Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

ANTYCHRYST

Jako pro Sandlera mám slabost, ale tohle se moc nepovedlo, dvojrole se sestrou, která je proležena alá fekál humor nebyla ta správná volba. Občas se nějakej forek povedl, třeba pták je dobrej ale to je sakra málo na celej film a to jsem teda čuměl po dlouhý době K. Holmes a zrovna do takového béčka. ()

Snathoras

Nevím co mě donutilo se na to podívat, je to nehorázná kravina xD ale Sandler je sympaťák s debilníma nápadama a nemůžu se na něho zlobit dlouho a navíc, už jen podle fotky je poznat, že to bude hrozná blbost xD ...takže pokud se chcete podívat na blbost tak to je film, který dobře poslouží xD ()

keka68

Pro těch několik scén, především v první půli filmu, které dokážou způsobit výbuch smíchu(společná večeře, kolo štěstí, dítě s lepící páskou na všem - i živém), dávám tři hvězdy. Jinak fakt slabota... A účast Pacina a Deppa? velká recese... ()

create

Film obsahuje pár vtipných scén, ale zbytek byl většinou trapný. Jedna hvězda za A. Sandlera a druhá za solničku přilepenou na čele. :-) ()

Shitonit

Parta debilů se sejde u stolu a žvaněj, žvaněj, pak se přesunou jinam a žvaněj, žvaněj, a pak? se přesunou zase jinam a žváááááááááááněěěěěěj......ukrutný sračky mi padaly až z obrazovky, mít čím tak se samým zoufalstvým vyvraždím !! ()

topi80 odpad!

Dokáži dát Sandlerovi za jeden film více hvězdiček než jiní hodnotící celé jeho filmografii, ale tohle se opravdu nedalo... 87 minut nekonečně trapnosti a otravnosti... ()

Emafera

Je to kravina? Jo! Zasmála jsem se? Jo! Proč do toho šel Pacino? Asi proto, že si na starý kolena umí udělat srandu sám ze sebe. ()

george82

Tohle bylo sakra šlápnutí vedle. Jednak tou snahou Sandlera hrát své dívčí dvojče a pak....Al Pacino? On prohrál nějakou sázku a řekl: Ok zahraju v nějaké sračce? To je fakt děs. Na to jak mám rád Sandlerův humor, tak tady velké zklamání. ()

Renie42

Sandlerovský komedie mám ráda a ještě když se objeví ve dvojroli dvojčat Jacka a Jill, no to nemá chybu. Jill dokáže dostat Jacka do tak trapných situacích a dokonce se do ní zamiluje i sám Al Pacino. Dobrá je scéna v kině a nebo jak skákají přes švihadlo. A je zajímavé koukat i na momentky pravých dvojčat. ()

Eilem

Sandlarovky mám rád a vždy sa na ne teším, táto však sklamala. Film má vtipné momenty ale naopak aj príliš vela stupidných.Pozitívom je zopár prekvapivých hereckých obsadení ktoré zdvihli kvalitu aspom na slabšíí priemer. 45 % ()

KillHurt

To bylo i na Sandlera špatné. Přitom mě v poslední době mile překvapoval (Machři, Zkus mě rozesmát). Celou komedii zachraňovalo pár prdících vtipů a Gad Elmaleh, který byl se svou jednou větou vtipnější než celý film dohromady. Za něj tu jednu hvězdu. A Al Pacina mi bylo opravdu líto. ()

vipeerr

shrnul bych to takhle: od komedie s obsazením Al Pacina, Adama Sandlera, Johnnyho Deppa, Katie Holmes bych prostě čekal opravdu o HODNĚ VÍC zklamalo mě to neuvěřitelně. Za celý film jsem se tak 2x zasmál... ()

J.Cobra

Čekal jsem klasickou Sandlerovku, u které se budu smát od začátku do konce a budu se těšit až si ji zase pustím znova. Tady jsem si sice zasmál dostatečně, nicméně se vždy jednalo jen o nějaký určitý okamžik, který mě rozesmál, ale celkově film nestojí za nic a jen jsem doufal, že již brzy skončí. ()

Ernie_13

Neviem...bolo tam pár vtipných nápadov, ale od Adama Sandlera som čakal viac. V porovnaní s jeho predchádzajúcimi komédiami ide o veľký posun nadol. 40% je tak akurát. ()

milanhanic

Tak tenhle film nic moc. Zasmál jsem se docela málo, ale role Al Pacina, kdy hrál sám sebe ale jako blázna :D Jeho role ten film držela nad totálním opovržením. Film bych viděl tak na dva, ale ten Al Pacino tomu dal, jak se říká grády. Něco jako Tom Cruise v Tropické bouři. Takže děkuju Al Pacinovi za pobavení a díky tomu jsem dal lepší hodnocení. Ale od filmu se Sandlerem jsem čekal mnohem více. ()