poster

Pouť

 • USA

  Way, The

 • Španělsko

  The Way

Komedie / Drama / Dobrodružný

USA / Španělsko, 2010, 123 min (Director's cut: 90 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  **

  Uhundraný Amík behá po Španielsku a Francií. Po ceste nájde kamarátov tučného, chudú a bystrodrbnutého, ale akurát nezachránia princeznú, ale pôjdu na omšu s dvojmetrovým kadi-dlom. Samozrejme každý koho stretnú vie po Anglicky, pomôže a vyloží svoje "životné pravdy". Rozprávočka, kde aj cigán vráti ukradnuté (!), polovicu času vyzerá ako reklama realitných agentúr, pri ktorej hrajú "hodiace sa" sladkasté anglické evergríny. Polo-kresťanská agitka kde dávam dve hviezdy za scenériu, lebo inak herecky plochšie než tlapky Káčera Donalda.(18.5.2011)

 • Frenegonda
  *****

  Tmavě zelená barva trávy. Prach cest. Plnost a žlutá barva obilí. Vítr života zacnou kal silněji a vzal si co si vzít musel. Směr se najednou změnil. Celý život se změnil. Pak už jen jít a jít dál a dál az oceánu. Ta cesta je prošlapána mnoha a mnoha poutníky a je jedno jaký byl důvod po ní jít. Snad budu mít někdy štěstí a budu moct jít do Santiaga...(7.3.2013)

 • Hoyt
  ***

  Velice slibný náměť a i začátek filmu kazí příliš dlouhá stopáž a chvílemi mizerně nudný scénář. Nebudu říkat, že to ve mě nic nezanechalo ta myšlenka je dost silná na to, aby v hlavě aspoň nějaké střípky zůstaly ale z tohoto se dalo dostat mnohem více. Zapracovat se mělo hlavně na dialozích, které byly dosti otravné a na trošičku lepším výběru herců. Začáteční myšlence jsem podlehl ale ke konci už jsem do dokoukával jen z povinnosti. Slabší 3*(24.6.2013)

 • poz3n
  ****

  Ve své podstatě příběh, který každý divák odhadne od začátku do konce. Jenže podstata všech filmů se nemusí vždycky zakládat na originálním a nepředvídatelném námětu. Pokud se podobných příběhů nechopí nějaký idiot, skrývají v sobě obrovskou sílu a pocit svobody, po kterém značná část z nás touží. Takže i kdyby jen pro ten pocit... 8/10(16.7.2014)

 • gogo76
  ****

  Mám rád hory, turistiku a sám by som sa na takúto púť dal nahovoriť. Príbeh otca, ktorý sa rozhodne so svojím už nebohým synom vyraziť na cestu, ktorú jeho syn začal a nedokončil, je síce trochu plytký, ale pozerá sa na to príjemne. Príroda a exteriéri tu hrajú prvé husle, tiež krásne mestečká, dedinky a o tejto púti dostanete takmer vyčerpávajúce info. Výkon M. Sheena je fajn, ale strašne ma znechutil jeho trápny výstup v opilosti, kde vykrikoval "God bless America". Piesní by tu mohlo byť tiež o niečo menej, väčšinou doprevádzajú práve tie hluché miesta a nebolo by na škodu film i trochu skrátiť. Ten 90 minútový director´s cut by bol tak akurát. Inak spokojnosť. 70%.(11.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace