Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

maxmi

Celé založené na skvělém hlasu Ch. A., dobré muzice a slušných kabaretních tanečních číslech, romantická pohádka, i když bez Ch. A. by se nic nekonalo, no a samozřejmě už byly lepší (Moulin Rouge...). ()

Charlinka

Dlouho jsem se rozmýšlela jak tento film ohodnotím. Za prvé musím zmínit, že Christina Aguilera není v žádném případě herečka. Její výkon ve filmu byl až groteskní. Cher na druhou stranu zahrála roli tak jak jsem čekala. Nic převratného samozřejmě, avšak nerušilo to. Pokud bych hodnotila film pouze podle hereckých výkonů a příběhu dala bych sotva dvě hvězdičky. Avšak na film jsem nešla kvůli hercům, ale kvůli zpěvu. A to zase Christina Aguilera umí moc dobře. Jedna z mých nejoblíbenějších zpěvaček se ve filmu vrátila k svému albu Back to Basic a předvedla neuvěřitelnou show. Dvě písně Cher už jen doplnili úžasný pěvecký zážitek. Výsledné hodnocení jsou tedy hvězdy 3. Souhlasím se StarsFan. Cam Gigandet upoutal mou pozornost už v O.C. a díky tomuto filmu se rozhodně zařadil mezi herce na které se vždy ráda podívám ;-) ()

PJacobson

Těch pět hvezdiček není za film samotný, spíše za hudební čísla a úžasné taneční výkony, hlasy X-tiny, no a samozřejmě za famózní Cher! Ta mě svým hudebním číslem ve druhé polovině filmu odzbrojila! ()

Kopecky4

Film mě nezklamal, jelikož mám rád (filmové) muzikály, takže se mi vrchovatě dostalo toho, co mám rád a co jsem očekával. "Spíše mě zarazilo to, co předvedl slovenský distributor ITAFilm - "Burlesque" jsem totiž viděl v Bratislavě. Ten jejich překlad/nepřeklad byl opravdu zvláštní, protože neotitulkovat u muzikálu písničky zpívané hlavními hrdinkami, respektive otitulkovat první tři/čtyři sloky a potom to nechat dojet jen tak bez titulků, mi přišlo tragické. Nemyslím si, že jsem na tom s angličtinou spatne, ale když se zpívá, tak ani já nepochytím úplně všechno. Takže si nejspíš budu muset počkat, až film dorazí na DVD, abych si "Burlesque" mohl vychutnat naplno. ()

Enelya

Jako každý muzikál je i Burlesque lehce naivní záležitost, ovšem s moc pěkně udělanou show doprovázenou nádherným hlasem Christiny v a s tím nejroztomilejším barmanem pod sluncem.:-)80% ()

IZFNP

The Burlesque Lounge je ten typ podniku, do ktorého by som rada zavítala znova. I s Christinou Aguilerou, Cher, Stanley Tuccim, Camom Gigandetom a Kristen Bell. S atmosférou a piesňami, ktorého z tohto predvídateľného, hlúpučkého filmu robia velice príjemný zážitok, ktorý stojí za pozornosť. Tvorcovia totiž divákom dovolili nahliadnuť na jedno omamné, farebné a zvodné miesto. Len ten scenár za tým je jakýsi jalový. ()

FosaCZ

Neuvěřitelně plochá a předvídatelná záležitost roztažená na neúnosnou stopáž několika nezáživnými hudebními čísly. Jakýkoliv záběr Moulin Rouge má větší drive než celé Varieté. ()

Blazis34

Docela koukatelný romantický muzikál, kde září dvě hvězdy pop music. Jak Cher, tak i Christina Aguilera zvládli své herecké role výborně a zvlášť Christina si u mě celkově polepšila. S rovnými vlasy vypadá mnohem lépe než když si hraje na Marilyn Monroe a její taneční kreace mě také překvapily. Film jako celek nebyl špatný, ale občas jsem se nudil. Krátce k písním, pěvecký úm nejde odepřít, jen mi scházel nějaký známý repertoár či hit. Jinak dobré, dávám 60% - tři hvězdy. ()

lobo87

Prvá vážna úloha Christiny Aguilery dopadla veľmi dobre. Podľa môjho názoru je úžasná speváčka, ktorá ukázala, že má talent aj na herectvo a úlohy v podobných filmoch v budúcnosti by mali patriť práve jej. Hudba bola výborná, ale mohlo jej byť aj o trochu viac. Atmosféra klubu elektrizujúca (aj keď z trailerov to vyzeralo na ľahký striptíz). Osobne sa mi veľmi páčil Stanley Tucci a takisto "babička" Cher, ktorá mohla dostať aj viac speváckeho priestoru. Pre mňa lepšie ako Nine, ale horšie ako Mamma Mia... 65% ()

Nupaky

Aguilera předvedla jak moc umí být sexy, Cher zas dokázala,že její hlas bude vždy jedinečný! Obyčejný příběh, který nenadchne,ale vlastně ani neurazí..., škoda že mě to nešokovalo a strašlivě nepřekvapilo, páč bych si pořádný muzikál po dlouhé době ráda dala :) ()

dzules

příběh je sice tuctový a naprosto čitelný, ale hodně film vyzdvihuje zpěv Christiny, hudba a kostýmy..na ní to stojí a s ní to padá.. ()

rafix

O tomhle filmu mi říkal kamarád a že se mu to hrozně líbilo. A měl pravdu. Přenáherné písničky no prostě všechno. ()

lulu37

Christina Aguilera ma prekvapila, nie však spevom, to že je speváčka svojej generácie, musí byť každému jasné. Prekvapila ma svojím hraním. Celý film ťahá ona svojimi vystúpeniami a hlavne neskutočným hlasiskom. Naplno si Varieté vychutnáte len v kine. Pri začiatku Tough lover som nedýchala, taká je Christina dobrá. Samozrejme nezabúdam ani na Cher, pani speváčka, ktorá ma tiež dostala svojou novou pesničkou. Byť Rytmusom, napíšem, že tieto dve to zabili...A skoro vôbec mi nevadilo, že to má nulový dej (aj kedˇ pravdou ostáva - len vďaka nemu strhávam jednu*). Burlesque je však jedna veľká šou, ktorá dúfam vyšvihne Christinu úplne navrchol a po ktorej si konečne všetci uvedomia, že porovnávať ju s úbohou Britney je úplne odveci. ()

Pangi

Mám rád pohádky.Mám rád muzikály,ale tohle bylo tak moc naivní a hloupé,že ani pár světlejších okamžiků tento film nemohlo zachránit. ()

Lewaso

Shlédnout tento film je jako vymlsat několik bonboniér různých chutí. Po takovémto odvážném aktu bývá člověku zle. Ale mně je dobře - a možná ještě víc než dobře... Nádherný zpěv, pohyb, muzika, těla a ta nejsladší bonboniéra - romantika. Tento muzikál řadím k mým dvěma oblíbeným do hořko-sladko-kyselé trojice: Zítra nehrajeme, Varieté, ()

maniacxl

Škoda slabšího scénáře.Jinak ale úžasná konpilace barev,kostýmů a hudby.Cristina Aguilera ukázala,že herectví jí také není cizí.Cher mohla dostat více prostoru.V celku jsem spokojen.70%. ()

RosaliaS

Neznám méně originální film. Třeba film Dokaž to! z roku 2008 je úplně to samé ale s tancováním. Jediná záchrana jsou kulisy a atmosféra klubu a to že je tady Aguilera ještě krásná, hubená a přirozená, ne jako v poslední době. Ale 1* by nebyla fér. ()

pafka

Urcite za zpev to ode me dostane vic, protoze i kdyz neni to ten spravny, co se me libi, je to uzasne zazpivane. Mile, malinko pripominajici Moulin Rouge, ovsem spise prostredim. Atmosferou a hercema nikoliv. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky