Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

vERuNk.A

Je to teprve včera, co mi přítel pustil tento film. Můj uplně první dojem byl "hlavní partner TV Nova" (- no to snad ne, ty mi pouštíš nějakej českej film, to můžeš rovnou vypnout, u mě žádnej neuspěje). Ale dala jsem tomu šanci a jak jsem si zle myslela, že už žádnej dobrej film (jako např. jak vytrhnout velrybě stoličku, ať žijí duchové apod) natočit čr nemůže. Pan Jiří Vejdělek si odemě zasluhuje velkej vděk a omluvu pro čr, protože dokázal, že eště nejsme tak neschopní ve filmové scéně, jak jsem si myslela. << nejlepší hláška - naslouchej IQ své frndy >> ()

Johanita

Eliška Balzerová úžasně šmrncovní. Lenka Vlasáková skvěle neurotická. Vojta Dyk k sežrání sympatický. Oddechová komedie, která dobře odsýpá, má spoustu vtipných a milých momentů a je pro všechny ženy, co byly, jsou či by chtěly být v pokušení. Asi si budu muset koupit boty na podpatku! ()

LencaN

Hořkosladká komedie, která přivedla k zamyšlení. Člověk nikdy nemůže vědět, jestli zrovna zítra nepotká svoji lásku nebo alespoň člověka, který mu bude blízký a dokáže ho podporovat. Ženská herecká trojice byla senzační, jen hlavní hrdince mohli udělat nějaký opravdu šmrncovní účes, když měla projít proměnou :) občas mě iritovaly řeči Balzerové, ale jinak to bylo úsměvné. Co ale musím filmu vytknout je pohřeb. To zbabrali, úplně to podkopalo celou 'auru' filmu a bylo to prostě divné - rozhovor s mrtvou, kde v záběru jsou mimo jiné i smuteční věnce, to mi šel po zádech škaredý mráz. ()

Kalda69

Krasny film plny skvelych situaci. Zkouknuto na Seznamu a i kdyz jsem pocital s reklamou tak nejhorsi bylo ze po hodine a pul filmu se najednou nic neprehravalo a po asi 5minutovym cekani jestli se to nacte jsem obnovil stranku, kde byla informace o pretizenym serveru. No WTF? Proc streamujou dalsi, kdyz to pak ostatnim pada ... no ja vlastne zapomel, to bych pak nevidel tu zk*rvenou reklamu na niveu tolikrat jako tomu bylo ted (4 obnoveni a pokazdy 3x stejna reklama za sebou). Nivea by se mela stydet! ()

Ivulla

Po dlouhé době jsem konečně shlédla podařený český film, který mě bavil. Krásně barevný film po všech stránkách. Dokonale namíchaná tragikomedie. Dávám body za scénář, dialogy, kameru, střih, herecké výkony a hudbu - celkem šest :-) Ten film má potenciál nesmrtelných českých filmů, které nestárnou a stále baví. ()

kverula

Film pro o ženách, pro ženy. Vtipně podaná třgenerační výpověď o vztazích nejen mezi mužem a ženou, ale i rodinou a smrtí. Mám chuť se na to podívat ještě jednou a za půl roku nejspíš zas a znova. ()

kelet

Toto sa českým filmárom uprieť nesmie, že vedia natočiť dobrý film so zaujímavou zápletkou. Veľmi svieža komédia, ktorá pobaví, zaujme a hlavne nie je nanútená, naopak veľmi prirodzená. Kvalitné výkony hercov a zamotaný dej vás nepustia od obrazovky. Hodnotenie: 90% ()

v.indruchova

Průměr. Některé scény zábavné, některé patetické, předvídatelné. To celkové zauzlení a vyvrcholení mě překvapilo. Mám s toho smíšené dojmy, Znám asi dvacetiletou holku, která to viděla už tolikrát, že vám to dokáže odcitovat větu od věty. Nevím jestli je to věkem a zkušenostmi, že na to máme jiný pohled? ()

Aidina

..." Osvojil jsem si základy maďarštiny, hraju závodně domino, chodil jsem do kurzů pletení.... No, to se může hodit...".. Pohodová česká komedie s výbornou Eliškou Balzerovou. Tedy ten pohled z "pod klobouku", to nemá chybu. Neskutečně dobře jí to sluší. Pobavil i Jirka Macháček a jeho moc zájmů:-)) ()

jessic

Vztahová komedie a la Viewegh . Nemastná, neslaná, nepříliš vtipná. Nevadilo mi ani tak hedonistické vyznění filmu jako absolutní plochost a nevěrohodnost opravdových charakterů a podivná smířlivost ke všem vztahovým problémům. Na novácký seriál by to stačilo, do návštěvy kina bych ale neinvestovala. ()

Brenda.Ch

Brilantní výkon Elišky Balzerové !!!!! Komedie, která pobaví, která mockrát uhodí hřebík na hlavičku, když se v některých scénách nebo dialozích "najdete", a hlavně skvěle se pobavíte ! Svěží dílko s výborným hereckým obsazením. Proboha nehledejte zde žádné velké myšlenky, tento snímek byl natočen jako oddychovka k pobavení a na rozdíl od mnohých rádoby komedií typu Jak se krotí krokodýli, je opravdu vtipná a dobře natočená. Všechna čest a dávám plný počet hvězd. :-) "Mají tam 18 jamek, tomu nemůžou odolat". :-D ()

Tuty

Pokud jste ženská ve středních letech na "dovolené" v letním kině, připočtěte si hvězdici navíc! ()

zigy

Tenhle film s přehledem strčí do kapsy všechny ty britské rádoby romanťárny typu Čtyři svatby stačí drahoušku a podobné....:) Balzerová hraje životní roli - stárnoucí nymfomanku, která bilancuje (viz její "archiv") a zároveň učí Vlasákovou, jak na to....mimochodem všechny tři hlavní herečky - dcera, matka i babička, jsou okouzlující, tohle obsazení se fakt povedlo. Navíc Vojta Dyk je sympaťák každým coulem. První hodina je geniální, škoda jen, že od výstupu na skálu to s tempem filmu jde trochu z kopce a zachraňuje to až šaráda se skrývajícím se Dykem ve skříni. Tenhle film se jen tak neomrzí, prostě romantika a humor par excellence, jsem v pokušení si to pustit zase znova. ()

listo

Nebýt Elišky Balzerové, víc než dvě hvězdy by to ze mně nevydojilo ani omylem. Po roli přemoudřelé doktorky ve špitále na periferii jsem ji zařadila mezi nesympatické megery, tady ale celý film kraluje a já se jí tímto omlouvám. Dokázala téměř nemožné, z podprůměrné komedie udělala koukatelný a svěží snímek. Naopak na ten Macháčkův namachrovaný ksicht, který mě straší v každém druhém českém filmu, už začínám být alergická... ()

Ziriath

Při vzpomínce na tenhle film shlédnutý v autobuse si hned připadám jako větší intoš. Zápletka by vlastně šla shrnout do jedné věty, totiž že matka přebrala dceři přítele. Nenáročné, banální a plytké, tak bych to popsala. Ale líbila se mi smrt znázorněná jako cesta výtahem na jeviště. ()

rytir1

Moc českých filmů novější tvorby mě nezaujalo, ale tenhle mezi ty oblíbené tedy patří. Podová komedie a vynikající duo Vlasáková - Balzerová. ()

Amalberga odpad!

První polovinu jsem se dobře bavila. Děj odsýpal, dvakrát jsem se i pořádně zasmála. Zato druhou polovinu jsem si div nezakrývala oči před hnusem a trapností, která se na mne valila. Z morálního a etického hlediska filmu odpad dát musím. Výmluvy typu:Já si nemůžu pomoct. Musím na tebe pořád myslet, nebere. Jinak se jedná o nadprůměrnou českou komedii, "správně" sexistickou a rasistickou. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků