Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

Ondra.kabrna

Úžasná hudba, úžasné taneční kreace, úžasné herecké obsazení! Famózní záležitost! Z Christinina zpěvu mi naskakuje husí kůže. Sexy tance tanečnic polichotí pánskému oku a dámy si mohou vzít patřičnou inspiraci. Tento film se umístil v mém žebříčku řekněme v TOP 10. I love it!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

chatwenna

Ja jsem se neuveritelne tesila. Jako na vse, kde jsou polonahe krasne holky, ktere umi tancit a zpivat... Ale takhle jsem si to tedy nepredstavovala. Takhle vazne ne. Jedine svetle chvile jsou, kdyz Christina zpiva. A moc jich teda nebylo. Navic ten soundtrack - nezapamatovala jsem si jedinou pisen. Mela jsem prece vyjit z kina a prozpevovat si... Proste byla to nebetycna nuda. Par k sobe prilepenych scen, nikoliv film. Hrozne velka skoda. ()

fox_karol

Jednoduchá zápletka, jednoduché rozuzlení. Pokud hledáte náhradníka za Moulin Rouge je tenhle film ideální..i když si vlastně spíš pohoršíte. Ta obrovská do očí bijící jména Cher a Christina Aguilera jsou vlastně jediným lákadlem, bez nich by po tomhle filmu netoužila ani polovina z těch, kteří jej už viděli. Přes tohle všechno musím říct, že mi nevadilo se na něj podívat a to i přes to, že nejsem fanouškem ani jedné z těchto zpěvaček...ale...víc už ne, díky. ()

Pavlo

Po dlhšej dobe je tu opäť ďalšia rozprávka o chudobnej a talentovanej dievčine, ktorá išla hľadať šťastie a lásku do sveta. A čo sa stalo? Našlo všetko, čo chcela. Tento film je od začiatku predvídateľný, ale to zasa nie je výrazná chyba. Všetko ostatné je tu super – herecké osadenstvo je príjemné (Cher a Christina ukazujú, že vedia okrem spievania aj dobre hrať) a prostredie tiež poteší (trocha som si zaspomínal na Moulin Rouge!). Hudobné čísla ako aj samotné pesničky sú kvalitné a posúvajú zábavu vyššie, takže nuda nehrozí. Pre toto všetko sa mi film nakoniec páčil a zaradil som ho medzi moje obľúbené hudobné filmy. ()

Punkies

Jak nejsem na muzikály, tak tenhle byl parádní. Hlas Christiny je odrovnávající, lepší zpěvačku snad vybrat nemohli. A jak Cher nemusim, tady mi byla docela sympatická. Vystoupení dívek lahodilo oku (kostýmy, makeup) a nemůžu opomenout ani sexy barmana :) ()

Olafa

Od Burlesque nesmíte nic moc očekávat, protože jinak budete zklamaní. Očekávejte film, u kterého vypnete mozek, logické myšlení nepoužijete ani na vtěřinu a budete si to sakra užívat! Úžasné kostýmy, spektakulární show a vynikající hudba! Jak už bylo řečeno několikrát, příběh je vlastně skoro žádný a fuguje spíš jako záminka pro úžasná hudební čísla. "Představení" působí svěže a nevtíravě (snad až na Cherino sólo, které tam prostě je navíc a ještě k tomu nudné). Prostě takové guilty pleasure. ()

MK_ultra

Dalo by se říct, že je to takové nic proti ničemu. Na tomhle příběhu vás vůbec nic nepřekvapí. Klasická šablona "chudá, ale talentovaná slečna uteče před bídou do velkého města, aby z ní byla hvězda a přitom najde ještě lásku a zázemí"...no fuj, styď se Hollywoode! Herecké výkony také nejsou bůhví jak ohromující, ale slečny vystupující ve varieté mají bezpochyby něco do sebe (toliko ke kladům). Pro příště bych snad doporučovala spolupráci s Rodriguezem či Jacksonem, neboť se domnívám, že pár desítek rozmasakrovaných zombíků (nejlépe rozmasakrovaných spoře oděnými pracovnicemi varieté), by bylo svěžím závanem do tohoto jinak více méně zoufale nudného dílka. Těžký průměr. ()

Sathine

Sice v tomto filmu je děj celkem nic moc a hlavně typický americký, hlavní postavy to s hraním také moc nepřehánějí, ale hlas Christiny Aguilery mě vždy dostane do kolen, zpívá opravdu božsky a dle mého názoru to za to stojí shlédnout až do konce. ()

T-mobilek

Kdo by nepodlehl okouzlujícímu pohledu Cama Gigandeta nebo vynikajícímu zpěvu Christiny Aguilery. Ne, není to nejpropracovanější film, ale od takového to žánru ani nic jiného nečekám. Romantický příběh, chudá holka, která se dostane na výsluní a spousta chytlavých písní a skvělá taneční choreografie. Myslím si, že příběh holky, která si jde za svým cílem a potká nějakého sympatického mladíka snad nikdy neomrzí. Ale ve filmu nejde tak o příběh, ale o umění nadchnout vystoupením, ukázat hezké slečny, tanec a hlavně zpět z plna hrdla. ()

Vergo

Atraktivní prostředí a herci (zpěváci), zajímavá hudba i kostýmy, předvídatelný děj....Dobrý svěží průměr. ()

surprise

Hledáte-li životní moudra, zkuste to o dům dál, hledáte-li romantickou zábavu s písničkami na úrovni, pak jste tady správně. Burlesque je výborně natočená komerce, k tomu Christina i Cher umí zpívat, taneční choreografii bychom se od nich mohli učit, na všechny herce se dobře koukalo a přitom jsem neměl pocit podvodu jako u telenovel, takže do tohoto clubu s nejlepší vyhlídkou na L.A. rád zase přijdu. Jen mi zapomněli vysvětlit, kde se vzaly ty jejich finanční problémy. ()

kecka007

Velice jednoduchý film na odreagování se skvělou Christinou Aquilerou (když zpívá mám husí kůži), sexy Camem Gigandetem a s nikdy nestárnoucí Cher. Kabaretní téma se mi líbilo, i když celý příběh jako takový už tu byl snad milionkrát ne-li vícekrát. Na čtyři hvězdy ho u mě vyšvihly hlavně skvělé písně a sympatičtí herci. ()

Rosie

To jsem jediná, která první třetinu filmu Christinu vůbec nepoznala??? Nikdy jsem ji neviděla tak moc hubenou a téměř nenamalovanou. A musím uznat, že jí to moc slušelo. Co se týče příběhu, tak ten asi nemá cenu komentovat, ale choreografie byly perfektní a písničky taky. Takovej film na páteční odpočinkovej večer, u kterýho si uděláte manikúru nebo povečeříte, ale vystoupení mě teda docela zaujaly :) ()

Pythonator

Žila byla jedna mizerná popová zpěvačka, která uměla dobře špulit kozy a kroutit zadkem. A ta byla hrozně moc přesvědčená, že si zaslouží kvůli své MTV slávě vlastní film a ukáže všem, že umí dobře kroutit prdelí i před kamerou. Splácali tedy s agentem a mizernými filmaři jakéž takéž dílo a poslali to do světa. Vždyť ony ty hloupoučké ovečky, co chodí na její koncerty, příjdou třeba i do kina a DVD si koupí každopádně. Pro jistotu to pojistili ještě jednou vyhaslou popovou hvězdou, aby se to lépe prodalo. Bohužel se to zase tak dobře neprodalo, ale naše malá ''zpěvačka'' si vydělala dalších pár měďáků. A žrala a žrala a žrala, až byla tlustá a ještě škaredší než předtím. No a jestli se neužrala, tak pěkně kyne až dodnes. ()

Mates Hradecky

Zázrak plastické chirurgie! Cher bylo v době natáčení 64 let! A zpívá jí to lépe než zamlada. Jinak se jedná o dějově zcela primitivní příběh se zpěvy a tanci. Je to stále dokola stejný blboučký příběh amerického snu, kterak sirota z vidlákova do města přijede a skrzeva skrytý talent peníze i lásku nabude. Čekají nás duchaplné dialogy- např.: po prvním úspěšném pěveckém čísle na otázku kolegyně- "jak to děláš?" odpoví Aguilera "prostě to dělám" nebo poučky typu "život je takový, jak se rozhodneš". Burleska je žánr zobrazující komické a fraškovité příběhy a má uměleckou cenu jen tehdy, pokud je spojena s nadsázkou, ironií, parodií a satirou. Ničeho takového se zde nedočkáte. Scénář filmu je utahaný jak pokladní z Alberta. Poslední zásek vyrobil český distributor, který přejmenoval Burlesku na Varieté, patrně inspirován populárním pořadem Televarieté. Snímek po uvedení rychle zapadl, jako já po projekci do peřin. ()

jastrebok

Tak přesně tento film ukazuje, nakolik je La La Land mistrovským dílem. Šaráda opepřená zaprášenými hvězdičkami možná byla v době vzniku unikátním filmem, ale nyní slouží jen jako kolekce videoklipů s vrtícími se zadky a vyztuženými ňadry. Pro velký úspěch opepřená ještě pohledným zasnoubeným mužem, jehož manželka je shodou okolností v zahraničí. Není to nadsázka, co mi vadí nejvíce, ale spíše směšné herectví a stupidní dialogy. Jako sérii videoklipů bych to hodnotil mnohem vlídněji. ()

Gyl

Trochu očekávaně jsem dospěl k názoru, že se spolu spářil scénář na Moulen Rouge a Divoké kočky a vzniklo tohle dítě. Za kmotry mu jde bordelmamá Cher (která jako bordelmamá vypadá i normálně) a teplej kostymér. Jako nejlepší charakter i herec mi připadal barman a nejvtipnější scéna s keksama. Což je na kabaretní skoro striptýz asi dost nečekané. No, škoda... ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky