Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

djtotal

Napadity a vtipny snimok, ktory mozno nevybocuje z priemeru americkych komedii, ale zato zarucene pobavi bez ohladu na hercov. Staci tento film brat `` trocha z humorom`` a mate postarane o zabavu na jeden vecer. ()

TheMe

Hodina a půl skvělé zábavy! Cameron je správně trhlá, fakt mě bavila. Z Justina roste vynikající herec... nejlepší bude podívat se, opravdu doporučuji! ()

pcarogers

Ale jo, proč ne. Ne že by mě to nějak nadchlo, ale jako oddychovka se stále neuvěřitelně sexy Cameron Diaz nikdy neurazí:-). ()

kverula

Cameron Diaz mám opravdu hodně ráda, považuju ji za komediální talent, ale tohle se jí vážně nepovedlo. Vyžilá učitelka, která soupeří se svou skautskou kolegyní o upnutého učitelského benjamínka (Timberlake). Námět sice tuctový, ale pobaví, zažili jsme to všichni. A taky mě lákalo obsazení. Výsledek byl ovšem zdrcující. Celé se mi to zdálo tak nějak odbyté, samá klišé a ty dialogy. Možná zde špatně zapůsobila chemie mezi Diaz a Timberlakem (nejspíš jim měli dát ještě čas). Cameron už trochu přeháněla, Justin byl spíš divný než podivín. Nebýt jedné vtipné scény v baru a další s podprdou, hlasovala bych pro "odpad". ()

SelfishMan

Zklamání jak hrom, z komentářů jsem očekával když už nic, tak že se alespoň zasměju. Většina filmu a potenciálnu ale vyšuměla naprosto do prázdna a spíše jsem se za tu trapnou debilitu styděl. Cameron si měla nové kozy udělat už dobře před 10 lety a teď měla ty našpórované peníze věnovat na renovaci vadnoucího xichtu. Roli, kterou bych zařadil mezi ty nejvíc bezpáteřní co jsem viděl si sice evidentně užila, Jason Segel alias Marshall neumí nic jinýho než toho Marshalla a Justin je pro mě v poslední době docela zajímavým překvapením. Bylo to něco jiného než obvykle (vítám ponechání veškeré možné romantiky stranou a naopak její zadupání do prachu), ale určitě né lepšího a zábavnějšího. Tenhle výkon je zralý na reparát a Kasdan by měl zůstat po škole, možná bych mu navrhl důtku. ()

nat. odpad!

To je zatiaľ prvý film, o ktorom môžem s čistým svedomím povedať, že je to to najhoršie a najtrápnejšie ,čo som doteraz videla. Vtip...0 bodov, herecke výkony? nehrozia. ()

racing666

Jediný, co se dá napsat je, že ta úča byla fakt zkažená. :-D Každopádně Cameron Diaz ve filmu úplně výborná a Justin Timberlake úplně vtipnej. Opravdu příjemná komedie. ()

klapqua

Asi som čakala predsa len čosi iné, námet bol plný potenciálu a myslím, že ostal plne nevyužitý. Cameron bola sympatická vo svojej "zlej" učiteľke, stavím sa že si ju dosýta užila. Rovnako Segel príjemne dotváral učiteľský zbor svojimi trefnými poznámkami. Ale to je tak všetko. Mnohé scény mi prišli nedotiahnuté, postava Veverky ma nevýslovne štvala (zrejme je to len herečkou ktorú ozaj nemusím) a celkovo mi to prišlo miestami nevýslovne stupídne. Mlátiť deckami basketbalkami, to je fakt len v amerike možné.... pochybujem že si tento film ešte niekedy znovu dobrovolne pozriem. ()

gpx

Téma není až tak špatné, ale jeho potenciál zůstal zdaleka nevyužit. Jedna hvězdička za to, že to skončilo. ()

moriero

Je to plné fekálního humoru bez špetky morálního poselství. No a co? Housovi taky všichni žerete jeho hnusnou povahu (ač geniální), film se v Elizabethině (DIAZ) vychcané (omlouvám se za ten výraz) povaze přímo vyžívá. Bere všechny aspekty učitelského života a podává je očima vypočítavé líné mrchy.Nebral jsem to ani tak jako komedii. Spíš jako sondu do života zlatokopky. I když Diaz nemusím, tady vypadala skvěle, Segela kupodivu na rozdíl od většiny světa taky nemusím - ale scény s ním byly naprosto nejlepší. Učitel v jeho podání je stejně amorální jako Elizabeth. Nenáročná jednohubka, kterou si klidně pustím znovu. ()

tomino28

Rozhodně komedie, která díky netuctovému ději určitě nezapadne mezi ostatní soudobé kousky. Hereckým obsazením mi to prostě sedlo (Justin hrál opravdu neuvěřitelného blbečka) a ani na chvíli jsem se nenudil. A o to tady přece jde, nebo ne? ()

MiniRecenze

Komedie u které se nepotrháte smíchy.Jedná se však o dobře úsměvnou záležitost,která si najde místo ve Vaši filmotéce.Cameron Diaz má roli "ušitou na míru" a dobře si v ní počíná.Fanoušky seriálu (Jak jsem poznal Vaši matku) potěší přítomnost herce Jasona Segela.Co se týká Timberlake,tak působí trochu nevýrazně.Film nemá skoro žádné "hluché" místa a úsměvný "rohlík" na tváří Vám vydrží z velké části filmu. ()

jessic

Vtipná jednohubka s poměrně malým počtem nevtipných fekálních vtípků. Cameron Diaz jako cynická učitelka v honbě za zajištěným manželem a silikony. Naštěstí nedochází ke katarzi a hlavní postava je na konci pořád sarkastická mrcha s pošahaným žebříčkem hodnot. ()

Dášenka

A tohle stálo 20 milionů dolarů?Nuda,nuda,nuda.Po půl hodině filmu jsem měla nutkání začít některé pasáže přeskakovat.Chvílemi jsem se až citila trapně za hlavní představitele,že se k něčemu takovému vůbec snížili. Jako žena dávám jednu hvězdičku za Justina T. Už nikdy nic podobného nechci vidět. ()

Ernedar odpad!

Osobně jsem se na tenhle film díval jen jako na kulisu, ale i tak za to nestál. Pozorovat jednu z nejvíc sexy hereček jak si hraje na umíněnou učitelku a dává to všem vyžrat mi nepřijde jako zábava. Absolutně žádný příběh, který by za to stál, divné dialogy a herci se podle mého taky moc nepředřeli, za tohle bych peníze v kině nevyhodil. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní