Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

blondboss

Za odpad by som to určite neradil, nakoľko jednoducho nedám dopustiť na Adama Sandlera. Ale treba uznať, že toto bola jednoznačne najslabšia "sandlerovka", čo mi je aj vcelku ľúto, lebo idea bola celkom fajn. Aj napriek tomu som sa na pár situáciách naozaj z chuti zasmial, hlavne tá s tými svalovcami v posilňovni :) Každopádne 30 % ()

Doncek

Totálně smackaná komedie. Sandler pokazil co jen šlo. Snad nejhůř zahraná dvojrole co jsem viděl. Filmu nepřidají ani filmové hvězdy jako jsou Johnny Depp, Katie Holmes a Al Pacino. Než komedií bych to nazval špatným vtipem. Hrůza, hrůza. Nechápu jak Al Pacino mohl kývnout k účasti u takového filmu. Sandler si ten počet zlatých malin opravdu zasloužil. Je to jeho nejhorší film. Snad už nenatočí žádný takový filmový výstřelek… ()

klichem odpad!

Odporne trapne! Jeden z najhorsich filmov aky som videla. Po niektorych scenach som mala.chut ist sa vyvracat ale prezila som to len s krutenim hlavou. ()

kestrel odpad!

Och, moje oči. Och, moja hlava. Budem musieť vypiť ešte veľa bielidla, kým sa mi toto konečne podarí vytesniť z pamäte. A Al Pacino - naozaj si na tom tak zle? Fakt potrebuješ výplatu tak zúfalo? Bol si v "Krstnom Otcovi" AJ v "Scarface" - chlape, maj voči sebe trošičku úcty! A niekto prestaňte Sandlerovi dávať peniaze a sušienky, nech prestane točiť tieto otrasné filmy. ()

Enzo555

Vtipná na tejto komédii je len narážka na Katie Holmes, ako ju manžel (TC) prinútil konvertovať. Zaujímavá je len zmena obvyklého product placentu Applu na Sony resp.Sony Ericsson. Veľa cameos (o.i.Johnny Depp v tričku s Bieberom) a "horny" Al Pacino. Môj guilty pleasure- Rob Schneider bol nerozoznateľný, nech som napínal oči ako mohol a v PC to rozhodne kvôli nemu prehľadávať nemienim ()

MorraEddie

Typická Sandlerovka,která nebyla tak zlá jak jsem čekal. Sandler hraje jako vždy dobře,ale nemyslím si že ztvárnit v tomto filmu dvojroli byla dobrá volba. Já mít takovou otravnou sestru,tak si snad hodím mašli. Na filmu mě nejvíc bavil Al Pacino a hlavně závěrečná scéna,která mi na dlouhou dobu utkví v paměti.!Dunkaccino! Docela slušně jsem se bavil,ale ve výsledku se jedná o nejslabší komedii dvojice Sandler-Dugan. ()