Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

simon84

Vezměte tisickrát ohraná klišé, přidejte jednu oscarovou zpěvačku, druhou hvězdu současné popmusic a oni na to ty lidi půjdou...Bohužel hlas Aguilery je asi tak jedinej důvod proč to vidět. Takovému Moulin Rouge to nesahá ani po úvodní titulky. ()

Monisek

Příjemná pohádka, u které jsem se fakt dobře bavila. Písničky jsou skvělé, nenudí a i když je příběh tak nadsazený, říkáte si, že to tak být prostě má... Příjemně mě překvapila Christina, nějaká skvělá herečka z ní asi nikdy nebude, ale tahle role jí celkem sedla, takže to bylo celé takové dobře uvěřitelné. Cher vypadá stále skvěle, snad jí ještě v nějaké podobné roli uvidíme, bez ní by Burlesque nebylo ono. Co se pánských postav týče, gay Sean byl boží, slizký Marcus takový, jaký by být měl, akorát barman Jack mě nijak nenadchl, takovej nemastnej neslanej... Ale i tak se mi to prostě líbilo :-) 75% ()

Kaja.Kolarova

Naivní, prvoplánové, předvídatelné. To jsou tři slova, kterými bych tento film charakterizovala. Kdyby nebylo lascivních tanečků a pěveckého výkonu Christiny, asi by nestálo za to ani zapnout televizi... ()

Chundys

Ze začátku bylo jasné jak to dopadne! Jejich oči se střetli a už to bylo! Ona měla sen a jak to v Americe bývá tak se vyšvihne na vrchol coby dup! Pro mě nádherné písničky! Rád se kouknu na film znova, byly tam i pro mě až překvapující vtipné pasáže (př. pyžamo)! ()

H4N1CK4

Celkem pěkný, ale moc dlouhý - tak nějak si nejsem jistá, jestli je u filmu na stokrát omleté téma, kterak servírka z maloměsta ke štěstí přišla, nutná dvouhodinová stopáž. ()

phamphi

Šel jsem do toho s tím, že to bude stupidní. A taky, že to bylo stupidní . Christina tam sice párkrát něco hezkého zazpívá, ale nějak to splyne s hudebně podprůměrným zbytkem. Cher je vyloženě nesympatická, jako vždy. A ta ústřední romance, sakra, takhle nepředvídatelně by to nevymyslel ani Lynch - just kidding. Prostě taková pohádka z Bravíčka o tom, jak domnělá vidlačka z Iowy prorazí v Hollywoodu a ještě, jako bonus, si najde nejlepšího kluka pod sluncem, hned po tom, co zjistí že není spoiler... gay, no. A to jsem si to pustil jen kvůli scéně, kde Christina odzpívá jednu větu z písně Diamonds Are A Girl's Best Friend, kterou znám ve verzi od T-Bone Burnetta, kterou pouští Bob Dylan ve své Theme Time Radio Hour (Friends & Neighbors) na desce Together Through Life z roku 2006. A ta je teda fakt dobrá. ()

artas

Tento kúsok je určite lepší ako témou takmer rovnaký Rock of Ages, ale iba o trochu. Zachraňuje to Kristínkin spev, dokonca aj tá chodiaca reklama plastických chirurgov si tam štekla veľmi slušný kúsok. Inak dej medzi jednotlivými číslami viac odtrpený. ()

Bozvav

Slušně udělaný muzikál s velmi dobrým obsazením.Jistě příběh není nic moc, ale moc hezky se na tp kouká. Za mne 75%. ()

fixaman

Trochu zdlouhavé, jinak ale vcelku příjemný muzikál.. Jak už tady psali jiní, další Chicago ani Moulin Rouge se nekoná, ale i tak.. Jakkoliv hudbu Christiny Aguilery neposlouchám, tak se musí nechat, že talentu má na rozdávání.. No a když k tomu přidám příjemné pokoukání na Stanley Tucciho, dostávám se k příjemným dvěma hodinám života.. Určitě stojí za shlédnutí :-) ()

Pitaya

Dějově je snímek velmi podobný filmům jako Dokaž to! ... atd, prostě nic originálního, avšak má něco co ostatní nemají a to perfektní obsazení. Aguilera a Cher tento film posunuly do úplně jiné ligy. Jsou tu k vidění nejlepší taneční choreografie jaké jsem kdy ve filmu spatřila + obě k tomu přidaly několik skvělých songů. Navíc spolu s Gigandetem podávají i velmi dobré herecké výkony. ()

hazaba

Čistý muzikál s nepříliš zamotaným dějem ale fantastickými písničkami. Scénou lehce připomíná Moulin Rouge. Je skvělé vidět pěvecké výkony provedené profesionálně s nádhernými hlasy, ale zároveň je fajn, že obě zpěvačky, na rozdíl od mnoha jiných, umějí hrát. ()

BeranSon

Tak nějak nechápu na co tady u toho filmu tvůrci sázeli. Asi na Aguileru, Sher Jo na obě! Varieté,; - neskutečně prázdný film s bezduchými charaktery, který se pyšní dokonalou choreografií. To co předvádí již zmíněná Aguilerra je fantastické, má ve svém těle velký potenciál tanečnice, vlastně na své vnady tahá celý film, i když její postava nemá hlubší význam a celkový smysl. Tak je tomu i u jiných postav. Cher se mi zdá strašně odbytá, nezachraňuje to ani jejím zpěvem, vůbec mi do snímku nesedí, asi protože režisér Steve Antinnenašel správnou notu, na kterou by se pomyslně chytla. - 3/10 - ()

shereen

Predstavovala jsem si to jinak. Trochnu mene Devil wears Prada-Sex ve meste a trochu vice New York, New York-Chicago. Aguilera hlas ma, bohuzel se po dvou hodinach to americke rvani uz neda moc poslouchat. Plus za scenu a kostymy a meho oblibeneho Tucciho. Vedle Chicaga a Moulin Rouge ale vcelku obstoji, protoze chabe scenare jsou hlavnim rysem filmovych muzikalu poslednich let. Chicago ale melo lepsi herce a Moulin Rouge lepsi hudbu. ()

Alice02

Jedinečná, pěkná hudba a krásně zpívající Christina, ale nedokázala jsem se zcela pohroužit do příběhu...(Teď si nejsem jistá, jestli to bylo chybou režiséra, nebo popcornu, který sme si s kamarádkou neustále převrhávali do klína:) Každopádně, jsem ráda, že jsem Varieté viděla v kině a i přes malé nedostatky jsem si jej dost užila. ()

Achlastajda

Na tento film jsem slyšela ne moc dobrý hodnocení, nakonec mi to nedalo a koukal jsem se na něj. Pocity Christina Aguilera byla naprosto úžasná, film hodně podobnej Divokejm kočkám který miluju takže u mě zabodoval hned od první chvíle. Hudba, kostýmy i prostředí super. Takže 4 hvězdičky. ()

Desdemone

Tisíckrát viděný příběh o mladé dívce, která přišla do velkého města a přes první odmítavý postoj nabubřelých mistrů v jejím oboru se nakonec prosadí a ukáže svůj um, nicméně nejprve jen proto, aby si jí všiml někdo, kdo se v angličtině nazývá krásným slovním spojením "bad guy", jehož fikaný plán slečna však prokoukne a na samém konci skončí v náruči dobráka, který ji miloval od prvních okamžiků a ještě to okoření závěrečným mistrovským výstupem. Tentokrát však s nestárnoucí Cher, krásnou Aguilerou, výbornou hudbou a tanečními čísly. ()

Gabretta

Místy mi to hodně připomínalo Chicago - jak scény, tak kostýmy a styl hudby. Chicago bylo ale po všech stárnkách lepší - příběh, scénář, hudba, obsazení. I když zpěv Aguilery a Cher je úžasný, je pro mě Varieté spíše průměrné. ()

karinakari

Můj vysněný svět plný kabaretů, varieté, nedopadl tak jak jsem očekávala. Bohužel, příběh mě nikterak nenadchl, stejně tak herecké i taneční výkony. Samozřejmě Christina Aquilera i Cher zpívat umí a to víc než dobře, ale to je na muzikál málo a hlavně pochybuji, že si Varieté někdy pustím znovu. S Chicagem se to opravdu srovnávat nedá, ale rozhodně lepší než celý Nine. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky