Johgas

Láska, krize a katarze v netradiční rodině. Všechno už tu bylo, třeba i s vtipnější zápletkou a lepšími hereckými výkony. Z lidského hlediska mi bylo nesmírně líto Marka Ruffala. ()

Bejk518

Příjemná podívaná s více než zajímavým námětem. Kombinace komedie a dramatu bohužel trošku skřípe, chtělo by se to v tomto případě více přiklonit na jednu nebo druhou stranu a byl bych spokojenější. Jinak celkem pohodička. :) ()

Jincom

Docela obyčejný rodinný film okořeněný tematikou lesbi páru a výchovy dětí. U filmu jsem se docela příjemně bavil a obdivoval herecký výkon Marka Ruffala. O to víc mě mrzel negativní osud jeho postavy... Že by byl jeho osud poznamenaný tím, že režisérkou filmu je žena? :) ()

Doctor10

Boha to šo bolo ako aspon keby tam boli niaké pekné herečky ale niáka krepá blondínka s rozmazlenou rudovláskov bolo to nezmyselné sexistické dielo prafrázujem : potreboval som to vidiet ako vtáka v zadku. čakal som od toho pohodovú komédiu ale bola to len rozvlečená dráma ()

raru

Skvelá rodinná dráma,ktorá si ma získala svojou úprimnosťou.Skvelé výkony Julianne a Annette,Mark Ruffalo si plne zaslúžil byť len biologickým otcom. ()

revere

Kdo přežije prvních 10 - 15 minut, kdy člověk jen zírá, co že si to vlastně pustil, dočká se zajímavého vztahového příběhu, který se uzluje a uzly všemožně nabízí, až se nakonec rozuzlí. Ne sice tak, jak bych si třeba já přál, ale já jsem jen obyčejný divák, který tiše a s napětím sleduje, co na něj obrazovka frekvencí 25 snímků za vteřinu vyzáří a pak zhasne a bez řečí jde spát. ()

Awer

Dívá se na to dobře, i zvukově je to sladěný. Scénář poměrně předvídatelný a v důsledku velmi konvenční. Ale zase se nebojí za tu konvenci postavit. Otázky položeny, na tom, že si je člověk pro sebe zodpoví krapet jinak, není o sobě vůbec nic zlého; a je vlastně vůbec konvenční říct, že být L neznamená být životním stylem až tak Q? ()

RoryWhite

Tenhle film nám ukazuje svět z trochu jiné stránky, než jak ho vnímá většina z nás. I přes zajímavé téma, výběr herců, mě film nijak zvláště nenadchl. Bohužel se nezařadil mezi filmy, které bych chtěla v brzké době opět shlédnout. Každopádně pokavaď vám přijde téma ohledně „lesbických rodin“ zajímavé, vřele doporučuji. ()

SensationW

Celý film jsem přemýšlela, kde jsem jen tuhle mladou herečku (Miu Wasikowskou) viděla..a pak jsem si vzpomněla - Alenka v říši divu.. V tomto filmu mladičká 21letá Mia představuje dceru dvou lesbiček, které ji a jejího 15ti letého bratra vychovavali od jejich narození. Po dovršení jejích 18ti narozenin se oba sourozenci rozhodnou, že vypátrají svého biologického otce. Ve filmu nejakou dobu vystupuje otec Paul, který do rodinného vztahu vnáší něco nového, prijemneho..Všichni jsou z jeho společnosti nadšení, jen Nic (jedna z lesbiček) má pochybnosti..vztahy se zaplétají, komplikují..projevuje se Paulova obava být do konce života sám, možná také chut někam patřit, mít rodinu..ale je to marné..Paradoxně "manželská" krize pomůže v upevnění jejich vztahu a uvědomění si, co pro sebe znamenají..S Paulem se loučí Film působí přirozeně, příjemně..nevtírané, vtipné dialogy byly opravdu osvěžující..komedie, která pobaví..po dlouhé době jsem zůstala v kině do konce filmu:) ()

Abigail

Krásný způsob jak ukázat, že jinak neznamená špatně. Že i takováhle atypická rodina může fungovat. A přišel zrovna v době, kdy se Eltonu Johnovi a jeho partnerovi "narodil" syn - zajímavá shoda náhod. Výborné herecké výkony, snad jen synek - puberťák toho moc nenahrál. Mark Ruffalo skvělej. Nelíbilo se mi, jak se k němu nakonec celá rodina zachovala - pořád jsem doufala, že ho nakonec aspoň dcerunka vezme na milost....Ale holt i tak to v životě chodí - mám radši když je film reálnej, než aby to mělo kdovíjak přeslazenej happy end. Takže doporučuju. ()

Maya.Angel

Na filmu se mi líbily delší konverzace mezi herci, u většiny filmů to sklouzne ihned k dramatickému bodu. Také určitá domáckost prostředí (herci chodili nenalíčení, v obyčejném oblečení, také není vždy). Všechny 3 dospělé protagonisty filmu mám velice ráda a navíc příběh byl zajímavý a netradiční, ale abych se přiznala, celé to vězelo na tom, že jsou zde lesby. Jinak by to byl zapomenutelný, ničím příliš zajímavý film. Přesto - 4 hvězdičky. ()

Kyberswat

velmi dobrý film. "...příběh, který napsal sám život..." pokud bych měl použít přiléhavé klišé :-) rodina a vztahy, které prochází běžným vývojem, problémy, překážky, krátkodobé vzplanutí... prostě vše, co je v životě běžné. a přesto se na to člověk tak rád podívá ve filmu :-) ()

Pattrick

Zvláštní pohled do rozdílné rodiny, která roky žije poklidným životem, který jak se zdá, začíná být nudným, proto přijde na řadu "sperma otec", který to tam vše rozvíří. Bening byla úžasná a Moore jsem nikdy moc nemusel, ale tady mi sedla, po herecké stránce je to 106 skvostných minut.. ()

Jester_X

Herecké výkony nechť jsou hlavní oporou tohoto filmu. K tomu přidejme zajímavý námět a máme celkem povedený film. I když jsem se z nějakého důvodu do filmu neponořil a zůstal jsem pouze externím pozorovatelem, musím ocenit spoustu nápadů, narážek a taky potřebnou dávku vtipu. Škoda jen, že tahle sonda do života jedné nekonvenční rodiny končí až přespříliš konvenčním způsobem. ()

Dusan-Be

přišlo mi, že všechno do sebe tak hezky zapadá. herci do postav, zápletka do příběhu i do promítací doby... fakt to bylo dobře natočený, žádnej kýč ()