Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

Luxurka

Ten film je šílenej shit... koukla jsem na něj jen kvůli Alovi. A pardon, ale já jsem se neskutečně tlemila jeho scénám :-)))) v žádným filmu mě tak nepobavil jako tady. No. A to je tak všechno. Jedna hvězda pro Pacina a jedna za Deppa na stadionu. ()

DarkDRAGONS odpad!

Ach, mal som radšej čumieť do steny. Celý "film" je jedná veľká reklama na rôzne sódovky, nápoje na trávenie, na koblihy, atď. Zbytok filmu okrem týchto reklám je len trápnosť. Nemám slov, vážne si hovorím, že ani Uwe Boll, nie je až taký zlý režisér po tomto filme. ()

AlesKrc1

Pacino jeden z mých nejoblíbenějších herců vůbec ,ale tohle je jeho jednoznačně nejhorší film co kdy udělal. U Sandlera je to celkem normální počin ,protože těchto věcí už vytvořil spousty.Pokud máte rádi Al Pacina (kvůli němu dávám tu jednu hvězdičku) , tak se na tohle nedívejte ()

PORTER44 odpad!

To byla hrozná kravina,A.Sandler jako ženská ,příšerný k tomu ten hrozný dabing, přiblblý chechot a ječení,trapný hlášky, no hrůza vydržel jsem to jenom třetinu filmu. ()

Tribbiani27

Když jsem to viděl poprvé, bylo to pro mne zklamání. Když jsem to viděl podruhé, bylo to už lepší. Když jsem to viděl potřetí...chci to vidět po čtvrté! :) Ten Al Pacino mi tam vůbec nesedí a scény s ním bych nejraději vystříhal, ale Katie je tam prostě božská a na ten její šibalský úsměv bych se mohl dívat pořád dokola :) ()

PRASÁK

Typická „Sandlerovka,“ řek bych. Prostě komedie, u který nemusíte nijak přemejšlet, jen se bavit tím, co za úlety a komediální prasečiny na vás vybafnou. Hlavní dvojroli dvou sourozenců zde vytvořil Adam Sandler, kterej stíhá hrát vobě role: bráchu Jacka i sestru Jill. A je to docela EL PRDÉÉL!! Jednu z vedlejších rolí neurotickýho chlapíka zde ztvárnil v Německu narozenej slavnej americkej tenista John McEnroe (za svou kariéru v 70. a v 80. letech 20. století vyhrál 77 turnajů ATP, z toho 7 grandslamových turnajů). Ten se mihnul třeba i ve filmech „Kurs sebeovládání” nebo „Zohan: Krycí jméno Kadeřník. ” Film „Jack a Jill,” v němž se vobjeví i Johnny Depp a Al Pacino, režíroval americkej režisér Dennis Dugan, kterej má na svým triku filmy jako: Ten kluk je postrach, Půjčovna mozků, Rivalové, Velký táta, Pekelná ženská, Policajti na baterky, (J)elita ze střídačky, Když si Chuck bral Larryho, Zohan: Krycí jméno Kadeřník, Machři, Zkus mě rozesmát nebo Machři 2. Přeju pohodovou zábavu! ()

EYO EYO

Sandlerove filmy mám veľmi rád aj keď toto je určite výnimka lebo toto môžem nazvať len sračka,ma to nahovno scenár ,ešte horší dej lebo s tím al pacinom sa to trošku dosralo ,dost som sa pri tom nudil ,je to celkom dobrý nápad aby mal sandler dvojičku ale režisérovi denisovi Duganovi sa to podľa mňa nepodarilo a to mám od neho skoro všetky filmy rád lebo sú sranda a vždy pobavia /20%-za niektoré dobre vtipy ()

avatarak393

Chtěl jsem dát víc hvězd,protože film měl potenciál... Bohužel se ale nepovedl naplnit a tak z toho máte podprůměrný příběh smíchaný s občasnými vtípky. Výjimečně musím i souhlasit s oceněními Zlatá malina, protože Sandlerův výkon nebyl dostatečný a reakce pana Pacina na konci na reklamu, dle mého spíš byla reakce na film samotný ()

peproch

Jako Sandlerova estráda dobrý. Některý vtípky byly zbytečně hrubý, naštěstí si dělaly asi legraci z neexistující bytosti. Al Pacino dal filmu smysl. ()

Piraka odpad!

Adam Sandler pere peníze skrz "drahou produkci"... tenhle "film" "stál" 79 milionů dolarů, ale Sandler ho natočil v jednom ze svých domů s hercema, co jsou jeho známí a kámoši.. Takže si hezky namastil kapsu za v podstatě nula námahy a servíruje ten nejtrapnější humor s tunou nestydatého product placementu.. ()