Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

dr.fish

Myslím, že tato komedie je ze Sandlerových věcí zatím největší hardcore. První třetinu jsem se v podstatě jenom "adaptoval" na styl humoru. Pak mě to ale začlo bavit. Všichni ve filmu odhodili poslední zbytky lidské důstojnosti a vytvořili prostě ultrahovadinu, ve které si většinu času dělají prdel ze sebe a ze světa šoubyznysu. Musím říct, že si mě Sandler i v téhle komedii nakonec získal, to, že mu prostě není nic svaté, mne fakt baví. No a Al Pacino tomu prostě dal korunu...70% ()

Doudis19

Chudák Al Pacino.. Přítomnost jeho a nepatrně i Johnyho Deppa je jediným zajímavým faktorem, ténhle jinak neuvěřitelně trapné frašky. Sandler kdysi uměl dělat vtipné komedie, ať ještě několikrát natočí podobnou trapnost a budu si myslet, že to byli jen náhody. ()

Ogen

Příšerně nudný film, ani jeden moment kdy se zasmát, Sendler má zajisté i lepší a mnohem vtipěnější a dramatičtější filmy kdy člověk dokáže i zaplakat (klik) :(( ()

Tyny

Achjo, já prostě nedokážu pochopit, jak někdo mohl vymyslet takovouhle, teď nevím jak to nazvat, blbost. Je to prostě trapný a vůbec to není vtipný, je to prakticky o ničem. Nechápu, kde se tam vzal Al Pacino a Johnny Depp, ty podle mně mají rozhodně na víc, než na to, aby se vůbec ukázali v tomto filmu. Ale na druhou stranu uznávám, že to chtělo mít velkou odvahu pustit se do takového natáčení, dvojrole. Klobouk dolů před Sandlerem, ale to vůbec nenapomůže tomu, že je to absolutní kravina. 1* ()

ivan_drago

Opravdu dementní film do kterého se schovalo pár (slovy dva) vtipy k pousmání... Jsou to Johnny Depp na zápase Lakers a roztřískání Oskara u Al Pacina... Což mě přivádí k myšlence, jak se k tomuhle mohl nechat Al Pacino přemluvit nechápu a podle mě to nechápe ani on... Nejhorší je, že je to trapné, při sledování jsem se až styděl za všechny herce, že se do toho snažili dát kus sebe a pokusit se film svým hraním zvednout.... Trapné na každém kroku... A Sandler už asi definitivně ztratil kontakt s realitou.... A aby bylo jasno, ke zhlédnutí filmu jsem byl přemluven matkou mých dětí, aby prý měla u čeho usnout.... zatáhla to za dvacet minut a já to musel dokoukat... Du si pustit něco záživnějšího... Třeba zpomalený záznam šnečího přesunu z bodu A do bodu B, vzdálených od sebe jako Měsíc a Země... 'sem si trošku zapřeháněl... Mrdka.... Mrdka.... Mrdka.... ()

kinghome

Co tam dělá Al Pacino? V takové sračce? Chápu, že už moc nabídek nemá a šňupat něco musí, ale zaprodat se tomuhle, tomu říkám konec kariéry. Sandler si prostě vymyslel nějakou blbost přes noc a řekl si, že z toho udělá film a rovnou si zahraje dvojroli aby nasral ještě více lidí. A to se mu povedlo. Já mám Sandlera rád, ale tohle bylo až moc blbý, a bylo tam moc fekálního humoru. A všechno tomu nasadil korunu ten českej dabing. To bylo něco strašnýho. Ale dokoukal jsem to a nechtěl jsem se po tom zabít, takže si to jednu hvězdu zaslouží. ()

venison

Pro Adama Sandlera mám slabost, ale uznávám, že tento jeho počin nebyl zrovna nejlepší.. Na Sandlerovi je vidět, že si natočil film pro svou vlastní zábavu při jeho realizaci a ne pro pobavení širší veřejnosti.. Maliny bych mu nedávala, tak příšerný to zase nebylo.. Zápletka velmi prvoplánová, dialogy nevymakaný, spousta prdů a digitálních zvířátek.. :-( Potěšila mě mini role Johnnyho Deppa, naopak zklamána jsem byla z Al Pacina, který jak je vidět pomalu ale jistě senilní, když se může propůjčit k takové šaškárně.. Velký otazník se vznáší nad postavou malého adoptovaného indického chlapce, který si na sebe lepší vše, co mu přijde pod ruku včetně domácích zvířátek.. To mi prostě hlava nebere.. ()

terunka003

Sandler, vtipné, zápletka, sourozenecké. Nic víc, nic míň. Pár hlášek dobrých (třeba to s tou narozeninovou svíčkou z ušního mazu). Al Pacino byl opravdu nehutný a trapný, to docela ujeli. Nutno říct, že Adam by jako žena nevypadal vůbec špatně. Jinak pohoda. ..největší úspěch měl ovšem adoptovaný synek, který si k sobě neustále něco lepil.. ()

Pavlínka9

Adam Sandler pro mě už není tím, co býval před 10ti lety a tato "komedie" to dokazuje. Na celém filmu byl nejlepší začátek a konec s dvojčaty a také syn hlavního představitele a jeho záliba v lepení. Ale i tak si myslím, že to pro Sandlera osobně bylo asi málo šílené. ()

Hnedoocko

Už vzhledem k hodnocení na čsfd a traileru jsem neočekávala absolutně nic...dokonce ani, že by Sandler klesnul až tak nízko, jak by asi nikdo nečekal. Kam se poděl ten vtipný Adam se svými opravdu povedenými komediemi? Tohle byl jen další shlédnutý propadák poslední doby. Zřejmě to z jeho strany byla recese...a nebo stárne. ()

Yoshimitsu odpad!

Sandler umí zahrát parádní komedie, u kterých se člověk pořádně baví a zasměje. Tohle byl opravdu omyl! Navíc dvourole, kde je převlečenej za uječenou ženskou, která si na vše stěžuje.Nebavilo mě to, nepřišlo mi to vtipný a měl jsem nutkání to i předčasně vypnout. ()

neoBlast odpad!

Přiznávám, že jsem chtěl vidět jak hluboko se Al Pacino propadl. Ale po patnácti minutách jsem tohodle Sandlera vzdal - a to jsem celkem sandleruvzdorný, dokonce některé jeho snímky/SNL skeče bych se nebál označil za kultovní... Ale tady jsem ani nenašel sílu přetáčet a scény s velkým Alem hledat. 0 % ()

drake31 odpad!

Hrozný "zážitok". Adam Sandler sa dlhú dobu snaží urobiť niečo dobré, nedarí sa mu to. Tento film padá na hubu práve jeho zásluhou a humor ktorý mal byť nosnou časťou je tu len v náznakoch a je trápny ako nič dlho predtým. Jack and Jill je skúsenosť na ktorú chcem čo najrýchlejšie zabudnúť. P.S. Al na tom musí byť zle, keď zobral túto úlohu ()

hroubek

Osobně jsem čekal větší peklo.Tím nechci říci, že dokoukat film je něco jednoduchého.Jack a Jill je nejhorší Sandlerův film za posledních několik let.Neumím si představit proč po výborným Zkus mě rozesmát šel do toho to.O to je to srovnání bolestivější.Přesto, se klidně přiznám, že jsem chvílemi uvažoval o dvou hvězdách.To, ale bylo do chvíle než se Sandler začal holit na záchodě, a to konkrétně v míse.V tu to chvíli jsem nad filmem zlomil hůl.A co tam proboha dělá Al Pacino????Hodně mě zvedl náladu prolog a závěrečné titulky a pár světlých okamžiků, kdy jsem se zasmál.Jsou lidi, kterým se Jack a Jill bude líbit, ale já to nejsem.ps:Nick Swardson je naprosto nesnesitelný. ()

Diego odpad!

Doporučuju ten film jen těm, kdo usnou po úvodních titulkách a probudí se na závěrečné. Závěrečná scéna, kdy Pacino říká smaž tu reklamu, vychází z reálné situace, kdy to samé říkal po filmu, bohužel už nemá tak dlouhý prsty. ()