Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

cukorek

" Kto klame a kradne do pekla sa hrabe " jedna z podarených hlášok malého Garyho. Dvojica Adam Sandler a Nick Swardson ma opäť pobavila. Mexická, nesmrteľná starenka konzumujúca chilli mega papričky s jedným zubom a klasické odháňanie rukami zápachu vlastných prdov malo dobrý vtipný základ na ktorý sa časom ešte čo to nabalilo a konečný tanečný klip od Al Pacina zavŕšil bláznivú a uletenú komédiu. Stvárnenie ženy, alebo dvojitá úloha A. Sandlerovi veľmi nepristala, takže sa nečudujem ak niekomu tento film nesadne, ale ja som to poňal s istím náhľadom a nakoniec tomu podľahol. V hlave mi ostáva len jedna nezodpovedaná otázka, ako sa Al Pacino dal nahovoriť, alebo čo ho viedlo k tomu aby sa objavil v takejto bláznivej komédií. ()

silentname

Je to jeden tupý, blbý až doslova retardovaný film bez štipky normálneho humoru. Mám pocit, že rok 2011 bol čierny pre Adama Sandlera, lebo toto je kúsok od odpadu. ()

SeBig

Už nikdy nečtu recenze páč nevědi co je dobrá komedie. Další užasná Sandlerovka no proste prdel jak má být bavil jsem se od začátku do konce! :) ()

iamek odpad!

To, že Adam Sandler padá do čím dál větších sraček mě nepřekvapuje, ale že tam padá i legendární mafián Al Pacino už ano. Taková herecká legenda si tohle nezaslouží. Tenhle film je tak trapný, že se těžko na tohle hledají slova. Adam Sandler určitě pobavit ještě umí, ale tohle byl mega úlet. ()

honajz

Adam Sandler již definitivně opustil inteligentní komedie a našel se - ke škodě diváků - v laciných buranských a fekálních projektech. V podstatě jen sled varietních scének nám představí Adama Sandlera jakožto otce od rodiny a pracovníka reklamní agentury - a současně nám představí Adama Sandlera i jako svou sestru! Úžasný, nápad, viďte? Navíc sestra (v Sandlerově podání - má jít totiž o dvojčata) je nepříjemná, mele, co jí slina na jazyk přinese, přitom jí hodně lidí tvrdí, že má zlaté srdce. Její brácha přijde na to, že nejlepší bude sestru provdat. A možná mu to vyřeší i problém, jak sehnat do reklamy pro Dunkin´s Donut slavného Al Pacina. A o nic víc nejde. Pak je zde již jen sled výše zmíněných scének, často nevtipných a spíše trapných, a celá plejáda vedlejších postav (španělský zahradník, adoptované indické dítě, které si izolepou na své tělo lepí různé věci, kolegové v práci...) a spousta cameo rolí spíše v USA známých celebrit (s pár výjimkami - Johna McEnroea nebo Johnnyho Deppa známe i u nás. Ale u toho Deppa mám pocit, že ani netušil, že hraje ve filmu.) Ani to téma dvojčat zde není nějak dovedeno k hlubšímu pojetí - sice na úvod a závěr snímku jsou natočené záběry s - asi - skutečnými a reálnými dvojčaty, ale tyto záběry jsou výpovědí někde zcela jinde, a dokonce předčí samotný film. Samotná účast Al Pacina je mi záhadou. Buď nutně poteboval peníze, nebo na něho Sandler něco ví, jinak není možné, aby herec takových kvalit představoval sám sebe, jak pílí za ženskou verzí Sandlera a jak nakonec skutečně natočí reklamu na Dunkins Donut! Celý film je zcela zbytečný a nafouklý Sandlerovým egem, kde sice ještě drží nějaké hranice (i když i na fekální vtipy dojde), ale celkově to svědčí spíše o jeho klesající inteligenci. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/jack-a-jill.html ()

Pítrs85

Nejhorší Sandlerův film (a že jsem jeho filmy viděl skoro všechny), to už mluví samo za sebe... Od A do Z všechno špatně. A deset zlatých malin z jedenácti nominací je už jen taková třešnička (ehm vlastně malinka) na hutně shnilém dortu :-) ()

eraserhead666

Já mám prdící fórky hodně rád, ale pokud jsou prakticky tím jediným, čemu se u filmu zasměju, asi to nebude moc dobrá komedie. Dobře, bavil mě ještě hláškující Mexikánec. Patrně asi nejslabší sandlerovka, s níž jsem měl dosud tu čest. Sandler se v ní nezapře, ale jako by jel se zataženou ruční brzdou. ()

Sofia

Tak tady už Sandler zašel hodně daleko a smrdí to žumpou...citlivějším jedincům by toto mohlo způsobit i nějakou psychickou újmu. Jedna hvězdička jen za cameo Johnnyho Deppa. Al Pacina jsem radši vytěsnila, protože to, jak se mohl do něčeho takového nechat ukecat, je mi opravdu záhadou. Pár vtipných momentů se sice najde (třeba úvodní montáž s dvojčaty), ale jako celek je to opravdu ubohé. Co ten adoptovaný indický chlapeček, co na sebe všechno lepil, včetně živého křečka a papouška? Tomu se říká humor? ()

ARI50

Dvakrát Adam a pobavil až moc prostě je to film bud a nebo a tady umě vyšlo že zabodoval tenhle maník. ()

Lucasion odpad!

Jsou filmy, které jsou dobré. Jsou filmy, které jsou skvělé. A pak jsou i filmy, které jsou špatné. A jak jsem nedávno zjistil. Jsou i filmy, které bych raději skutečně neviděl. Zatímco u podobně laděného Juniora (1994) jsem se skutečně příjemně bavil. Tak tady jsem trpěl celých devadesát minut. Pokus Adama Sandlera o dvojroli, přičemž jedna z nich je žena, je absolutně strašný. Film jako komedie není vůbec vtipný a místy snad musí parodovat i sám sebe. Kdybych se u filmu nesmál (jako že nesmál), tak alespoň nápad, zpracování by mi mohlo být bližší. Bohužel ne. Naopak jsem se docela styděl i jako divák, že na tohle musím koukat. Často je Jack a Jill i trapný. Takže bohužel ne, ale tenhle film nemohu skutečně doporučit zhola nikomu. A to ani kvůli Johnnymu, který je ve filmu a nehraje Sparrowa. (10 %) ()

ScarPoul

Ono to nie je zase až tak veľké prekvapenie. Ak hovoríme o filmoch Adama Sandlera a hlavne Dennisa Dugana môžme sa stopercentne pripraviť na sprostosť typu Zohan. Jack a Jill má možno niekoľko vtipných momentov - predsa len nie je Sandler a Dugan v infantilnej komédií po prvýkrát, len je to rovnaké ako kopec krát pred tým. Film s morálnym posolstvom. A to bohužiaľ funguje len v malom množstve Sandlerových filmov. Al Pacino je asi jediná postava od ktorej som toto nečakal. A tým že je na obrazovke pomerne často, spôsobuje, že musím krútiť hlavou a rozmýšľať ako ho na toto nahovorili. Jack a Jill je podpriemerná komédia na jedno použitíe, v ktorej je Sandler neznesiteľnejší ako zvyčajne, hlavne v tej ženskej šušlavej polohe. ()

BoPo odpad!

Bola to jedna veľká Puma. Al Pacino si pravdepodobne zabudol zobrať lieky a Johnny Depp si ich zasa naopak dal viac než zvyčajne. Inak si ich účasť neviem vysvetliť. Musím ešte dodať, ako som rád, že scientologický inkubátor Katie Holmes dostáva už len takéto skvelé herecké ponuky. Veľmi rád. ()

Terva

Pomalu jsem si zvykal na Sandlerův humor. Nejvíce jsem ho ocenil ve snímku 50X a stále poprvé, ale tady mi to nějak nesedlo. Dokonce jsem se nechal překecat a zašel na tento snímek do kina což možná ovlivní tento komentář. Zůstat totiž doma a počkat na videopůjčovny, se mi po opuštění kina, zdálo přinejmenším "levnější". Bohužel, levný je i humor v tomto příběhu. Dvojrole je skoro vynucená, dialog příšernej a děj, no raději moc nerozebírat. ()

moviesfan

Ano, film je prakticky zábavný je místy, poměrně dost málo, někdy hraničí s trapností, ale pro Sandlera mám slabost. Občas jsem se i zasmál, a tak ty 2* dám. ()

JohnCZ

Sandlerův humor mám rád, ale Jack and Jill až na pár gagů spojených převážně s Al Pacinem nemá nic moc co nabídnout. Je to úplně obyčejná komedie, neřekl bych že až tak špatná, jak by se podle hodnocení mohlo jevit, ale je to takovej šedej průměr a nudnej scénář prostě neutáhne ani ten Sandler. ()

corpsy

Adam Sandler sa vedel vo svojich filmoch viac či menej zhovaďovať. Tu je na vrchole týchto svojich schopností a ukazuje nám, že hranice strápňovania sa sú nekonečné. ()

F.man

Se Sandlerem člověk nikdy neví. Vždy když už si říkám, že jeho "poslední filmy docela ujdou", objeví se nějaká uber-trapnost plná fekálního či jinak odpodivého humoru. Ano - seznamte se - Jacku tohle je Jill, Jill tohle je Jack. Sandler se mužskou a ženskou dvou-rolí vydal cestou největších (s)hitů Eddieho Murphyho (Seznamte se, tohle je Norbit) a natočil tak naprostý blábol ve kterém vám Adam začne lést krkem po deseti minutách. Jestli uslyším upištěný hlas Jill ještě jednou, začnu vraždit koťátka! Špatné vážně špatné. A k pláči je i to, že je tady Al Pacino, a to ne jen formou nějakého malého camea. You'd think it, but oddly enough, I don't. ()

Marsik

Film splnil účel - pobavil mě. Sandler ve dvojroli byl super. Zejména první půl hodina měla hodně vtipných scén, které člověka maximálně rozesmály (Jill na skůtru v bazénu, Jill hraje fotbal, atd..). Je mi jasné, že to byla strašná volovina, takže kvalita filmu je na odpad. Ale tak co, pokud člověk není kritický a umí se nad tím povznést a nechat se bavit, tak film s úsměvem dokouká. Al Pacinova role byla trochu mimo, to je fakt. No a aby se film nedostal do černých čísel, podpořím ho 4 hvězdičkami. 70% (with J.) // Cože, já jsem se na film podíval znovu po 24 hodinách od prvního dokoukání? To není možné :))) ()

ConanVJ

Zas to nebylo tak špatný, aby to dostalo zlatý maliny, ale hold mám jinej vkus než "chytrý" recenzenti. Filmek není sice nic extra, ale v několika scénách sem se hodně zasmál. Celkově bych to hodnotil jako průměrnou komedii, která milovníky žánru a zvlášť Sandlera neurazí. Za mě 55% :) ()