Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Chip89

Nevím no, myslím si, že herci v hlavních rolích umí hrát mnohem lépe než v těchto rolích. Adam Sandler hrát komika umí, ale že se upíše až k takové blbosti? Ale dobře pořád je to komik a dvojroli relativně zvládl, ale co blbne Al Pacino? Vždyť to je opravdu dobrý herec. Jediné,co bych pochopila, kdyby řek,že si chtěl zablbnout, proto do toho šel. Dvě hvězdy jsou za to, že jsem se párkrát zasmála, jinak je očividný konec s nulovou zápletkou. ()

Sykon

Možná pokud by tam Sandler nebyl hned dvakrát, dal bych tomu i vyšší hodnocení. Proti němu osobně vcelku nic nemám, ale jeho ženské alter ego jsem nějak rozdýchat nedokázal. A proč proboha Al Pacino vzal roli v něčem takovém? ()

bono22vox

Typickej Sandler... jedna z horších jeho komedii, ale obdivuji Al Pacina, ze si dokáže udělat srandu sám ze sebe... 50% ()

anela.sydarap

Teda, jak dokázal Sandler výborně a komicky zahrát Jill, na to musím myslet ještě den poté. Po dlouhé době se mi zas film s ním líbil. ()

Sundance.cz

Sandlera mám rád, ale jako ženská je děsně hnusnej :). Není to komedie, u které byste se celý film třískali smíchy, ale příjemně zabaví. Nic světového, nic zkaženého. Některé scénky byly dobré (brambory jsou málo slané; on rád lepí). Bohužel i zde je typický americký fekální humor :(. 60 % ()

dj_kure

Zatím jednoznačně nejhorší "Sandlerovka." Tak ani Adam nezvládl dvojroli i když se snažil sebevíc. Místy až nehorázně trapné, ale naštěstí se pár světlých momentů objevilo. Bohužel však byla drtivá většina těch lepších scén použita v traileru. Duncacino a jeho Richard III dokázal trapná dvojčata vytáhnout na dvě hvězdy. 40% ()

johhny007

Tak a viděl jsem to film , který je nominován na 11 malinek :) . Musím říct , že v polovině filmu sem s tím chtěl seknout a udělal bych dobře , ale bohužel jsem to neudělal tomuhle říkám výplach velkého kalibru.Bylo to tak předvídatelné.Každy pohyb Sandlera se dal odhadnout.Tentokrát to duu Dugan-Sandler nevyšlo.Čekal jsem něco jako Bucky Larson má to nominace , ale mě se to bude líbit NE! fakt NE! myslím , že mé hodnocení to urči jasně 21% ()

Talina

Sice jsem od toho čekala víc, ale určitě jsem se zasmála...Adam Sandler je prostě týpek! A Al taky překvapil... ()

Lilien

no prvá vec nemám nič proti Židom ani to že je Adam S. je žid, no nemusí pchať do každého filmu chanuku a všetko ostatné židovské, správal sa tu ako keby boli nejaká nad rasa. Jeho posledné filmy boli celkom príjemné dalo sa na nich pobaviť bez toho aby skĺzli do trápností. Čo sa nedá povedať o jack a jill, ktorá je vrcholom nevkusu, a Jill je od doby Jar-Jar Bingsa asi najhoršou, naj-otravnejšou, naj-trápnejšou postavou v dejinách filmu. Nevravím našlo sa pár momentov kedy som sa zasmial, no ďaleko viac scen a vtipov bolo trápnych a takých nasilu. No a AL Pacino si chcel asi zo seba spraviť srandu, no až takú nemusel. ()

TommyDiamond

Sandler umí pobavit, ale i pořádně zklamat. A tento film byl opravdu velikým zklamáním. Dokonce jsem na tomto filmu byl i v kině. Což je o to horší. Kdo by chtěl asi tak dávat peníze za to, aby se nudil. Myslím, že rekordních jedenáct nominací na zlatou malinu hovoří za své. Některé okamžiky byli dobré, ale vše kde hrála Jill bylo nesmírně trapné. Z tohoto filmu plyne ponaučení: Nechod do kina na Sandlera. Celkově 15% ()

Denila

Těšila jsem se na novou komedii Adama Sandlera, ale hodně mě tento film zklamal. Očekávala jsem více, čeho? Všeho! ()

departed

Na to, že to získalo Zlaté maliny ve všech deseti kategoriích, to zas taková píčovina není. Tedy je, ale ne tak nesnesitelná, párkrát jsem se totiž i zasmál. ()

RAFT

Adam Sandler je dobrej komik.Ale tenhle film mě doslova nudil.Děj skoro oničem ,skoro jsem se nezasmál.Sandler by si měl líp čist scénáře než natočit podobně nějaký film. ()

sWONDER

Jedna z najslabších "Sandleroviek". Pacino...what the fuck? Ujebával som sa, len niekedy je tenká hranica medzi vtipom a trapasom. ()