaslouží maximálně 30%, jak můžou mít kolem 70% tady na csfd, tak to opravdu nechápu.. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků